२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

बुटवल । लायन्स क्लव अफ बुटवल मणि उजेशले रुपन्देहीको तिलोत्तमा गगोलियाकी स्तन क्यान्सर पीडितको स्वास्थोपचारका लागि ६० हजार आर्थिक सहयोग गरेको छ।

Advertisement

गैगोलियाकी स्तन क्यान्सर पीडित गिता थारुलाई स्वास्थोपचारका लागि मणि उजेशले दुई चरणमा ३०–३० हजार गरि ६० हजार रुपैया सहयोग गरेको हो । आर्थिक अवस्था कमजोर रहेको र स्वास्थ्य उपचार गर्नका लागि समस्या भएकाले थोरै भएपनि उपचारमा सहयोग पुर्याउने उद्देश्यले मणि उजेशले सहयोग गरेको क्लवका अध्यक्ष प्रविना घिमिरेले जानकारी दिइन् ।

लायन्स हाम्रो गाँउ गंगोलिया भनेर अपनाएको उक्त गाँउमा शिक्षा, स्वास्थ्य तथा सामाजिक गतिविधि गर्दै आएको क्लबले गिता थारुको उपचारमा पहिला किमो चडाउन र दोस्रो पटक उपचारका लागि आर्थिक सहयोग गरेको अध्यक्ष घिमिरेले बताइन्।

यस्तैबीच सोही गाँउका दुई युवतिलाई क्लवले आत्मनिर्भरताका लागि दुईवटा सिलाई मसिन सहयोग गरेको छ । स्थानीय मोति थारु र ज्योति थारुलाई सिलाई मसिन सहयोग गरिएको हो ।

अध्यक्ष घिमिरेका अनुसार उनीहरुलाई केहीभएपनि आत्मनिर्भर बन्ने बाटोका लागि सहयोग पुगोस भनेर एकरएक वटा सिलाई मसिन क्लवले सहयोग गरेको कार्यक्रम संयोजक शर्मिला गुरुङ्गले जानकारी दिइन्।

लायन्स ३२५ बीटुका कोचिफ एडभाईजर पुरुषोत्तम प्रधानाङ्ग, जोन चियर प्रशन नेहा अग्रवाल, गांगोलियाका सामाजिक अगुवा चन्दा थारु लगायतले सिलाई मसिन हस्तान्तरण गर्दै क्लबले सामाजिक उत्तरदायित्व बहन गर्ने कार्यमा समुदायमा गरेको कार्यको प्रशंसा गरिन्। मणि उजेशले गंगोलियालाई हाम्रो र आफ्नो गाँउका रुपमा अपनाएर शिक्षा, स्वास्थ्य, नेतृत्व विकास लगायतका सामाजिक कार्य गर्दै आएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पुरानो सुनलाई टल्काउछौँ भन्दै ठगी गर्ने दुई भारतीय नागरिक पक्राउ सिट बाँडफाँटबारे छलफल गर्न सत्ता गठबन्धनको कार्यदलको बैठक बस्दै कर्णालीका चार ठाउँमा नयाँ सहर, पूर्वाधारको काम छैन सन्तोषजनक नेपालीहरूलाई पनि भारतीय सेनाको अग्निपथ भर्ना गर्ने योजना कोभिडका कारण चीनको हवाइमा ८० हजार पर्यटक फसे कमजोर बन्दै मनसुनी प्रभाव मोटरसाइकलबाट खसेर महिलाको मृत्यु करेन्ट लागेर २५ वर्षीया प्रशानाको मृत्यु पोखरा क्षेत्रीय अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल पुसदेखि सञ्चालनमा आउने महजोडीको फिल्म ‘महापुरुष’को प्रदर्शन कात्तिकमा आगो लगाएर ज्वाइँद्वारा सासु र श्रीमतीको हत्या प्रयास बुटवलमा लेडी जेसीज सप्ताह २०२२ सुरु अन्तरछिमेक पार्टीगत सम्बन्ध जन्मदिनको अवसरमा पाण्डेले सुरु गरिन् विद्यालयमा खाजा कार्यक्रम, रोटरी क्लबले निरन्तरता दिने बुटवलमा बालबालिका लक्षित कोभिड विरुद्धको दोस्रो मात्रा खोप जबराविरुद्धको महाअभियोग प्रस्तावमाथि छलफल : प्रतिपक्षी आक्रमक, सत्ता पक्ष रक्षात्मक डेँगुबाट कसरी बच्ने ? यस्तो छ डा. नन्दु पाठकको सुझाव एक वर्षमा नेपालीले खान्छन् दुई अर्बभन्दा बढीको काजु र बदामा गाउँपालिकाका निमित्त कार्यकारी अधिकृतसहित चार जना विरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा १० अंकले बढ्यो सेयर बजार