१४ मंसिर २०७९, बुधबार

Nov 30, 2022

काठमाडौं । नेपालकै ठूलो चेन सुपरमार्केट भाट–भटेनी सुपरमार्केटले ललितपुरमा पनि थप आफ्नो स्टोर सञ्चालन गरेको छ । देशैभर स्टोर विस्तार गर्ने अभियानमा रहेको भाटभटेनीको यो २२औँ स्टोर हो । सुपरमार्केटले ललितपुरको सानागाउँमा स्थापना गरेको स्टोरको बुधबार एक समारोहकाबीच शुभारम्भ गरेको हो।

महालक्ष्मी नगरपालिका–६ सानागाउँ स्थित २२औं स्टोरको सुपरमार्केटका अध्यक्ष मीनबहादुर गुरुङले उद्घाटन गरेका हुन्। सो अवसरमा उनले भाटभटेनी जनताको सेवाको लागि स्थापना भएको बताउँदै सानागाउँबाट पनि स्थानीयलाई सेवा प्रदान गर्ने उद्देश्यसहित शुभारम्भ गरिएको बताए ।

शुभारम्भको अवसरमा ग्रोसरी लगाएत विभिन्न सामग्रीमा १० देखि २० प्रतिशतसम्म छुट रहेको सुपर मार्केटका बजार व्यवस्थापक विनोद भट्टराईले बताए । सुपर मार्केटले हालै हेटौंडा र इटहरीमा क्रमशः २० औं र २१ औं स्टोर सञ्चालमा ल्याएको उनले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

सम्पादक कंडेलको स्मृतीमा दीप प्रज्वलन कांग्रेसमा संसदीय दलको नेता छान्न चुनाव हुने संकेत, गगन र विश्वप्रकाश अघि बढे रोटरीले बुटवलमा भित्र्यायो ग्लोबल ग्रान्टअन्तर्गत १० करोडका प्रोजेक्ट तिलोत्तमामा औधोगिक ब्यापार मेलाको तयारी पूरा, ३ सय स्टल सहभागी हुँदै विकासका कामहरुमा राजनीतिक रँग नदिन छत्रकाेट गाउँपालिकाका अध्यक्ष पाण्डेकाे आग्रह गृहमन्त्री खाणकै गृहजिल्ला रुपन्देहीमा कांग्रेस शुन्य, कार्यकर्ता असन्तुष्ट समानुपातिकतर्फ कसको कति मत ? भ्रष्टाचार आराेपमा दाङका तत्कालिन प्रमुख डिभिजनल इन्जिनियर विरुद्ध मुद्दा दायर स्याङ्जा २ र बाजुरामा पुनः मतदान नहुने, गणना सुरु गर्न आयोगको निर्देशन लुम्बिनीका कर्मचारी आन्दोलित : बुटवलबाट रातारात कुम्लो पारेर राजधानी सार्न हुँदैन कर्णाली सरकार गठनका लागि शक्ति केन्द्र धाउँदै नेताहरु अतिक्रमण गरेर बनाइएका संरचना ३५ दिनभित्र हटाऊ : उपत्यका विकास प्राधिकरण पोलियो खोपको तयारीमा रहेकाे प्रहरी ट्रकमा आत्मघाती हमला, ३ जनाको मृत्यु प्रत्यक्षतर्फ महिला निर्वाचित नहुँदा सुदूरपश्चिममा समानुपातिक कोटाबाट संसद छिर्न चाहने पुरुषलाई समस्या १६५ निर्वाचन क्षेत्रमा १६१ को अन्तिम नतिजा सार्वजनिक, हेर्नुहोस कहाँ कसले जिते ? स्याङ्जामा सुन्तला उत्पादन वृद्धि भएपछि किसान उत्साहित अरबाज खान र जर्जियाको ब्रेकअप सोलुखुम्बुका एक हजार परिवार बिजुलीविहीन चीनको आणविक हतियार सन् २०३५ सम्ममा तीन गुणा बढी: अमेरिका भैरहवा आँखा अस्पतालमा अत्याधुनिक मोडुलर शल्यक्रिया कक्ष स्थापना गरिने