२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

बुटवल । नेकपा एमालेका अध्यक्ष तथा पूर्व प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले युवाका लागि एमाले पार्टी उपयुक्र्त रहेको भन्दै एमालेलाई मतदान गर्न आग्रह गरेका छन् । एमाले रुपन्देहीले आइतबार बुटवलमा आयोजना गरेको आमसभालाई सम्बोधन गर्दै उनले विशेषगरी नयाँ मतदाता युवाहरुलाई एमालेलाई मतदान गर्न आग्रह गरेका हुन् ।

Advertisement

उनले आफ्नो पार्टीले स्वरोजगारलाई प्रोत्साहन गर्दै रोजगार सिर्जना गर्ने बताए । उनले भने ‘ यहाँ कोही कोहीले ५ ÷६ जनालाई विदेश पठाउँछु भनेका छन् हामीले ५ /६ जना होइन ५/६ हजारलाई नै ठाउँ–ठाउँमा रोजगार दिने व्यवस्था गर्नेछौं । जसले गर्दा युवाहरु विदेशिनु पर्नेछैन र स्वदेशमै परिवारसँग रमाएर आय आर्जन गर्न सक्दछन् । ’ उनले एमालेमा युवाहरुको आकर्षण बढ्दो रहेको दावी समेत गरे ।

अध्यक्ष ओलीले स्थानीय तह निर्वाचनमा एमालेका उम्मेद्वारहरुलाई मतदान गर्न आग्रह गरे । उनले भने ‘यो देशको विकास गर्न,चुच्चे नक्साको भूभाग फिर्ता गर्न, कृषिको आधुनिकरण गर्नका लागि , राष्ट्रिय स्वाभिमान,आधुनिक नेपाल,विकसित नेपाल निर्माणका लागि सहकार्य गरौं , एमालेलाई मतदान गरौं, एमालेलाई जिताऔं । त्यसको लागि स्थानीय तहबाट सुरु गरौं । ”

बुटवलको देविनगरस्थित लुम्बिनी वाणिज्य क्याम्पसको प्राङ्गणमा भएको कार्यक्रममा तोकिएको समयमा भन्दा ढिला आएका ओली आफ्नो सम्बोधनपछि चितवनमा हुने आमसभालाई सम्बोधन गर्न चितवनतर्फ लागेका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पूर्व–पश्चिम लोकमार्गमा बस दुर्घटना, पाँच जना घाइते निर्मला प्रकरणमा मुछिएका दिलीपले युवतीलाई दुर्व्यवहार गरेको आरोप, अनुसन्धान जारी विश्वका लागि ताइवान किन यति महत्त्वपूर्ण छ ? गैरसांसदको कार्यकाल सकिएसँगै मन्त्री छान्न संसदीय दलको बैठक हेटौंडामा पाँच सवारीसाधन एक-अर्कासँग ठोक्किएपछि… चितवनमा दुई अर्ब लगानीमा क्यान्सर अस्पताल निर्माण ‘तिम्रै मान्छे हुम कर’ सार्वजनिक नेपाल समाजवादी पार्टीको लुम्बिनी इन्चार्जमा खनाल जापानको आधुनिक प्रविधि नेपालमा भित्र्याउनका लागि पहल गर्न प्रचण्डकाे आग्रह नेपाल खेलकूद महासंघ तिलोत्तमा ११ मा वडा कमिटि, अध्यक्षमा पुन आज कतिमा कारोबार भैरहेको छ सुनचाँदी ? ज्ञानेन्द्र शाही जुम्लाबाट चुनाव लड्ने इजरायलद्वारा गाजा युद्धविरामको प्रस्ताव स्वीकार भूमि आयोगः सम्झौतामा स्थानीय तहहरुको वेवास्ता, भूमिहीनहरु निराश सत्ता गठबन्धनलाई सिट बाँडफाँट मिलाउन कति सहज? गरिब किन गरिब भए ! पुरानो सुनलाई टल्काउछौँ भन्दै ठगी गर्ने दुई भारतीय नागरिक पक्राउ सिट बाँडफाँटबारे छलफल गर्न सत्ता गठबन्धनको कार्यदलको बैठक बस्दै कर्णालीका चार ठाउँमा नयाँ सहर, पूर्वाधारको काम छैन सन्तोषजनक नेपालीहरूलाई पनि भारतीय सेनाको अग्निपथ भर्ना गर्ने योजना