१८ मंसिर २०७९, आईतवार

Dec 4, 2022

भैरहवा । रुपन्देहीमा जारी सर्वोत्तम तिलोत्तमा प्रिमियर लिग टिपीएलको बिहीबार भएको सेमिफाइनल खेल नेपथ्य ज्ञानोदय गोल्ड र जेभी वरियर्सले जितेको छ । जितसँगै द्वय टिम फाइनलको यात्रा तय गरेका छन् ।

Advertisement

तिलोत्तमा क्रिकेट विकास समितिको आयोजना नवजीवन क्रिकेट मैदानमा भइरहेको चौथो संस्करणको खेलमा रोयल शंकरनगरलाई सात विकेटले पराजित गर्दै नेपथ्य ज्ञानोदय गोल्ड र दोस्रो सेमिफाइनल खेलमा जेभी वारियर्स लुम्बिनीले मणिग्रामलाई २३ रनले पराजित गरेको हो । 

पहिलो खेलमा सुरुवाती ब्याटिङ गरेको रोयल शंकरनगरले १६ दशमलव ५ ओभरमा सबै विकेट गुमाउँदै ३७ रन मात्र जोड्न सकेको थियो । जसका लागि ओम सारू मगरले १२ रनको योगदान गरे पनि अन्य खेलाडीले रन जोड्न सकेनन् । 

बलिङतर्फ नेपथ्यका जितेन्द्र यादवले ४, विकेट लिए । जबाफी ब्याटिङमा ३८ रनको झिनो लक्ष्य पाएको नेपथ्यले ६ दशमलव ५ ओभरमा ३ विकेटको नोक्सानीमा लक्ष्य पार गरी जित निकाल्यो । 

जसका लागि विषाद केसीले २२ र विराट भण्डारीले अविजित १५ रन बनाए । बलिङतर्फ  धिरज शाहीले २ विकेट लिए । पहिलो खेलमा जितेन्द्र यादव म्यानअफ द म्याच भए ।

यस्तै दोस्रो सेमिफाइनल खेलमा सुरुवाती ब्याटिङ गरेको जेभी वरियर्सले निर्धारित २० ओभर मध्ये १९ दशमलव २ ओभरमा सबै विकेट गुमाउँदै ११७ रनको योगफल तयार पारेको थियो । जसका लागि वसिर अहमदले ४७, प्रदीप जयसवालले २३ रन बनाए । 

बलिङतर्फ गौतम केसी र अमरसिहं रौटेलाले ३–३ विकेट लिए । ११८ रनको लक्ष्य पाएको मणिग्राम किंग्सले १८ दशमलव २ ओभरमा सबै विकेट गुमाए पछि लक्ष्य पार गर्न सकेन । ९५ रन मात्रै जोडन सकेको टिमले हार व्योहोर्नु पर्‍यो ।

दोस्रो खेलमा वसिर अहमद म्यानअफ द म्याच भए । शुक्रबार फाइनल खेल बिहान ११ बजे नेपथ्य ज्ञानोदय गोल्ड र जेभी वरियर्स लुम्बिनीबीच हुने समितिका अध्यक्ष दीपक शर्मा भुर्तेलले जानकारी दिए । 

यस क्षेत्रकै सर्वाधिक राशिको प्रतियोगितामा प्रथम हुने टिमले नगद ४ लाख प्राप्त गर्नेछ भने उपविजेता हुने टिमले नगद २ लाख प्राप्त गर्नेछ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

हिजाब नलगाएपछि सरकारले भत्कायो इरानी आरोहीको घर सामाजिक सुरक्षामा तीस प्रतिशत आबद्ध इन्डोनेसियामा शक्तिशाली भूकम्प माओवादी केन्द्रको पदाधिकारी बैठक बस्दै गोकुल बास्कोटाको घरमा फेला परेको शंकास्पद वस्तु सेनाद्वारा निष्क्रिय उपमेयर डंगोलको निर्देशन: आकाशे पुल तत्काल मर्मत गर्नु, बार घटाएर पारदर्शी बनाउनू भूमि आयोगको सूचनापछि काठमाण्डौंमा थप आक्रामक बन्दै उपत्यका विकास प्राधिकरण नेत्रहीन टी-२० विश्वकपमा नेपाल, टोली आज भारत प्रस्थान हुँदै ठूला तीन दल खुम्चिदा नयाँ दुई दलको भयो उदय पहाडी क्षेत्रमा बदलीको सम्भावना सजिलो सहकारीको छैटौं अधिवेशन, अध्यक्षमा पुनः पोख्रेल बुटवल तथा सैनामैनाका यी स्थानमा आइतबार विद्युत अनियमित हुने (सूचनासहित) देवदहकी दिपा मृगौला रोगले पीडित, सहयोगका लागि परिवारको अपिल दाङमा चार महिनामै थपिए करिब तीन सय उद्योग, ६१ करोड बढीको पूँजी लगानी भैरहवामा मंसिर १८ देखि अन्तर विद्यालय टि-२० क्रिकेट अमरज्योतीको १४ औं वार्षिक साधारणसभा तिलोत्तमाको मेलामा दर्शकको चाप बढ्दै, शनिबार मात्रै ५० हजारले अवलोकन गरेको दाबी ‘परदेशको पसिनाको उचित प्रतिफल निकाल्न राज्यको ध्यान जानुपर्छ’ बुद्ध सामुदायिक टेलिभिजनको अध्यक्षमा पुनः ओम ज्ञवाली डुब्न थालेपछि रुपन्देहीका सहकारीहरु एक ठाउँमा, संकट टर्नेमा अभियान्ताहरुकै आशंका