२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

बुटवल । रुपन्देही बुटवल १२ मा नेकपा एमाले उम्मेदवार सवार गाडीमा सोमबार साँझ आक्रमण भएको छ । प्रचार-प्रसारमा हिँडिरहेका बेला बुटवल १२ का वडा अध्यक्ष उम्मेदवार देबि रेग्मी सवार बा २० च ६ ७८५ नम्बरको गाडी आक्रमण भएको हो ।

घटना लगत्तै थप अनुसन्धानका लागि प्रहरी टोली खटाइएको ईलाका प्रहरी कार्यालय बुटवलका प्रमुख ठगबहादुर केसीले जमनकारी दिए । नम्बर नखुलेको स्कुटरमा आएका दुई जना व्यक्तिले गाडी अगाडि सिसामा ढुङ्गा प्रहार गरेको उक्त गाडीका चालकले बताएका छन् । गठबन्धन दलका व्यक्तिहरुले नियोजित रुपमा आक्रमण गरेको भन्दै एमाले नेताहरुले दोषीलाई तत्काल पक्राउ गरि कारबाहीको माग गरेका छन् ।

ढुङ्गा प्रहारबाट गाडीमा अगाडिको सिसा फुटेको छ भने ठूलो मानवीय क्षतिबाट बचेको पीडितहरुले बताएका छन् । गृहमन्त्री बमलकृष्ण खाँणको जिल्ला नै यसरी असुरक्षित हुनुले गठबन्धन दलमा हारको मानसिकता हुनुका साथै निर्वाचन निस्पक्ष हुनेमा संका उत्पन्न भएको एमाले नेताहरुको आरोप छ । ढुङ्गा प्रहारबाट क्षति भएको गाडीलाई प्रहरी चोकी नयाँगाउँमा राखिएको छ  ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पुरानो सुनलाई टल्काउछौँ भन्दै ठगी गर्ने दुई भारतीय नागरिक पक्राउ सिट बाँडफाँटबारे छलफल गर्न सत्ता गठबन्धनको कार्यदलको बैठक बस्दै कर्णालीका चार ठाउँमा नयाँ सहर, पूर्वाधारको काम छैन सन्तोषजनक नेपालीहरूलाई पनि भारतीय सेनाको अग्निपथ भर्ना गर्ने योजना कोभिडका कारण चीनको हवाइमा ८० हजार पर्यटक फसे कमजोर बन्दै मनसुनी प्रभाव मोटरसाइकलबाट खसेर महिलाको मृत्यु करेन्ट लागेर २५ वर्षीया प्रशानाको मृत्यु पोखरा क्षेत्रीय अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल पुसदेखि सञ्चालनमा आउने महजोडीको फिल्म ‘महापुरुष’को प्रदर्शन कात्तिकमा आगो लगाएर ज्वाइँद्वारा सासु र श्रीमतीको हत्या प्रयास बुटवलमा लेडी जेसीज सप्ताह २०२२ सुरु अन्तरछिमेक पार्टीगत सम्बन्ध जन्मदिनको अवसरमा पाण्डेले सुरु गरिन् विद्यालयमा खाजा कार्यक्रम, रोटरी क्लबले निरन्तरता दिने बुटवलमा बालबालिका लक्षित कोभिड विरुद्धको दोस्रो मात्रा खोप जबराविरुद्धको महाअभियोग प्रस्तावमाथि छलफल : प्रतिपक्षी आक्रमक, सत्ता पक्ष रक्षात्मक डेँगुबाट कसरी बच्ने ? यस्तो छ डा. नन्दु पाठकको सुझाव एक वर्षमा नेपालीले खान्छन् दुई अर्बभन्दा बढीको काजु र बदामा गाउँपालिकाका निमित्त कार्यकारी अधिकृतसहित चार जना विरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा १० अंकले बढ्यो सेयर बजार