१२ जेष्ठ २०७९, बिहीबार

May 26, 2022

बुटवल । सार्वजिनक स्थलमा अनुमतिबिना कसैको पनि फोटो तथा भिडियो खिच्ने एवम् सामाजिक सञ्जालमा प्रकाशित गरेमा कारवाही हुने भएको छ ।

Advertisement

सरकारले बिहीबार एक विज्ञप्ती जारी गर्दै जथाभावी सार्वजनिक स्थलमा तस्वीर र भिडियो खिच्ने तथा सामाजिक सञ्जालमा पोष्ट गर्ने गतिविधिले सर्वसाधारणमा मानसिक तथा शारीरिक असर परेको भन्दै त्यस्ता गतिविधि नगर्न चेतावनी दिएको छ ।

गृहमन्त्रालयद्वारा जारी विज्ञप्तीमा त्यस्ता गतिविधिप्रति सरकारको ध्यानाकर्षण भएको बताउँदै कुनैपनि व्यक्तिको अनुमति बिना सार्वजनिक स्थलमा फोटो तथा भिडियो खिची सामाजिक सञ्जालमा प्रकाशित गरेमा कानून बमोजिम कारवाही गर्ने जनाएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

१५ वर्षीया छात्रालाई बलात्कार गरी फरार रहेका प्रिन्सीपल पाँच वर्षपछि पक्राउ हजुरआमाको हत्या गरेको अभियोगमा नाती पक्राउ निजगढमा अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल बनाउन सर्वोच्चले लगायो रोक ६८ हजार बढी विद्यार्थीले लुम्बिनीबाट एसएलसी दिदैँ तिलोत्तमामा खाँण ८४५ मतले अगाडि, अब ३ हजार मत गन्न बाँकी ओलीले नीति तथा कार्यक्रममा लिम्पियाधुरा, लिपुलेक खोजेपछि प्रकाशमानले दिए जवाफ निर्वाचन शान्तिपूर्ण र धाँधलीरहित सम्पन्न भाे: झलनाथ शुक्रबारबाट क्यूएफएक्ससहित देशभरका हलमा ‘कबड्डी-४’ सत्तारुढ गठबन्धनले नेपालको स्वतन्त्र र असंलग्नता परराष्ट्र नीति परित्याग गरेको हो : रावल दश महिनामा एक अर्ब २१ करोडको फेसमास्क नेपाल भित्रियो इपीजी प्रतिवेदन बुझ्न प्रधानमन्त्री देउवालाई ओलीको आग्रह विद्यालय जाँदै गरेकी बालिकामाथि बलात्कार प्रयास वाइडबडी र सुनकाण्ड छानबिन गर्न सरकारलाई ओलीको चुनौती आगोले जलेकी विरामीलाई छाडेर फर्कियो बुद्ध एयर, चर्को आलोचनापछि प्रस्टीकरण हवाइजहाजको टिकट पाउन पनि शक्ति केन्द्रको भर ३५ हजार ३४ जनप्रतिनिधि निर्वाचित, कुन दलले कति जिते ? परराष्ट्र नीतिलाई असन्तुलित र सत्ता स्वार्थमा संकुचित गरिएकाे ओली आराेप एमाले सत्यसँग लड्दैन, शक्तिसँग झुक्दैन : ओली विश्वव्यापी मन्दी आउन सक्ने विश्व बैंकको चेतावनी सरकारको नीति तथा कार्यक्रम चास्नीमा नडुबाएको जेरी जस्तो : ओली