२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

बुटवल । रगतको अभाव हुन नदिनका लागि रुपन्देहीको बुटवलमा बिर गोर्खाली अभियानले शनिबार रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । विभिन्न सामाजिक क्रियाकलाप सञ्चालन गर्दै आएको अभियानले अहिलेको परिस्थितिलाई मध्यानजर गर्दै अपर्झट आइपर्ने विपतलाई  न्युनीकरणका लागि रक्तदान गरेको जनाएको छ ।

गोर्खाली युवा सशक्तीकरण संस्थासँगको समन्वयमा आयोजित कार्यक्रममा ६१ यूनिट रगत संकलन भएको गोर्खाली अभियान रुपन्देहीका संयोजक चिरन क्षेत्रीले जानकारी दिए । सामाजिक अभियान मार्फत सेवाका लागि गतिविधि सञ्चालन गर्दै आएको बताउँदै गोर्खाली सशक्तिकरणका अध्यक्ष भरत पुरीले रगतको अभावमा कसैले ज्यान गुमाउनु नपर्ने उल्लेख गरे ।

कार्यक्रममा बोल्दै सामाजिक अभियान्ता ईश्वर मल्ल ठकुरीले समाजको सबैभन्दा ठूलो सेवा मानवको ज्यान बचाउनु भएको उल्लेख गरे ।  यसैगरी केशब खनालले युवाहरु समाज सेवामा निस्वार्थ मानव सेवामा लाग्नुनै आजको आवश्यकता रहेको बताए । 

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

थप ९३४ जनामा कोरोना, एकको मृत्यु फोहर व्यवस्थापन : सोचमा नै छ खोट बजेट भाषण अनुसार नै तलब वृद्धि हन्छ : अर्थमन्त्री शर्मा काँग्रेस नेताहरूकाे बैठकः सय सिट राखेर मात्र गठबन्धन गर्न सुझाव भोलि देशैभरका नासु बिदामा बस्ने पूर्व–पश्चिम लोकमार्गमा बस दुर्घटना, पाँच जना घाइते निर्मला प्रकरणमा मुछिएका दिलीपले युवतीलाई दुर्व्यवहार गरेको आरोप, अनुसन्धान जारी विश्वका लागि ताइवान किन यति महत्त्वपूर्ण छ ? गैरसांसदको कार्यकाल सकिएसँगै मन्त्री छान्न संसदीय दलको बैठक हेटौंडामा पाँच सवारीसाधन एक-अर्कासँग ठोक्किएपछि… चितवनमा दुई अर्ब लगानीमा क्यान्सर अस्पताल निर्माण ‘तिम्रै मान्छे हुम कर’ सार्वजनिक नेपाल समाजवादी पार्टीको लुम्बिनी इन्चार्जमा खनाल जापानको आधुनिक प्रविधि नेपालमा भित्र्याउनका लागि पहल गर्न प्रचण्डकाे आग्रह नेपाल खेलकूद महासंघ तिलोत्तमा ११ मा वडा कमिटि, अध्यक्षमा पुन आज कतिमा कारोबार भैरहेको छ सुनचाँदी ? ज्ञानेन्द्र शाही जुम्लाबाट चुनाव लड्ने इजरायलद्वारा गाजा युद्धविरामको प्रस्ताव स्वीकार भूमि आयोगः सम्झौतामा स्थानीय तहहरुको वेवास्ता, भूमिहीनहरु निराश सत्ता गठबन्धनलाई सिट बाँडफाँट मिलाउन कति सहज?