१३ माघ २०७८, बिहीबार

Jan 27, 2022

भैरहवा । अंग्रेज़ी नया बर्षको स्वागतमा लायन्स क्लब अफ भैरहवा गौतमबुद्धको आयोजनामा म्यूजिकल मेला २०२२ आयोजना हुने भएको छ । मंगलबार भैरहवामा पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गरि आयोजकले मेलाबारे जानकारी दिएका छन । क्लबका अध्यक्ष पिन्टु बनियाले सिद्धार्थ बालगृहलाइ सहयोग गर्ने उद्देश्य सहित कार्यक्रमको आयोजना गरिएको बताए ।

पुष १६ गते हुने कार्यक्रममा उनले कार्यक्रमा राष्ट्रिय, स्थानिय कलाकारको साथै चर्चित भोजपुरी गायकहरुको प्रस्तुती रहने छ । गायक दुर्गेश थापा, प्रीती आले, कर्णराज गिरि, मोडल करिश्मा ढकाल, चादनी स्लिया, डान्सर सविता भुसाल, जादुगर महादेव त्रिपाठी रहने छन । यस्तै कार्यक्रममा भोजपुरी स्टार गायक बिनय विहारी पनि आउने आयोजकको भनाइ छ । १ हजार प्रवेश शुल्क तोकिएर भैरहवाको युनिक बेन्क्वेटमा हुने कार्यक्रममा डिनर र ड्रीन्क्स कुपनको ब्यवस्था गरिएको छ ।

कार्यक्रमबाट न्युनतम ५० हजार बचत गरि भैरहवाम रहेको सिद्धार्थ बालगृहलाइ प्रदान गरिने क्लबका गार्डलाइनर रविकान्त उपाध्यायले जानकारी दिए ।कार्यक्रममा विभिन्न परिकारका स्टलहरु पनि राखिने उपाध्यायले बताए। उनले बिक्री भएको टिकटमा सरप्राइज गिफ्ट समेत राखिएको आयोजकको भनाइ छ । लायन्स क्लब अफ भैरहवा गौतमबुद्धका अध्यक्ष पिन्टु बनियाको अध्यक्षतामा सम्पन्न कार्यक्रमको सन्चालन सचिव दुर्गा प्रसाद कान्दुले गरेका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

क्रिकेट खेलाडीको बर्गीकरण : सन्दीपसहित पाँच जना ग्रेड ए मा,रुपन्देहीका भुर्तेल ग्रेड बी मा प्रदेश एकमा अन्तर्घात गर्नेहरुलाई एमालेले कारबाही गर्ने अछामको जनसंख्या साढे २८ हजारले घट्यो अनुमतिबिना सार्वजनिक स्थलमा फोटो,भिडियो खिच्न नपाइने तिनाउमा मृत भेटिएकी महिला सैनामैनाकी जित कुमारी घरेलु मैदानमा आर्मीलाई हराउँदै मनाङ फाइनलमा चिकित्सा शिक्षा आयोगका उपाध्यक्ष डा. गिरीमाथि ढुंगा प्रहार बुटवलको कालिकापथ वाइपास सडक : आधा अवधि सकिँदा २० प्रतिशत प्रगति तिलोत्तमाको डिङ्गरनगर र हरिहरपुरलाई जोड्न तिनाउ नदीमा पुल नेपालमा तीन करोड डोज खोप लगाइयो दिल्लीमा सप्ताहन्तको कर्फ्यू र जोरबिजोर व्यवस्था हट्यो थप ८ हजार १७ जनामा कोरोना संक्रमण, १५ जनाको मृत्यु कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या तीन पुग्यो काेराेना न्यूनीकरणका लागि जुम्लामा एकीकृत हेल्प डेस्क स्थापना स्थानीय तहको निर्वाचन : आयोग पदाधिकारीपछि कांग्रेसमा छलफल गर्दै प्रधानमन्त्री देउवा मन्त्री रेणु यादवविरुद्ध कारबाही गर्न कांग्रेस नेताको उजुरी सेजमा ‘शक्ति’ प्रर्दशन, कानून पालना गर्न नसके पछि मुद्दा लासमा पनि दलालको नङ्ग्राः एउटै मृतकको १० लाख झ्याम् विपद्का विभिन्न घटनामा परी २४ घण्टामा दुई जनाको मृत्यु, १० जना घाइते मृतकका परिवारलाई साढे चार लाख बीमा रकम