२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

कार्तिक ४,

ग्लोबल आवाज
गुल्मी । गायक पवन परियारले नयाँ गीत ‘रातो भाले’ सार्बजनिक गरेका छन् । तिहार पर्वको मुखैमा परियारले भने ‘रातो भाले’ बोलको फास्ट बिटको गीत सार्बजनिक गरेका हुन् । गायन क्षेत्रमा उज्जल प्रतिभा परियारले पछिल्लो समय यता धेरै लोक दोहोरी गीतहरु बजारमा ल्याएका छन् । गायनसँगै लेखन, मोडलिङ क्षेत्रमा रहेका परियारले पछिल्लो ‘रातो भाले’ गीत फरक खालको रहेको बताए ।


लय, शब्द स्वर परियारकै एकल स्वर रहेको छ । गीत रमाइलो पाराको शब्द रहेको छ । अजम्बरी भन या कुन छ आज मरे भोली दुई दिन हुन्छ भन्ने शब्द गीतमा रहेको छ । जीन्दगी मरेर लानु केछर बाचुनजेल रमाइलो गरौं भन्ने कथा बस्तु गीतमा रहेको गायक पवन परियारले बताए । रमाइलो शैलीमा तयार रहेको गीत फरक खालको शब्द संगीत रहेको छ । गीतले बाचुनजेल रमाइलो गरौं भन्ने खालको मुख्य भाव पाउन सकिने गायक परियारले बताए । पवन परियार नामको युट्युव च्यानलबाट सार्बजनिक गीत धेरै दर्शक श्रोताले मन पराउने परियारको भनाई छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

एमाले लुम्बिनीमा ११ जिल्लाका उम्मेद्वारको टुङ्गो, यस्तो छ नामावली पश्चिम नवलपरासीमा निर्वाचन अधिकृतको कार्यालय एमाले दाङमा तीन मध्ये दुई महिला उम्मेदवार बाढी र पहिरोले गुल्मीमा ६ घरका २० जना विस्थापित प्युठानमा पहिरोले घर बगाउँदा ६ जना बेपत्ता राप्ती नदीको सतह उच्च, सुरक्षित स्थान जान आग्रह एमाले उम्मेदवार धमाधम सार्वजनिक हुँदै खोलामा बगेर महिला वेपत्ता यस्त छन् उम्मेद्वारले गर्नुपर्ने स्वघोषणा लेक लागेर श्रीमान्‌को मृत्यु, श्रीमती बेपत्ता महिला एसिया कप : पाकिस्तानद्वारा भारत पराजित ‘सम्भावना खाडीमा होइन, झाडीमा’ यस वर्षको नोबेल शान्ति पुरस्कार एक व्यक्ति र दुई संस्थालाई निरन्तर वर्षा, बाढी र पहिरो : सतर्क बनौं, सुरक्षित हौं फिफा वरीयतामा नेपालको सुधार गाउँघरमा सुनिन छाड्यो नगराको धुन भेरी नदीमा खतराको तह पार उम्मेदवारी दर्ता गराउनु पर्ने भन्दै कांग्रेसको चियापान स्थगित झाडापखाला, हैंजा र डेंगुबाट बच्न आग्रह नारायणी नदीको बाढी सुस्ता बस्तीमा पस्न सुरु