१२ जेष्ठ २०७९, बिहीबार

May 26, 2022

गुल्मी । चर्चित कार्यक्रम उद्घोषिका, लोक तथा दोहोरी गायिका मञ्जु पौडेलले ‘जन्मदिनको शुभकामना…’ बोलको गीत सार्वजनिक गरेकी छन् । कृषि पर्यटन र उद्योगको व्यापार प्रर्वद्धन गर्न भन्दै सञ्चालन भएको चौथो गुल्मी महोत्सवमा उनले उक्त गीत आफैले गाएर सार्वजनिक गरेकी हुन् ।

Advertisement

महोत्सवको नवौं दिनको कार्यक्रममा अतिथि कलाकारको रुपमा रहेकी पौडेलले पहिलो पटक आफ्नै जिल्लाबाट नयाँ गीत गाएर सार्वजनिक गरेकी हुन् । बिशेष गरि जन्मदिनको शुभकामना दिनका लागि यो गीत तयार भएको उनले बताइन् ।

आफ्नै जन्म जिल्लाबाट पहिलो पटक यो गीत गाएर सार्बजनिक गरेको बताइन् । उनले यो गीतलाई पनि सबैले मन पराउने बताइन् ।
जन्म दिनको शुभकामना दिनका लागि नेपाली गीत कमै रहेका छन् । बिमल गौतमको लय शब्द रहेको गीतमा गायिका पौडेलको सुमधुर स्वरले सजिएको छ ।

महोत्सवको नवौं दिनको अतिथि कलाकारको रुपमा गायिका पौडेलसँगै पुस्कल शर्मा, कमल खत्री आपिल खान, शान्ता रानी परियार, राशि रिजाल लगायतका कलाकारहरुले प्रस्तुती राखेका थिए । शनिवार बिदाको दिन भएकाले पनि करिव ९ हजार दर्शकलले मेला अवलोकन गरेका थिए ।

मेलामा मुख्य आकर्षकको रुपमा गायिका मञ्जु पौडेल, पुस्कल शर्मा, कमल खत्री आलिप खान, शान्ता रानी परियार, राशि रिजाल लगायतका रहेका थिए । विशेषगरी गरेका मञ्जु, पुस्कल, कमल आलिप खान मुख्य आकर्षणमा थिए ।

चैत २५ गतेबाट सुरु भएको महोत्सव बैशाख ६ गतेसम्म चल्ने भएको छ । यस अघि बैशाख ४ गते समापन हुने भनिएको महोत्सवको बैशाख ५ गते समय थपेर ६ गते समापन गरिने कार्यक्रम रहेको गुल्मी उद्योग बाणिज्य संघ गुल्मीका अध्यक्ष इश्वरी प्रसाद पौडेलले बताए ।

महोत्सवको १० औं दिनको मुख्य आकर्षणमा बोमबहादुर कार्की, मञ्जु पौडेल, एलीना चौहान, महोन्द्र भण्डारी, मुना मगर, रितु थापा, नन्दु परियार, रामकुमार बिष्ट लगायतका कालाकारको प्रस्तुती रहने आयोजकले जनाएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

ओलीले नीति तथा कार्यक्रममा लिम्पियाधुरा, लिपुलेक खोजेपछि प्रकाशमानले दिए जवाफ निर्वाचन शान्तिपूर्ण र धाँधलीरहित सम्पन्न भाे: झलनाथ शुक्रबारबाट क्यूएफएक्ससहित देशभरका हलमा ‘कबड्डी-४’ सत्तारुढ गठबन्धनले नेपालको स्वतन्त्र र असंलग्नता परराष्ट्र नीति परित्याग गरेको हो : रावल दश महिनामा एक अर्ब २१ करोडको फेसमास्क नेपाल भित्रियो इपीजी प्रतिवेदन बुझ्न प्रधानमन्त्री देउवालाई ओलीको आग्रह विद्यालय जाँदै गरेकी बालिकामाथि बलात्कार प्रयास वाइडबडी र सुनकाण्ड छानबिन गर्न सरकारलाई ओलीको चुनौती आगोले जलेकी विरामीलाई छाडेर फर्कियो बुद्ध एयर, चर्को आलोचनापछि प्रस्टीकरण हवाइजहाजको टिकट पाउन पनि शक्ति केन्द्रको भर ३५ हजार ३४ जनप्रतिनिधि निर्वाचित, कुन दलले कति जिते ? परराष्ट्र नीतिलाई असन्तुलित र सत्ता स्वार्थमा संकुचित गरिएकाे ओली आराेप एमाले सत्यसँग लड्दैन, शक्तिसँग झुक्दैन : ओली विश्वव्यापी मन्दी आउन सक्ने विश्व बैंकको चेतावनी सरकारको नीति तथा कार्यक्रम चास्नीमा नडुबाएको जेरी जस्तो : ओली त्रिवि शिक्षण अस्पतालमा एमबीबीएसमा भर्ना गरिदिन्छु भन्दै १७ लाख ठगी विदेश पठाई दिन्छु भनि २५ लाख ठगी गर्ने एक जना पक्राउ निर्वाचनमा प्रतिपक्षी दलमाथि सरकार निर्मम ढंगले प्रस्तुत भएको ओलीको आरोप अस्वस्थ भएपछि ओलीले प्रतिनिधिसभामा बसेरै गरे सम्बाेधन प्युठानमा साइकल दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु