१२ जेष्ठ २०७९, बिहीबार

May 26, 2022

भैरहवा । भैरहवामा डेढ करोडको लगानीमा द ग्राण्ड किचन सन्चालनमा आएको छ । भैरहवा र यसपास रहेका ब्यवसायीक र परिवारलाई खाना खुवाउन होटल सन्चालनमा ल्याइएको सन्चालकले जनाएका छन् । भैरहवाको जनक पथमा खुलेको द ग्राण्ड किचनमा ईन्डियन, नेपाली कन्टीनेन्टल खानाका साथै २५ प्रकारको कफीको स्वाद लिन पाइने सन्चालकले जनाएका छन् ।

Advertisement

भैरहवा क्षेत्रमा रहेका कर्पोरेट ग्राहकलाइ लक्षित गरि होम डेलिवरिको ब्यवास्था समेत गरिएको द ग्राण्ड किचनका सन्चालक उमेश आचार्यले जनाए । यसको साथै बालबालिकालाइ लक्षित गरि “किड्स मेनु”, हरेक शनिबार बिहानको नास्ता, हरेक शुक्रबार ” ह्यप्पी हावर” लगायतको सुविधाहरु ग्राहकले लिन सक्ने आचार्यले बताए ।

होटलमा खानाका विशेष परिकारका साथै २५ बढी प्रकारका कफिको स्वाद लिन पाउने छन । कफिसंगै पुस्तकालय र अन्य पुराना बस्तुहरु समेत संग्रहित गरिएको छ । यसको साथै यस क्षेत्रमा कार्यक्रम गर्नको लागि ५० जना सम्म अट्ने सभाहलको ब्यवस्था समेत रहेको अर्का सन्चालक राजु रिजालले जनाए ।

उनले खानाको मूल्य भैरहवाको अन्य होटलकै हाराहारीमा रहेको बताए । रिजालका अनुसार शाकाहारी खाना २ सय ५०, चिकन खाना ३ सय ५० र मटन खाना ४ सय रुपैयाँ रहेको छ । भैरहवामा बढ्दो शहरीकरण, अन्तरास्ट्रिय बिमानस्थल लगायतको सम्भावना देखेर होटल सन्चालनमा ल्याएको र यहि शनिबार समान्य कार्यक्रमका बिच होटलको उदघाटन गर्ने सन्चालकले जनाएका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

तिलोत्तमामा खाँण ८४५ मतले अगाडि, अब ३ हजार मत गन्न बाँकी ओलीले नीति तथा कार्यक्रममा लिम्पियाधुरा, लिपुलेक खोजेपछि प्रकाशमानले दिए जवाफ निर्वाचन शान्तिपूर्ण र धाँधलीरहित सम्पन्न भाे: झलनाथ शुक्रबारबाट क्यूएफएक्ससहित देशभरका हलमा ‘कबड्डी-४’ सत्तारुढ गठबन्धनले नेपालको स्वतन्त्र र असंलग्नता परराष्ट्र नीति परित्याग गरेको हो : रावल दश महिनामा एक अर्ब २१ करोडको फेसमास्क नेपाल भित्रियो इपीजी प्रतिवेदन बुझ्न प्रधानमन्त्री देउवालाई ओलीको आग्रह विद्यालय जाँदै गरेकी बालिकामाथि बलात्कार प्रयास वाइडबडी र सुनकाण्ड छानबिन गर्न सरकारलाई ओलीको चुनौती आगोले जलेकी विरामीलाई छाडेर फर्कियो बुद्ध एयर, चर्को आलोचनापछि प्रस्टीकरण हवाइजहाजको टिकट पाउन पनि शक्ति केन्द्रको भर ३५ हजार ३४ जनप्रतिनिधि निर्वाचित, कुन दलले कति जिते ? परराष्ट्र नीतिलाई असन्तुलित र सत्ता स्वार्थमा संकुचित गरिएकाे ओली आराेप एमाले सत्यसँग लड्दैन, शक्तिसँग झुक्दैन : ओली विश्वव्यापी मन्दी आउन सक्ने विश्व बैंकको चेतावनी सरकारको नीति तथा कार्यक्रम चास्नीमा नडुबाएको जेरी जस्तो : ओली त्रिवि शिक्षण अस्पतालमा एमबीबीएसमा भर्ना गरिदिन्छु भन्दै १७ लाख ठगी विदेश पठाई दिन्छु भनि २५ लाख ठगी गर्ने एक जना पक्राउ निर्वाचनमा प्रतिपक्षी दलमाथि सरकार निर्मम ढंगले प्रस्तुत भएको ओलीको आरोप अस्वस्थ भएपछि ओलीले प्रतिनिधिसभामा बसेरै गरे सम्बाेधन