२४ माघ २०७९, मंगलवार

Feb 7, 2023

काठमाडौँ । नेपालको एकदिवसीय क्रिकेट वरीयता एक दुई स्थान खस्किएको छ । अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेट परिषद् (आईसीसी) ले मंगलबार सार्वजनिक गरेको पछिल्लो एकदिवसीय वरीयतामा नेपाल दुई स्थान खस्कँदै १८औँ स्थानमा पुगेको हो । यसअघि नेपाल १६औँ स्थानमा थियो ।

नेपालले तीनदिन अघिमात्र पपुवा न्युगिनी (पीएनजी) सँग खेलेको दुई खेलको एकविदसीय सिरिज २–० ले गुमाएपछि वरीयता खस्किएको हो । घरेलु मैदानमा नेपाल पीएनजीसँग पहिलो खेलमा ६ रन र दोस्रो खेलमा तीन विकेटले पराजित भएको थियो ।

एकदिवसीयको शीर्ष वरीयतामा न्युजिल्यान्ड, दोस्रो स्थानमा इङ्ल्यान्ड र तेस्रो स्थानमा अष्ट्रेलिया, चौथो स्थानमा भारत र पाँचौँ स्थानमा दक्षिण अफ्रिका रहेको छ । आईसीसी टी–२० वरीयतामा भने नेपाल यथा स्थानमा छ । नेपाल टी–२० वरीयताको १३औँ स्थानमा छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अभिनेत्री निता ढुंगानाले सार्वजनिक गरिन् आफ्नो चलचित्रमा काम गर्ने भारतीय कलाकारको यस्ता तस्बिर बुटवल उपमहानगरस्तरीय चौथो राष्ट्रपति रनिङ्ग शिल्ड प्रतियोगिताका लागि संयोजक र उप-समितिहरु गठन पूर्वसांसद कर्मा घलेको निधन ज्ञानगँगामा १६ वर्ष मुनिका अन्तर विद्यालय छात्र ब्याटमिन्टन मृत्युको आयु ! मणिमुकुन्द रनिङशिल्ड भलिबल : उद्घाटन खेलमा पर्वत र नवलपुर विजयी गार्गी एकेडेमीमा खेलकूद सप्ताह सुरू भारतलाई हराउँदै नेपाल साफ यू-२० महिला च्याम्पियनसिपको फाइनलमा चुणामणि शर्माविरुद्ध ११ अर्ब हिनामिनाको मुद्दामा साक्षी झिकाउन आदेश शेरबहादुर देउवालाई विपक्षी दलको सुविधा नदिन माग गर्दै सर्वाेच्चमा रिट सेयर बजार ७६.६४ अंकले बढ्याे बिदा घटाउने तयारीमा सरकार तिलोत्तमा २ स्थित शंकरनगर दुर्गादत्त माविमा विज्ञान प्रदर्शनी टर्की भूकम्पमा परेका घानाका खेलाडी सम्पर्क‍विहीन मुखमा सर्प हालेर ‘स्टन्डवाजी’ गर्ने साँप उद्धारकर्मीको मृत्यु नाबालिका बलात्कार आरोपमा वडाध्यक्ष राजन श्रेष्ठ पुर्पक्षको लागि कारागार चलान टर्की भूकम्प : ३६ घन्टामा १०९ पराकम्प, तीनवटा ७.५ म्याग्निच्युडका काठमाडौंका मुख्य सडकमा बत्ती जडान गर्न महानगर र प्राधिकरणबीच सम्झौता कर्णाली सरकारको निर्णय- १ फागुनमा जनयुद्ध दिवस मनाउने र सार्वजनिक बिदा दिने टर्की भुकम्प: ८ नेपाली सम्पर्कमा हुदाँ ३ जना सम्पर्क बाहिर