२ भाद्र २०७९, बिहीबार

Aug 18, 2022

अर्घाखाँची । २०७४ सालको स्थानीय तहमो निर्वाचनमा मालारानी गाउँपालिका अध्यक्ष उपाध्यक्ष नेकपा एमालेले जित हासिल गरेको पालिकामा आउदो वैशाख ३० गते हुने निर्वाचनमा संयुक्त गठबन्धनले जित हासिल गर्ने कांग्रेस ससंदीय दल लुम्बिनी प्रदेशको सचेतक निर्मला क्षेत्रीले बताउनु भएको छ । आज मालारानी ५ बाँगीको गुरासेमा चुनावी सभामा बोल्दै क्षेत्रीले यस्तो बताएकी हु्न् ।

चुनाव नजिएकाले दुई चार दिनको लागि विभिन्न प्रलोभन देखाएर आकर्षण गर्ने प्रति जनता सचेत भएको बताइन् । गठबन्धनको तर्फबाट पालिका अध्यक्ष पदम क्षेत्री र उपाध्यक्ष पदमा सोभाखर खनाल रहेका छन् । उनले जित्ने आधार बनाइसकेको समेत बताइन । ५ नम्बर वडामा गठबन्धनको तर्फबाट विष्णु प्रसाद आचार्य लगायतका उम्मेदवार हरु रहेकाले भारी मतका साथ जित हासिल समेत गर्ने बताइन । सबै भन्दा बढी चासोका साथ हेरिएको यस पालिकामा गठ्बन्दनका उमेदवारले जित्ने आधारहरु धेरै छन ।

जनताको चाहाना अनुसार एमालेको नेतृत्वले काम गर्न नसकेकोले पनि गठबन्दनको नेतृत्वलाई मतदाताले रुचायको बताइन। एमालेले आफ्नो किल्ला ठानेको मालारानी गाउपालिका यसपाली गठबन्दनको नेतृत्वमा आउने ठोकुवा गरे। कार्यक्रमा पाँचदलिय गठबन्धनका उमेदवार तथा नेता कार्यकर्ताको उत्साहजनक सहभागीता रहेको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कलंकीको खसीबजार हटाउन काठमाडौं महानगरको १५ दिने अल्टिमेटम प्रतिनिधिसभा बैठक : नागरिकता विधेयक संसोधन नगरी आजै पारित गर्ने तयारी यस्ता छन् धरानका मेयर हर्क साम्पाङका १०० दिनका १३ काम काठमाडौंको फोहोर व्यवस्थापनमा चारबुँदे सहमति पशुआहारका लागि गाउँकै उद्योगमा उत्पादन भएको ‘साइलेज’ प्रयोग ‘भारत गौरव पर्यटक रेल’ दोस्रो पटक जनकपुरधाम आउँदै लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा १५० शैय्याको नयाँ भवनबाट प्रसूति सेवा बन्दीलाई कारागारभित्रै अस्पताल मुख्यमन्त्री केजरीवालद्वारा ‘भारतलाई पहिलो बनाऔँ’ अभियान सुरु ‘पत्रकार कुट्ने’ परासीको पाल्हीनन्दन प्रमुखलाई कारवाहीको माग निर्वाचन सुरक्षा योजना बनाउन आयोगको निर्देशन अर्थमा चुक्यो लुम्बिनी सरकार नवलपरासीको विभिन्न स्थानबाट फरार ७ जना प्रतिवादी पक्राउ दार्चुलामा जीप दुर्घटना : पाँच जनाको मृत्यु, छ घाइते लुम्बिनी फोटो ग्राफर संघको सप्ताहव्यापी कार्यक्रम , ५० जनाले गरे रक्तदान लुम्बिनी सरकारले आफ्नाे सेवा सुविधा वृद्धिका लागि खुलायाे बाटाे, थप नियुक्तिका लागि अनुसूची हेरफेर चार महिनामा विपद्का घटनाले लियो १५७ जनाको ज्यान, ८५ करोडभन्दा बढीको आर्थिक क्षति लुम्बिनी अस्पतालको टेण्डर घोटाला : कागजातसहित ७ दिन भित्र उपस्थित हुन प्राधिकरणलाई निर्देशन कपिलबस्तुको सिद्धार्थ रिसोर्टमा तीज विशेष कार्यक्रम हुने, सहभागीलाई पुरस्कार ! महाअभियोग टुङ्गो लगाउने कार्यतालिका अर्को बैठकमा पेश हुने