२४ मंसिर २०७९, शनिबार

Dec 10, 2022

पोखरा । होटेल संघ पोखरा नेपालले आयोजना गर्ने नयाँ वर्ष महोत्सवमा निम्तो गर्दै आयोजक टोली काठमाडौं पुगेको छ । फेवाताल किनारमा आयोजना हुने १७औं संस्करणको महोत्सवका लागि निम्तो बाँड्न टोली काठमाडौं गएको हो । यही चैत ३० देखि आगामी वैशाख १ गतेसम्म महोत्सव हुँदैछ ।

Advertisement

कोरोना संक्रमणका कारण २ वर्ष हुन नसकेको महोत्सव यो वर्षबाट पुनः सुरु गरिएको हो । संघका अध्यक्ष लक्ष्मण सुवेदीले महोत्सवका पाहुनलाई होटेलको विलमा ३० प्रतिशत छुट गरिएको भन्दै आन्तरिक पर्यटकको रूपमा पोखरा घुम्न आग्रह गरे ।

महोत्सवमा स्थानीय, आन्तरिक तथा बाह्य पर्यटक गरी एक लाख भन्दा बढीले सहभागिता जनाउने अनुमान आयोजकको छ । अर्थतन्त्र चलायमान बनाउने र पर्यटकीय क्षेत्रहरू खुला रहेको सन्देश दिन यो वर्ष महोत्सवलाई बढी प्राथमिकताका साथ मनाउन लागिएको छ ।

होटेल संघ नेपालका केन्द्रीय कार्यवाहक अध्यक्ष विनायक शाहले देशमा पर्यटक संख्या बढाएर आर्थिक गतिविधि बढाउनुपर्ने बताए । सबै पर्यटकीय क्षेत्रहरूले छुट्टाछुट्टै गतिविधि गर्न र पर्यटक आकर्षित गर्न आवश्यक रहेको उनको भनाई छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

हाेराइन जिबिएस स्कुल ड्राइभरटाेलमा डान्स आइकन र ट्यालेन्ट हन्ट तिलोत्तमामा जारी प्रथम टोल स्तरीय सेभेनए साइड फुटबलमा आज फाइनल खेल हुँदै महिलासहित २७ जनालाई सार्वजनिक स्थलमा कोर्रा पाल्पामा भएको दुर्घटनामा रुपन्देहीका ३४ वर्षीय युवाको मृत्यु आज अन्तर्राष्ट्रिय मानव अधिकार दिवस सरकारमा सहभागी हुन रेशम चौधरीलाई रिहा गर्नुपर्ने नागरिक उन्मुक्ति पार्टीको सर्त राजधानीको विषयलाई लिएर राजनीति होइन प्रदेशसभाको निर्णय कार्यान्वयन गर्न सहयोग गर्नुहोस्: मुख्यमन्त्री केसी तिलोत्तमा मेला : कुस्तीमा नेपालकै पहलमान विजयी, शनिबारदेखि ब्याडमिन्टन प्रतियोगिता हुँदै राजनीतिले धरापमा पर्यो नेपालकको खेलकूद : केन्द्रिय उपाध्यक्ष श्रेष्ठ टरिगाउँ विमास्थलको डिपोमा हवाई इन्धन भरेको ६ महिनापछि रिफिल सेवा सञ्चालनको तयारी बुटवलमा सम्पन्न ११ औं एभरेष्ट वादविवादको उपाधि नव ज्योतिका पाठकलाई विश्वकपका अतिथिलाई खाना खुवाउँछन् नेपालका विनोद, धेरैको रोजाई माछा र तारेको आलु बुटवलको नरैनापुर विद्यालयमा शैक्षिक सुधारसँगै विद्यार्थीको आकर्षण तिलोत्तमा सहकारीद्वारा रक्तदान, ५२ यूनिट संकलन अन्तरविद्यालय क्रिकेटः लुम्बिनी र शान्ति नमूना फाइनलमा संसद सचिवालयको पत्र कार्यान्वयन नगर्न अन्तरिम आदेश राजनीतिक दलहरुले निर्वाचनमा महिलामाथि व्यापक विभेद् गरेः आयोग आर्थिक क्षेत्र चलायमान बनाउने नयाँ सरकारको पहिलो प्राथमिकता : गृहमन्त्री खाँण बुटवलमा पदक विजेता खेलाडीलाई सम्मान, पत्रकारद्वय पाण्डे र श्रेष्ठ पुरस्कृत बुटवलको ट्राफिक, ठेला, इरिक्सा र पार्किङ व्यवस्थापनको काम एकसाथ अघि बढ्ने