२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

कार्तिक ४,
काठमाडौँ । द्वन्द्वकालिन मद्दाको छिनोफानो गर्नका सत्तापक्ष र प्रतिपक्ष दलको बैठक बालुवाटारमा जारी छ।सत्यनिरुपण तथा मेलमिलाप आयोग र वेपत्ता छानबिन आयोगको नेतृत्व चयनदेखी कानुनी प्रावधानलाई टुंगो लगाउन उक्त बैठक जारी राखिएको हो।

दुवै आयोगको नेतृत्व चयन हुन नसक्दा द्वन्द्वकालिन मुद्दाको निरुपण हुन सकिरहेको छैन। आयोगलाई नेतृत्व प्रदान गर्नेदेखी अन्य बिवादका बिषय टुंग्याउनका लागि प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीसहित उक्त बैठकमा नेकपाका अर्का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल र प्रतिपक्षी दल कांग्रेस नेता शेरबहादुर देउवा बालुवाटारमा छलफलमा छन्। प्रधानमन्त्री ओली आजै असलंग्न राष्ट्रहरूको सम्मेलनमा सहभागी हुन अजरबैजान प्रस्थान गर्दैछन्।उक्त बैठकमा नेकपा नेता सुवासचन्द्र नेम्वाङ र उर्जा मन्त्री बर्षमान पुन पनि उपस्थित छन्।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बाढी र पहिरोले गुल्मीमा ६ घरका २० जना विस्थापित प्युठानमा पहिरोले घर बगाउँदा ६ जना बेपत्ता राप्ती नदीको सतह उच्च, सुरक्षित स्थान जान आग्रह एमाले उम्मेदवार धमाधम सार्वजनिक हुँदै खोलामा बगेर महिला वेपत्ता यस्त छन् उम्मेद्वारले गर्नुपर्ने स्वघोषणा लेक लागेर श्रीमान्‌को मृत्यु, श्रीमती बेपत्ता महिला एसिया कप : पाकिस्तानद्वारा भारत पराजित ‘सम्भावना खाडीमा होइन, झाडीमा’ यस वर्षको नोबेल शान्ति पुरस्कार एक व्यक्ति र दुई संस्थालाई निरन्तर वर्षा, बाढी र पहिरो : सतर्क बनौं, सुरक्षित हौं फिफा वरीयतामा नेपालको सुधार गाउँघरमा सुनिन छाड्यो नगराको धुन भेरी नदीमा खतराको तह पार उम्मेदवारी दर्ता गराउनु पर्ने भन्दै कांग्रेसको चियापान स्थगित झाडापखाला, हैंजा र डेंगुबाट बच्न आग्रह नारायणी नदीको बाढी सुस्ता बस्तीमा पस्न सुरु नेपाल प्रहरीका असई भारतीय भूमिमा मृत फेला बारा बस दुर्घटनाः मृतकको संख्या १८ पुग्यो, सबैको सनाखत दशैं मनाउन बुटवल लगाएतबाट गएका गाउँमै रोकिए