१२ जेष्ठ २०७९, बिहीबार

May 26, 2022

बुटवल । सडक दुर्घटनामा परी एक युवाको ज्यान गएको छ । रुपन्देहीको बुटवल उपमहानगर र तिलोत्तमा नगर पालिकाको सिमा योगीकुटीबाट पश्चिमतर्फ जाँदै गर्दा मोटर साइकल दुर्घटनामा परी उनको युवाको मृत्यु भएको हो । मृत्यु हुनेमा गुल्मी स्थायी घर भएकारुपन्देही बस्दै आएका शोभाखर पन्थ रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

बुटवलमा रहेर फोटोग्राफर र कलाकारिता क्षेत्रमा काम गर्दै आएका पन्थ गएराति योगिकुटीबाट मगरघाटतर्फ जाँदै गर्दा उनको लु ७० प १३५३ नम्बरको मोटर साइकल सडकमा रहेको खाल्डोमा खसेको थियो । उनलाई आज आइतबार बिहान मात्रै स्थानीयले खाल्डामै मृत अवस्थामा देखेको प्रहरीले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कम उमेरमै सफलतातर्फ लम्किँदै परिश्ना १५ वर्षीया छात्रालाई बलात्कार गरी फरार रहेका प्रिन्सीपल पाँच वर्षपछि पक्राउ हजुरआमाको हत्या गरेको अभियोगमा नाती पक्राउ निजगढमा अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल बनाउन सर्वोच्चले लगायो रोक ६८ हजार बढी विद्यार्थीले लुम्बिनीबाट एसएलसी दिदैँ तिलोत्तमामा खाँण ८४५ मतले अगाडि, अब ३ हजार मत गन्न बाँकी ओलीले नीति तथा कार्यक्रममा लिम्पियाधुरा, लिपुलेक खोजेपछि प्रकाशमानले दिए जवाफ निर्वाचन शान्तिपूर्ण र धाँधलीरहित सम्पन्न भाे: झलनाथ शुक्रबारबाट क्यूएफएक्ससहित देशभरका हलमा ‘कबड्डी-४’ सत्तारुढ गठबन्धनले नेपालको स्वतन्त्र र असंलग्नता परराष्ट्र नीति परित्याग गरेको हो : रावल दश महिनामा एक अर्ब २१ करोडको फेसमास्क नेपाल भित्रियो इपीजी प्रतिवेदन बुझ्न प्रधानमन्त्री देउवालाई ओलीको आग्रह विद्यालय जाँदै गरेकी बालिकामाथि बलात्कार प्रयास वाइडबडी र सुनकाण्ड छानबिन गर्न सरकारलाई ओलीको चुनौती आगोले जलेकी विरामीलाई छाडेर फर्कियो बुद्ध एयर, चर्को आलोचनापछि प्रस्टीकरण हवाइजहाजको टिकट पाउन पनि शक्ति केन्द्रको भर ३५ हजार ३४ जनप्रतिनिधि निर्वाचित, कुन दलले कति जिते ? परराष्ट्र नीतिलाई असन्तुलित र सत्ता स्वार्थमा संकुचित गरिएकाे ओली आराेप एमाले सत्यसँग लड्दैन, शक्तिसँग झुक्दैन : ओली विश्वव्यापी मन्दी आउन सक्ने विश्व बैंकको चेतावनी