२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

कार्तिक ५,
ग्लोबल आवाज
बुटवल । रुपन्देहीको तिलोत्तमामा जारी सर्वोत्तम सिमेन्ट तिलोत्तमा प्रिमियर लिग क्रिकेट प्रतियोगिता अन्तरगत आज लिग चरणको अन्तिम खेल हुँदै छ । समुह चरण अन्तरगत पोल ए मा रहेका रेन्बो ज्ञानोदय गोल्ड र लुम्बिनी शाक्यान् गोल्डका बीच खेल भइरहेको छ । तिलोत्तमा नगरापालिका ६ मा जारी प्रतियोगितामा टस जितेर लुम्बिनीले व्याटिङ गरिरहेको छ ।

यसअघि नै सेमिफाइनल प्रवेश गरेको रेन्बो ज्ञानोदय गोल्डले आजको खेल जितेमा समुह विजेता बन्ने छ भने लुम्बिनी शाक्यान् प्रतिस्ठाका लागि मात्रै खेल्दै छ । प्रदेश ५ स्तरीय यस प्रतियोसिगतामा आज दिउसो रुपन्देहीका पत्रकारहरु र आयोजक बीच मैत्रीपुर्ण खेल हुँदै छ । सर्वोत्तम सिमेन्टको मूख्य प्रायोजन रहेको प्रतियोगितामा प्रथम हुनेले नगद ४ लाख तथा उपविजेताले २ लाख रुपैयाँ नगद पुरस्कार प्राप्त गर्ने आयोजकले जानकारी गराएका छन् । प्रतियोगिताको फाइनल खेल कार्तिक ७ गते हुने छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

गाउँघरमा सुनिन छाड्यो नगराको धुन भेरी नदीमा खतराको तह पार उम्मेदवारी दर्ता गराउनु पर्ने भन्दै कांग्रेसको चियापान स्थगित झाडापखाला, हैंजा र डेंगुबाट बच्न आग्रह नारायणी नदीको बाढी सुस्ता बस्तीमा पस्न सुरु नेपाल प्रहरीका असई भारतीय भूमिमा मृत फेला बारा बस दुर्घटनाः मृतकको संख्या १८ पुग्यो, सबैको सनाखत दशैं मनाउन बुटवल लगाएतबाट गएका गाउँमै रोकिए वर्षाले दाङमा घर भत्कियो अब चन्द्रमामा बिरुवा उब्जनी गर्ने बुटवल-पाल्पा सडक अवरुद्ध, पुर्व-पश्चिम राजमार्ग विद्युत पोल ढलेर रोकियो काठमाडौंको चन्द्रागिरिमा पहिरो : एकै परिवारका तीनजनाको मृत्यु आज पनि लुम्बिनीसहित चार प्रदेशमा भारी वर्षा अम्बानी परिवारलाई मार्ने धम्की दिने व्यक्ति पक्राउ राप्तीको बाढीले तीन सयभन्दा बढी घर डुबायो अक्षर चिन्दै आमाहरु, अब कसैको सहारा लिनु पर्दैैन १६ जनाको मृत्यु , ३३ घाइते भएको बारा बस दुर्घटना: बसको ब्रेक फेल भएपछि चालक हाम फालेका थिए बलात्कार आरोपी प्रहरी निरीक्षकलाई छुटाउन भरत शाहसहित कांग्रेस नेता सक्रिय बारा बस दुर्घटना : मृतक १६ मध्ये १४ को पहिचान खुल्यो (नामावलीसहित) ४० प्रतिशत हिस्सा दिनु पर्ने कोइराला समुहको ठहर