१२ जेष्ठ २०७९, बिहीबार

May 26, 2022

तस्वीर : विनोद कार्की

बुटवल । बुटवल–१४ बेलभरियामा आगलागी हुँदा एक जना घाइते भएका छन् । आइतबार राति करिब ९ बजे बाटोको छेउमा रहेको परालको टौवामा आगलागी हुँदा सो आगो नियन्त्रणका क्रममा स्थानीय अन्दाजी २८ वर्षिय नन्दु दंगोरिया घाइते भएका हुन् । उनलाई उपचाररार्थ लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पताल पुर्याएको स्थानीय तथा प्रतक्ष्यदर्शी विनोद कार्कीले जानकारी गराए।

स्थानीय प्रेम चालिसेको उक्त परालको टौवामा कसरी आगो लाग्यो भन्ने बारे भने जानकारी भएको छैन । आगो निभाउनका लागि बुटवल उपमहानगरको दमकल घटना स्थल पुगेको स्थानीय तथा प्रतक्ष्यदर्शी कार्कीले ग्लोबल आवाजलाई बताए।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

ओलीले नीति तथा कार्यक्रममा लिम्पियाधुरा, लिपुलेक खोजेपछि प्रकाशमानले दिए जवाफ निर्वाचन शान्तिपूर्ण र धाँधलीरहित सम्पन्न भाे: झलनाथ शुक्रबारबाट क्यूएफएक्ससहित देशभरका हलमा ‘कबड्डी-४’ सत्तारुढ गठबन्धनले नेपालको स्वतन्त्र र असंलग्नता परराष्ट्र नीति परित्याग गरेको हो : रावल दश महिनामा एक अर्ब २१ करोडको फेसमास्क नेपाल भित्रियो इपीजी प्रतिवेदन बुझ्न प्रधानमन्त्री देउवालाई ओलीको आग्रह विद्यालय जाँदै गरेकी बालिकामाथि बलात्कार प्रयास वाइडबडी र सुनकाण्ड छानबिन गर्न सरकारलाई ओलीको चुनौती आगोले जलेकी विरामीलाई छाडेर फर्कियो बुद्ध एयर, चर्को आलोचनापछि प्रस्टीकरण हवाइजहाजको टिकट पाउन पनि शक्ति केन्द्रको भर ३५ हजार ३४ जनप्रतिनिधि निर्वाचित, कुन दलले कति जिते ? परराष्ट्र नीतिलाई असन्तुलित र सत्ता स्वार्थमा संकुचित गरिएकाे ओली आराेप एमाले सत्यसँग लड्दैन, शक्तिसँग झुक्दैन : ओली विश्वव्यापी मन्दी आउन सक्ने विश्व बैंकको चेतावनी सरकारको नीति तथा कार्यक्रम चास्नीमा नडुबाएको जेरी जस्तो : ओली त्रिवि शिक्षण अस्पतालमा एमबीबीएसमा भर्ना गरिदिन्छु भन्दै १७ लाख ठगी विदेश पठाई दिन्छु भनि २५ लाख ठगी गर्ने एक जना पक्राउ निर्वाचनमा प्रतिपक्षी दलमाथि सरकार निर्मम ढंगले प्रस्तुत भएको ओलीको आरोप अस्वस्थ भएपछि ओलीले प्रतिनिधिसभामा बसेरै गरे सम्बाेधन प्युठानमा साइकल दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु