१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023

फाइल तस्विर

सर्लाही ।  विभिन्न समयमा बरामद भएका मोटसाइकल सर्लाही प्रहरीले धनीलाई बुझाएको छ । बुधबार एक कार्यक्रमबीच इलाका प्रहरी कार्यालय हरिवनले जनप्रतिनिधि, पत्रकार स्थानीयको रोहबरमा आधा दर्जन मोटरसाइकल धनीलाई बुझाएको हो । नियमित चेकजाँच तथा दुर्घटनामा परेर बरामद भएका ६ वटा मोटरसाइकल स्वयं धनीलाई फिर्ता गरिएको इलाका प्रहरी कार्यलय हरिवनका प्रमुख प्रहरी निरीक्षक भुपेन्द्र गिरीले जानकारी दिए । 

Advertisement

बरामद भएका मोटरसाइकल धनी पत्ता लगाउने क्रममा विभिन्न समयमा चोरी भएको पाहिएको उनले बताए । बरामद मोटरसाइकल नम्बर परिवर्तन गरेर तथा स्वरूपसमेत परिवर्तन गरेर चलाइराखेको अवस्थामा फेला परेका हुन् । ‘हामीले चेकजाँच गर्ने क्रममा मोटरसाइकल चढेर आउने कागज लिएर आउँछु भनेर जान्छन्,’ प्रहरी निरीक्षक गिरीले भने, ‘उनीहरू नआएपछि सवारीधनीको पहिचान गर्ने गरेका छौं।’ 

यसरी फेला परेका सवारीका धनी पहिचान गर्न समस्या रहेकोसमेत उन्ले बताए । अझै केही मोटरसाइकल धनीको खोजी भइरहेको उन्ले भना छ । यसपटक इलाका प्रहरी कार्यालय हरिवनले प्रदेश ३-०३-००१ प २१ ८८, बागमती प्रदेश ३-०३-००१ प ४०२०, ना५७प ३८ ४०, बागमती प्रदेश ०२-०२७ प २६ २९, बा ९० प १०६३ र प्रदेश ३-०२-०२ प ४८८६ नम्बरको मोटरसाइकल धनीलाई फिर्ता गरेको जनाएको छ । 

हरिवन इलाका प्रहरी कार्यालयले पटक पटक गरेर डेढ दर्जन मोटरसाइकल धनीलाई फिर्ता गरिसकेको छ । यसअघिसमेत गरेर १६ वटा मोटरसाइकल धनीलाई फिर्ता गरेको इलाका प्रहरी कार्यालय हरिवनले जनाएको हो । यसरी आफ्नो चोरी भएको मोटरसाइकल प्रहरीमार्फत फिर्ता पाउँदा खुसी लागेको मोटरसाइकल धनी गोकर्णेश्वर नगरपालिका-४, काठमाण्डौ निवासी सुनिल गौतमले सुनाए ।

गौतमका अनुसार उन्को किनेको १५ दिन पनि नपुगेको मोटरसाइकल घरैबाट चोरी भएको थियो । प्रहरीले खबर गरेपछि मंगलबार मात्र मोटरसाइकल बुझ्न इलाका प्रहरी कार्यालय हरिवन सर्लाही आइपुगेको उनले बताए । यसरी हराएको मोटरसाइकल फेला परेर फिर्ता पाएको भन्दै सगरमाथा इन्स्योरेन्सका हरिवन शाखा प्रमुख हरि सिग्देलले खुसी व्यक्त गर्दौ प्रहरी प्रशासनलाई धन्यवाद दिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रवि लामिछानेले प्रधानमन्त्रीसमक्ष बुझाए राजीनामा सर्वोच्चको फैसलालाई स्वीकार्दै रविले भने : म अनागरिक भए ठेकेदारको ढिला सुस्ती विरुद्ध सोच्नै पर्ने भयो : गोकर्ण बिष्ट रवि लामिछानेको सांसद पद खारेज लमजुङमा बालबालिकाले विद्यालयमै च्याउ उत्पादन गरे राष्ट्रपतिमा राष्ट्रिय सहमतिको पहल गर्ने माओवादीको निर्णय बुटवलको इन्टलेक्चुअल स्कुलमा खेलकुदको पुरस्कार वितरण बुटवलमा अक्सिजन सुविधासहितका दुई स्वास्थ्य केन्द्रको निर्माण शुरु निर्वाचन समिक्षा प्रतिवेदन बुझाउन कांग्रेस रुपन्देहीको परिपत्र सर्वोच्च परिसरमा सुरक्षा बढाइयो रवि लामिछानेको नागरिकता विवाद- न्यायाधीशहरु फैसलाको तयारीमा जुटे केपी ओली कप फुटबल प्रतियोगिता हुने, विजेताले १० लाख रुपैयाँ पाउने लुम्बिनी प्रदेशका ४ सहित १६ जिल्लामा कुष्ठरोगीहरुको संख्या उच्च बेलहिया माविमा आधुनिक बाल कक्षा अनिवार्य मार्जिन र आयातमा प्रतिबन्ध लगाउँदा राजश्व संकलनमा असर दिप बोर्डिङमा खाना महोत्सब पर्दामा फर्कंदै मुन्नाभाइ र सर्किटको जोडी नरेन्द्र मोदीलाई ग्रेटर नेपालको ज्ञापनपत्र- गुन्जी नेपालको हो, गतिविधि अन्त्य गर्नू रवि लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा बहस सकियो पठानले राखेका यी १० रेकर्ड