५ जेष्ठ २०७९, बिहीबार

May 19, 2022

काठमाडौं । विपद्का विभिन्न घटनामा परी पछिल्लो २४ घण्टामा दुई जनाको मृत्यु भएको छ भने १० जना घाइते भएका छन् । तनहुँको शुक्लागण्डकी नगरपालिका–११ हटियागाउँका ७५ वर्षीया महिला आगो ताप्ने क्रममा आगोले पोलेर घाइते भएकी थिइन । उनको उपचारको क्रममा मृत्यु हाे । यस्तै, रसुवा आमाछोदिङमो गागाउँपालिका–५ गोङगाङस्थित ग्रामीण भित्री सडकमाथिबाट खसेको सुख्खा पहिरोले ग्याविनजालीमा ढुङ्गा भरिरहेका ५६ वर्षीय पुरुषलाई पुरेर ज्यान गरएको छ । 

गृह मन्त्रालय विपद् जोखिम न्युनिकरण तथा व्यवस्थापन प्रधिकरणका अनुसार देशका विभिन्न जिल्लामा भएका विपदमा परेर अन्य जना सर्वसाधारण पनि घाइते भएका छन् । उनीहरू चट्याङ लागेर, पहिरोले पुरेर, आगलागीमा परेर र जनवारको आक्रमणमा परी घाइते भएका हुन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

सेयर बजार २३ अंकले ओरालाे अहिलेसम्म ५७९ स्थानीय तहको मतगणना सकियो, २९ हजार ३०३ उम्मेदवार निर्वाचित सुस्ता गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्ष कांग्रेसले जित्यो नेपालले दुई खेलअगावै गुमायाे युगान्डाविरूद्धकाे शृंखला सैनामैनामा कांग्रेसका शर्माको अग्रता कायमै ‘ब्युटी प्याजेन्ट’ का नाममा याैन हिंसामा परेकी युवतीको पीडा- बेहोस बनाएर बलात्कार गरेका थिए काठमाडौंमा स्थापितभन्दा बालेन १० हजार बढी मतले अगाडि केन्द्रीय नेताले आफ्नै वडा र पालिका हारे अबदेखि जेठ १० गते नेपाल परराष्ट्र सेवा दिवस मनाइने दुःखीका दुई साक्षत ‘भगवान’ ! कर्णालीका कान्छा मेयर विष्णु भाम भन्छन्- छायाँनाथ रारालाई नमुना पालिका बनाउँछु ५७० पालिकाको सकियो मतगणना, कुन दलले कति पालिका जिते ? पश्चिम नवलपरासीको रामग्राम नगरपालिकाको प्रमुखमा एमालेका गुप्ता निर्वाचित नवलपरासीको प्रतापपुर गाउँपालिकामा नेपाली कांग्रेसका मियाँ विजयी नेपाल टस जितेर बलिङ गर्दै संसद् बैठकमा उपस्थित हुन अर्थमन्त्री शर्मालाई सभामुखको निर्देशन छुट्टाछुट्टै स्थानमा भएको सवारी दुर्घटनामा ६ जनाको मृत्यु तीन दिन मनाइने गणतन्त्र दिवस …जहाँ एमालेले लालकिल्ला जोगायो धरानमा स्वतन्त्र उम्मेदवार हर्क साम्पाङ १४० मतले अगाडि