२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

जाजरकोट । जिल्लाको कुशे गाउँपालिकामा चुनावी प्रचार–प्रसारमा जुटेका सत्ता गठबन्धन दलका कार्यकर्ताबीच झडप हुँदा प्रहरीले हवाईफायर गरेको छ । कुशे गाउँपालिका– ९ जुर्गेमा नेपाली काँग्रेसका कार्यकर्तासँग नेकपा ९माओवादी केन्द्र० र नेकपा ९एकीकृत समाजवादी०का कार्यकर्ताहरु बीचमा झडप हुदाँ एक राउण्ड गोली फायर गरिएको सहयाक प्रमुख जिल्ला अधिकारी झलक केसीले जानकारी दिए।

निर्वाचनका लागि त्यस पालिकामा नेकपा ९माओवादी केन्द्र० र नेकपा ९एकीकृत समाजवादी०ले साझा गठवन्धन गरेको छ भने काँग्रेस एक्लै चुनावी मैदानमा होमिएको छ । झडपलाई कम गर्न खोज्दा प्रहरी माथि नै ढुङगा मुडा गर्दा प्रहरीले हवाईफायर गरेको थियो ।

झडप हुँदा काङ्ग्र्रेस समर्थक कुशे – ८ का २६ वर्षीय महेन्द्रवहादुर सिंह घाइते भएका छन् । घटनाको अवस्थालाई समान्य बनाउन बुधबार रातीनै सुरक्षाकर्मी परिचालन गरिएको सहायक प्रमुख जिल्ला अधिकारी केसीको बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बजेट भाषण अनुसार नै तलब वृद्धि हन्छ : अर्थमन्त्री शर्मा काँग्रेस नेताहरूकाे बैठकः सय सिट राखेर मात्र गठबन्धन गर्न सुझाव भोलि देशैभरका नासु बिदामा बस्ने पूर्व–पश्चिम लोकमार्गमा बस दुर्घटना, पाँच जना घाइते निर्मला प्रकरणमा मुछिएका दिलीपले युवतीलाई दुर्व्यवहार गरेको आरोप, अनुसन्धान जारी विश्वका लागि ताइवान किन यति महत्त्वपूर्ण छ ? गैरसांसदको कार्यकाल सकिएसँगै मन्त्री छान्न संसदीय दलको बैठक हेटौंडामा पाँच सवारीसाधन एक-अर्कासँग ठोक्किएपछि… चितवनमा दुई अर्ब लगानीमा क्यान्सर अस्पताल निर्माण ‘तिम्रै मान्छे हुम कर’ सार्वजनिक नेपाल समाजवादी पार्टीको लुम्बिनी इन्चार्जमा खनाल जापानको आधुनिक प्रविधि नेपालमा भित्र्याउनका लागि पहल गर्न प्रचण्डकाे आग्रह नेपाल खेलकूद महासंघ तिलोत्तमा ११ मा वडा कमिटि, अध्यक्षमा पुन आज कतिमा कारोबार भैरहेको छ सुनचाँदी ? ज्ञानेन्द्र शाही जुम्लाबाट चुनाव लड्ने इजरायलद्वारा गाजा युद्धविरामको प्रस्ताव स्वीकार भूमि आयोगः सम्झौतामा स्थानीय तहहरुको वेवास्ता, भूमिहीनहरु निराश सत्ता गठबन्धनलाई सिट बाँडफाँट मिलाउन कति सहज? गरिब किन गरिब भए ! पुरानो सुनलाई टल्काउछौँ भन्दै ठगी गर्ने दुई भारतीय नागरिक पक्राउ