१२ जेष्ठ २०७९, बिहीबार

May 26, 2022

बुटवल । रुपन्देहीको तिलोत्तमामा कार अनियन्त्रित भई बुद्ध मूर्तिलाई ठक्कर दिएको छ । शनिबार साँझ सिद्धार्थ राजमार्ग अन्तर्गत बुटवलबाट भैरहवातर्फ जाँदै गरेको बाग्मती प्रदेश १०२६च ५७७२ नम्बरको कार बुटवल भैरहवा सडक खण्डको कोटिहवामा अनियन्त्रित भई डिभाइडरमा रहेको बुद्धमूर्तिमा ठोक्किएको हो । दुर्घटनामा परी कारमा सवार श्रीमान–श्रीमती गम्भीर घाइते भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीका प्रहरी प्रवक्ता नवरत्न पौडेलले बताए ।

घाइते हुनेमा कारका चालक तिलोत्तमा–१५ का ४५ वर्षीय गणेश गुरुङ र उनकी ४० वर्षीया श्रीमती शकुन्तला गुरुङ रहेको र उनीहरुको अवस्था गम्भीर रहेको प्रवक्ता पौडेलले बताए । उनीहरुलाई उपचारका लागि मणिग्रामस्थित क्रिमशन अस्पताल लगिएको उनले बताए । दुर्घटनाबाट बुद्धमूर्ति मूर्तिमा क्षति पुगेको प्रहरी प्रवक्ता पौडेलले बताए । स्मरण रहोस् यस अगाडि पनि तिलोत्तमामा कार अनियन्त्रित भई बुद्धमूर्तिमा ठोक्किँदा मूर्तिमा क्षति पुगेको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

शुक्रबारबाट क्यूएफएक्ससहित देशभरका हलमा ‘कबड्डी-४’ सत्तारुढ गठबन्धनले नेपालको स्वतन्त्र र असंलग्नता परराष्ट्र नीति परित्याग गरेको हो : रावल दश महिनामा एक अर्ब २१ करोडको फेसमास्क नेपाल भित्रियो इपीजी प्रतिवेदन बुझ्न प्रधानमन्त्री देउवालाई ओलीको आग्रह विद्यालय जाँदै गरेकी बालिकामाथि बलात्कार प्रयास वाइडबडी र सुनकाण्ड छानबिन गर्न सरकारलाई ओलीको चुनौती आगोले जलेकी विरामीलाई छाडेर फर्कियो बुद्ध एयर, चर्को आलोचनापछि प्रस्टीकरण हवाइजहाजको टिकट पाउन पनि शक्ति केन्द्रको भर ३५ हजार ३४ जनप्रतिनिधि निर्वाचित, कुन दलले कति जिते ? परराष्ट्र नीतिलाई असन्तुलित र सत्ता स्वार्थमा संकुचित गरिएकाे ओली आराेप एमाले सत्यसँग लड्दैन, शक्तिसँग झुक्दैन : ओली विश्वव्यापी मन्दी आउन सक्ने विश्व बैंकको चेतावनी सरकारको नीति तथा कार्यक्रम चास्नीमा नडुबाएको जेरी जस्तो : ओली त्रिवि शिक्षण अस्पतालमा एमबीबीएसमा भर्ना गरिदिन्छु भन्दै १७ लाख ठगी विदेश पठाई दिन्छु भनि २५ लाख ठगी गर्ने एक जना पक्राउ निर्वाचनमा प्रतिपक्षी दलमाथि सरकार निर्मम ढंगले प्रस्तुत भएको ओलीको आरोप अस्वस्थ भएपछि ओलीले प्रतिनिधिसभामा बसेरै गरे सम्बाेधन प्युठानमा साइकल दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु तिलोत्तमामा चापागाईं भन्दा खाँण ८३२ मतले अगाडि धानमा दाना नलाग्दा ठोरीका किसान चिन्तित