१३ माघ २०७८, बिहीबार

Jan 27, 2022

बुटवल । कोरोना महामारी तथा लकडाउनका कारण लामो समय हल जान नपाएका दर्शकहरु हल फर्केका छन् । सन् २०१९ को अन्तयदेखि बन्द भएका नेपालका चलचित्र घरहरु २ महिना अघिदेखि मात्रै सञ्चालनमा आएका छन् । कोभिडको महामारी केहि मत्थर भएर खुलेका चलचित्र हलमा दर्शकहरु पुग्ने क्रम बढ्दो छ । यता नयाँ भेरियण्टको जोखिमले प्रभाव पार्छ कि भन्ने सरोकारवालालाई भने त्रास नै छ ।
बुटवलस्थित क्यूएफएक्स सिनेमामा निरन्तर चलचित्रहरु चलिरहेका छन् । बलिवुड चलचित्र सूर्यवंशीबाट सफल पुनः सुरुवात गरेको क्यूएफएक्सले गति लिइररहेको क्यूएफएक्स बुटवका म्यानेजर महेश गिरीले बताए ।

Advertisement

भाटभेटनी सुपर मार्केट बुटवलस्थित क्यूएफएक्समा सूर्यवंशीले दर्शकलाई पुनः हलसम्म तानेन मात्रै आकर्षण पनि गर्यो फलस्वरुप अर्को हिन्दी चलचित्र अन्तिमलाई फाइदानै भयो । दर्शक आउने क्रमलाई पछिल्लो समय हिन्दी चलचित्र पुष्पाले नै निरन्तरता दिएको छ । हाल क्यूएफएक्स २ वटा हलमा हलिवुड चलचित्र स्पाइडर मेन र बलिवुड चलचित्र पुष्पा चलिरहेका छन् । दैनिक ३–३ शो चलेका यी चलचित्रले उत्साहजनक दर्शक तानेको हलका म्यानेजर गिरीले बताए ।

‘शुक्रबार र शनिबार २ वटा हलमा ४/४ शो चलाएका छौं,अन्य दिनमा ३/३ । विशेषगरी साँझमा धेरै भीड हुने गरेको छ ।’ उनले भने । लामो समयपछि फिल्म हल खुलेपनि नेपाली चलचित्र भने अभाव छन् । लकडाउनपछि पहिलो पटक प्रदर्शनमा आएको नेपाली चलचित्र डाँडापारी वरपिपलले दर्शक तान्न सकेन,चलचित्र पनि असफल भयो । तर, हिन्दी चलचित्र सूर्यवंशी,अन्तिम र पुष्पाले लामो समयसम्म हाउसफूलनै बनाएको उनले बताए ।

दोस्रो चलचित्रका रुपमा भोलिदेखि कठ्पुतली प्रदर्शनमा आउँदैछ । यद्यपी हलिवुड स्पाइडर मेन र बलिवुड पुष्पाले भने निरन्तरता पाउने क्यूएफएक्स बुटवलका म्यानेजर गिरीले बताए । उनका अनुसार अरु नयाँ चलचित्र न आउँदासम्म तीनै चलचित्रले निरन्तता पाउने छन् । जनवरी ७ मा अर्को नयाँ बलिवुड चलचित्र त्रिपल आर प्रदर्शनमा आउने र सो चलचित्र पनि चल्ने विश्वास रहेको गिरीले बताए । त्यसैगरी सोही समयमा हलिवुड गोष्ठ बुस्टर प्रदर्शन हुने तर, त्यसबाट भने त्यति आशा नरहेको उनले जनाए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अछामको जनसंख्या साढे २८ हजारले घट्यो अनुमतिबिना सार्वजनिक स्थलमा फोटो,भिडियो खिच्न नपाइने तिनाउमा मृत भेटिएकी महिला सैनामैनाकी जित कुमारी घरेलु मैदानमा आर्मीलाई हराउँदै मनाङ फाइनलमा चिकित्सा शिक्षा आयोगका उपाध्यक्ष डा. गिरीमाथि ढुंगा प्रहार बुटवलको कालिकापथ वाइपास सडक : आधा अवधि सकिँदा २० प्रतिशत प्रगति तिलोत्तमाको डिङ्गरनगर र हरिहरपुरलाई जोड्न तिनाउ नदीमा पुल नेपालमा तीन करोड डोज खोप लगाइयो दिल्लीमा सप्ताहन्तको कर्फ्यू र जोरबिजोर व्यवस्था हट्यो थप ८ हजार १७ जनामा कोरोना संक्रमण, १५ जनाको मृत्यु कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या तीन पुग्यो काेराेना न्यूनीकरणका लागि जुम्लामा एकीकृत हेल्प डेस्क स्थापना स्थानीय तहको निर्वाचन : आयोग पदाधिकारीपछि कांग्रेसमा छलफल गर्दै प्रधानमन्त्री देउवा मन्त्री रेणु यादवविरुद्ध कारबाही गर्न कांग्रेस नेताको उजुरी सेजमा ‘शक्ति’ प्रर्दशन, कानून पालना गर्न नसके पछि मुद्दा लासमा पनि दलालको नङ्ग्राः एउटै मृतकको १० लाख झ्याम् विपद्का विभिन्न घटनामा परी २४ घण्टामा दुई जनाको मृत्यु, १० जना घाइते मृतकका परिवारलाई साढे चार लाख बीमा रकम जिप दुर्घटनामा दुई जनाको मृत्यु, एक घाइते कोभिड खोप नलगाएको भन्दै अस्पतालद्वारा विरामीको मुटु प्रत्यारोपण गर्न अस्वीकार