९ आश्विन २०७९, आईतवार

Sep 25, 2022

कार्तिक ५,
ग्लोबल आवाज

Advertisement


बुटवल । रुपन्देहीको तिलोत्तमा नगरपालिकामा जारी तेस्रो संस्करणको प्रदेश स्तरीय सर्वोत्तम तिलोत्तमा गोल्ड कप प्रतियोगितामा लिग चरणका खेलहरु आज सकिएका छन् । तिलोत्तमा १० नव ज्योति क्लबको खेलमैदानमा जारी प्रतियोगितामा समूह चरण अन्तरगत आज भएको अन्तिम खेलमा रेन्बो ज्ञानोदय गोल्ड विजयी भएको छ ।जानोदयले समुह चरण अन्तरगत आज भएको अन्तिम खेलमा लुम्बिनी शाक्यनलाई पराजित गरेको हो ।

यो खेलसँगै ज्ञानोदय समूह ए को विजेता बन्दै सेमिफाइनल प्रवेश गरेको हो । समूह ए बाट बुटवल यूनाइटेड उप विजेता बनेको छ । ४ खेल खेलेको ज्ञानोदयले बसै खेल जित्दै ८ अंक सहित २ दशमलव २९ अंकको रन रेट बनाएको छ । उप विजेता बनेको बुटवलले ४ खेलमा ३ मा जित र एक खेलमा हार व्यहोर्दा ६ अंक सहित १ दशमलव ७१ अंकको रन रेट बनाएको छ । समूह बी अन्तरगत मणिग्राम किङ्गस् विजेता तथा पाल्पाली लेजेन्टस् उप विजेता बन्दै सेमिफाइनल प्रवेश गरेका हुन् । दुबै टिमले ४ खेलमा एक खेल हार तथा ३ खेल जीतसँगै समान ६÷६ अंक बनाएपछि रन रेटका आधारमा विजेता र उपविजेता तय गरिएको छ । समूह विजेता मणिग्रामको शून्य दशमलव ७७ अंकको रन रेट रहेको छ भने पाल्पाको शून्य दशमलव ३९ अंकको रन रेट रहेको छ । नक आउटका आधारमा हुने सेमिफाइनल खेलमा भोलि बुधबार समूह ए को विजेता ज्ञानोदय र समूह बी को उप विजेता पाल्पाली लिजेन्डसका बीच पहिलो खेल हुने छ भने दोस्रो खेलमा समूह ए को उप विजेता बुटवल यूनाइटेड र समूह बीको विजेता मणिग्राम किङ्गस्का बीच प्रतिस्पर्धा हुने छ । दुबै खेलमा विजयी समूह फाइनल प्रवेश गर्ने छन् ।

फाइनल खेल कार्तिक ७ गते विहिबार हुने आयोजकले जानकारी गराएको छ । तिलोत्तमाको वडा नम्बर ६ मा रहेको नव ज्योति क्लबको खेल मैदानमा जारी प्रतियोगितामा विजेताले नगद ४ लाख तथा उप विजेताले नगद २ लाख रुपैयाँ प्राप्त गर्नेछन् । त्यसैगरि प्रतियोगितामा म्यान अफ द सिरिजलाई नगद २० हजार, बेष्ट ब्याट्सम्यान र बेष्ट वलरलाई नगद १० हजार साथै इमर्जिङ प्लेयरलाई नगद ५ हजार प्रदान गरिने आयोजकले जनाएको छ । त्यस्तै प्रतियोगितामा १ टिमलाई फेयर प्ले अवार्ड अन्तर्गत नगद ४० हजार साथै प्रत्येक खेलमा म्यान अफ द म्याचलाई नगद १ हजार ५ सयले पुरस्कृत गरिने प्रतियोगिताका संयोजक दिपक भुर्तेलले जानकारी दिए । आज दिउसो रुपन्देहीका पत्रकारहरु र आयोजक बीच मैत्रीपूर्ण खेल हुँदै छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

‘प्रेम गीत-३’ हिन्दी भर्सन सोमबारदेखि क्यूएफएक्ससहित देशभरका हलमा प्रदर्शन हुने बुटवलको देविनगरस्थित नवदुर्गा मन्दिरमा भागवत महापुराण महायज्ञ हुने खोलामा डुबेर एक बालकको मृत्यु चाडपर्वमा महङ्गी र कालोबजारी, अनुगमन गर्न माग चोरी आरोपमा वडासदस्य पक्राउ माइल्स इन्टरनेशनल कन्सल्टेन्सीको दाङमा पहिलो सेमिनार, डेढ सय बढी सहभागी मोबाइलको लतले पढाइमा विद्यार्थीको रुची घट्दै, शिक्षक र अभिभावक चिन्तामा आयोगलाई आचारसंहिता व्यवहारिक बनाउन दलहरूको सुझाव उत्साहित भएर नगरबासीकाे सेवा प्रवाह लाग्न कर्मचारीलाई नगर प्रमुख पाण्डेयको आग्रह रुपन्देहीमा ६ लाख ३२ हजार मतदाता, कुन निर्वाचन क्षेत्रमा कति ? व्याकुल माइलालाई अब सरकारले प्रत्येक महिना ५० हजार भत्ता दिने भारतबाट दुई महिनामा ४१ अर्बभन्दा बढीको डिजेल, पेट्रोल र ग्यास नेपाल भित्रियो माओवादी केन्द्र धनकुटाद्वारा सामुहिक राजीनामा रुपन्देहीको देवदह नगरपालिकाले ८२ फुट भित्रका ठेला र अबैध संरचना हटाउने यस्तो छ रुपन्देही प्रहरीको चाडपर्व लक्षित सुरक्षा योजना दुई महिनामा १२१ बढी देशसँग वैदेशिक व्यापारः ११६ देशसँग घाटामा गाविस सविचसहित दुई जनाविरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा पशुपालनमा केन्द्रित हुँदै दाङका किसान चोयाका पोशाक लगाउने भरीबहादुर भैरहवा अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल टर्मिनल भवन व्यवस्थापनमा आवेदन परेन