१६ माघ २०७९, सोमबार

Jan 30, 2023

बुटवल । बुटवल उपमहानगरको ६३ औँ स्थापना दिवसको अवसर पारेर नेपाल नगरपालिका कर्मचारी एशोसिएसनले रक्तदान गरेको छ।

Advertisement

बुधवार सम्पन्न रक्तदान कार्यक्रममा ६३ पिन्ट रगत संकलन भएको कार्यक्रम संयाेजक गीतादेवी पाण्डेले जानकारी दिए । रक्तदान नै जीवनदान भन्ने मुल नाराको साथ भएको उक्त कार्यक्रममा उपमहानगरपालिकामा कार्यरत कर्मचारी र सेवाग्राहीहरुले रक्तदान गरेका थिए ।

रगत संकलनमा प्रावीधिक सहयोग नेपाल रेडक्रस सोसाईटि बुटवल शाखाले गरेको थियो । रक्तदाताहरुलाई बुटवल उपमहानगरपालिकाका नगर प्रमुख शिवराज सुवेदीले प्रमाणपत्र र मायाको चिनाे प्रदान गरेका थिए ।

स्थापना दिवसका अबसर फाल्गुन ३ गतेसम्म विभिन्न रचनात्मक क्रियाकलाप गरिने ऐशाेसियसन इकाई सचिव रेश्मीराज घिमिरेले जानकारी दिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङमा कारागारमा रहेकी महिलामाथि करणी आरोपमा एक पक्राउ अश्लील भिडियो बनाई महिलाकाे चरित्रहत्या गर्ने पक्राउ सेयर बजार ४१ अंकले घट्यो माओवादी स्थायी समिति बैठक बुधबार, गृहमन्त्रीबारे छलफल हुने कर्नाटक कन्सर्टमा कैलाश खेरमाथि आक्रमण चन्दा आतंक गर्ने जनतान्त्रिक मुक्ति मोर्चाका संयोजकसहित ४ जना कपिलवस्तुमा पक्राउ नेपाली सिनेमा फेस्ट २०२३ मा अनुमतिविना महापुरुष समावेश गरेपछि षट्कोण आर्ट्सको आपत्ति फागुन २५ मा राष्ट्रपतिको निर्वाचन लाफा बी लेबल भलिबलको उपाधी न्यू होराईजनललाई, आयोजक दोस्रो राष्ट्रिय सहमतिको स्वप्निल राजनीति भोटेकोशीको बगाममा टेलिकमको टावर, पहिलोपटक फोन र इन्टरनेटको सेवा अभियुक्त लक्ष्मी महतो कोइरीको बचाउमा उत्रियो एमाले र कोइरी समाज अमेरिकी उपविदेश मन्त्रीले भेटिन् प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई बुटवलको बुद्धनगरदेखि नहरपूर जोड्ने सडक निर्माणको काम शुरु सुकुम्बासी बस्ती हटाउन मेयर बालेनले मागे प्रधानमन्त्रीसँग सहयोग सहिदहरूको सपना पूरा गर्न सबै एकजुट होऔँ : प्रधानमन्त्री पेट्रोल छर्केर आगो लगाउँदा श्रीमती गम्भीर घाइते, छोराको मृत्यु सूचनाको हकसम्बन्धी विषयमा प्रधानमन्त्रीले छलफल गर्दै बन्दीपुर क्षेत्रका होर्डिङबोर्ड हटाइँदै कार र ट्याक्सी ठोक्किँदा दुई जनाको मृत्यु