१२ जेष्ठ २०७९, बिहीबार

May 26, 2022

तिलोत्तमा । हृदयघातबाट श्रीमान गुमाएकी कपिलवस्तुकी राधा थापालाई एनआईसी एशिया बैंकले ल्याएको न्यू सुपर चामत्कारिक बचत खाता योजनाअन्तर्गत घातक रोगको उपचार वापत १० लाख रुपैयाँ बीमा रकम भुक्तानी गरेको छ । बैंकले कपिलबस्तु नगरपालिका वडा नं १ की राधा थापालाई एक कार्यक्रमका बीच बीमा दावी रकम हस्तान्तरण गरेको हो । सर्वश्रेष्ठ बचत खाता अन्तर्गत एक लाख मौजदातमा गुडबिल एम्बेसडर बचत खाता खोलेका मोहन बहादुर पौडेलको हदयघातबाट निधन भएपछि बीमा बापतको रकम उनकी श्रीमती राधालाई प्रदान गरिएको हो ।

Advertisement

राधालाई बैंकका लुम्बिनी प्रदेश कार्यालय प्रमुख तिलकसुन्दर कार्कीले उक्त रकम बराबरको चेक हस्तान्तरण गरेका हुन् ।
चेक हस्तान्तरण गर्दै कार्कीेले एनआईसी एसिया बैक लिमिटेडले प्रदान गरेको रकमले कही हदसम्म आर्थिक भर कम हुने र यो पैसाले आफ्नो छोरीको भबिष्य राम्रो बनाउन सहयोग पुग्ने बताए ।

चेक हस्तान्तरण कार्यक्रममा कपिलवस्तु नगरपालिकाका पुर्व उपप्रमुख वासुदेव प्रसाद काशौधन, एनआइसी एशिया बैक तौलिहवा शाखाका कर्मचारीलगायतले सहभागिता जनाएका थिए । चेक प्राप्त गरेपछि राधा थापाले बैंक पनि साथी पनि, राम्रो पनि हाम्रो पनि भन्ने नारा लिएको बैंकको भनाई निकै नै सार्थक लागेको बताइन् ।

यस सुविधाले बैंक प्रतिको आफ्नो विश्वास र भरोसा अझ बढी भएको उनले बताइन् ।
बैंक मुलुकभर रहेका ३५८ शाखा कार्यालयहरू, ४७३ एटिएम, ७० वटा विस्तारित काउन्टर एवं ८१ वटा शाखा रहित बैंकिङ्गमार्फत् बैंकिङ्ग सेवा प्रदान गर्दै आइरहेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

तिलोत्तमामा खाँण ८४५ मतले अगाडि, अब ३ हजार मत गन्न बाँकी ओलीले नीति तथा कार्यक्रममा लिम्पियाधुरा, लिपुलेक खोजेपछि प्रकाशमानले दिए जवाफ निर्वाचन शान्तिपूर्ण र धाँधलीरहित सम्पन्न भाे: झलनाथ शुक्रबारबाट क्यूएफएक्ससहित देशभरका हलमा ‘कबड्डी-४’ सत्तारुढ गठबन्धनले नेपालको स्वतन्त्र र असंलग्नता परराष्ट्र नीति परित्याग गरेको हो : रावल दश महिनामा एक अर्ब २१ करोडको फेसमास्क नेपाल भित्रियो इपीजी प्रतिवेदन बुझ्न प्रधानमन्त्री देउवालाई ओलीको आग्रह विद्यालय जाँदै गरेकी बालिकामाथि बलात्कार प्रयास वाइडबडी र सुनकाण्ड छानबिन गर्न सरकारलाई ओलीको चुनौती आगोले जलेकी विरामीलाई छाडेर फर्कियो बुद्ध एयर, चर्को आलोचनापछि प्रस्टीकरण हवाइजहाजको टिकट पाउन पनि शक्ति केन्द्रको भर ३५ हजार ३४ जनप्रतिनिधि निर्वाचित, कुन दलले कति जिते ? परराष्ट्र नीतिलाई असन्तुलित र सत्ता स्वार्थमा संकुचित गरिएकाे ओली आराेप एमाले सत्यसँग लड्दैन, शक्तिसँग झुक्दैन : ओली विश्वव्यापी मन्दी आउन सक्ने विश्व बैंकको चेतावनी सरकारको नीति तथा कार्यक्रम चास्नीमा नडुबाएको जेरी जस्तो : ओली त्रिवि शिक्षण अस्पतालमा एमबीबीएसमा भर्ना गरिदिन्छु भन्दै १७ लाख ठगी विदेश पठाई दिन्छु भनि २५ लाख ठगी गर्ने एक जना पक्राउ निर्वाचनमा प्रतिपक्षी दलमाथि सरकार निर्मम ढंगले प्रस्तुत भएको ओलीको आरोप अस्वस्थ भएपछि ओलीले प्रतिनिधिसभामा बसेरै गरे सम्बाेधन