२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

कार्तिक ५,
बुटवल ।प्रगति महिला समुह बुटवल वडा नम्वर ११ ले मंगलवार बुटवलमा रक्तदान गरेको छ । महिलाहरुको आयोजनामा आयोजित रक्तदान कार्यक्रममा ५५ युनिट रगत संकलन भएको छ ।कार्यक्रममा बोल्दै कार्यक्रमका प्रमुख अतिथी वडा नम्वर ११ का वडा अध्यक्ष्य रामचन्द« क्षेत्रिले यस्ता संस्थाहरुले सामाजीक कार्यमा अग्रसरता देखाएमा यो वडा बुटवलमा नै नमुना वडा बन्ने छ , साथै आगामी दिनहरुमा पनि यस्ता सामाजीक कार्यहरु गर्नको लागि वडाबाट केहि सहयोग चाहिएमा वडा कार्यालय तयार रहेको समेत जानकारी गराए ।कार्यक्रममा राजेन्द« ढकाल, ज्योति अर्याल, दिननाथ भटराई, मञ्जु भुषाल लगायतले शुभकामना व्यक्त गरेका थिए । यस कार्यक्रममा स्वागत मन्तव्य पूर्णकला श्रीसको रहेको थियो र सञ्चालन तेजेन्द« खनालको रहेको थियो भने सस्था कि अध्यक्ष्य बिष्णु गुरुङको अध्यक्ष्यतामा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

गाउँघरमा सुनिन छाड्यो नगराको धुन भेरी नदीमा खतराको तह पार उम्मेदवारी दर्ता गराउनु पर्ने भन्दै कांग्रेसको चियापान स्थगित झाडापखाला, हैंजा र डेंगुबाट बच्न आग्रह नारायणी नदीको बाढी सुस्ता बस्तीमा पस्न सुरु नेपाल प्रहरीका असई भारतीय भूमिमा मृत फेला बारा बस दुर्घटनाः मृतकको संख्या १८ पुग्यो, सबैको सनाखत दशैं मनाउन बुटवल लगाएतबाट गएका गाउँमै रोकिए वर्षाले दाङमा घर भत्कियो अब चन्द्रमामा बिरुवा उब्जनी गर्ने बुटवल-पाल्पा सडक अवरुद्ध, पुर्व-पश्चिम राजमार्ग विद्युत पोल ढलेर रोकियो काठमाडौंको चन्द्रागिरिमा पहिरो : एकै परिवारका तीनजनाको मृत्यु आज पनि लुम्बिनीसहित चार प्रदेशमा भारी वर्षा अम्बानी परिवारलाई मार्ने धम्की दिने व्यक्ति पक्राउ राप्तीको बाढीले तीन सयभन्दा बढी घर डुबायो अक्षर चिन्दै आमाहरु, अब कसैको सहारा लिनु पर्दैैन १६ जनाको मृत्यु , ३३ घाइते भएको बारा बस दुर्घटना: बसको ब्रेक फेल भएपछि चालक हाम फालेका थिए बलात्कार आरोपी प्रहरी निरीक्षकलाई छुटाउन भरत शाहसहित कांग्रेस नेता सक्रिय बारा बस दुर्घटना : मृतक १६ मध्ये १४ को पहिचान खुल्यो (नामावलीसहित) ४० प्रतिशत हिस्सा दिनु पर्ने कोइराला समुहको ठहर