११ आश्विन २०७९, मंगलवार

Sep 27, 2022

कार्तिक ३,
ग्लोबल आवाज
तिलोत्तमा । रुपन्देहीको तिलोत्तमामा जारी सर्वोत्तम सिमेन्ट प्रिमियर लिग क्रिकेट प्रतियोगिता अन्तर्गत आज भएको पहिलो खेलमा बुटवल युनाइटेडले तिनाउ टाइटनसलाई १३ रनले पछि पार्दै विजयी भएको छ । टस जितेर पहिले व्याटिङ गरेको बुटवल युनाइटेडले निर्धारीत २० ओभरमा ७ विकेट गुमाएर १ सय ४१ रन बनाएको थियो । बुटवलका लागि मृनल गुरुङले ५२ बलमा सर्वाधिक ४५ रन बनाएका थिए । जीतका लागि दोहोरो अंक बटुल्ने अन्य व्याट्स म्यानहरु मैयुद्धिन खानले ३० रन, अमित तामाङले ११ रन तथा प्रनित थापा मगरले १० रनको योगदान गरे ।

Advertisement

अन्य व्याटसम्यानहरु बिशाल भटट्राई र कुशल मल्ल्ले समान ७ सात र सन्दिप क्षेत्री ६ , भीम खत्रीले ५ तथा सुशान भारीले १ रन बनाए । बलिङ तर्फ तिनाउ टाइटनसका सुबास बिकेले उत्कृष्ट खेल प्रर्दशन गर्दै ४ ओभरमा १३ रन खर्चिएर ३ विकेट लिएका थिए । अन्य खेलाडीहरु अर्जुन गिरी र सन्दिप जोराले समान १/एक बिकेट लिए । १४२ रनको विजय लक्ष्य पाएको तिनाउले जवाफि व्याटिङ्ग गर्दै निर्धारित २० ओभरमा सबै बिकेट गुमाएर १२८ रनमा समेटिदा जित दर्ता गर्नबाट चुकेको हो । तिनाउका लागि सन्दिप जोराले २९ रन बाहेक अन्य ब्याटसम्यानहरुले समानजनक रन बनाउन नसक्दा हार व्यहोर्नुपरेको हो । दोहोरो अकं बनाएका अन्य व्याटसम्यानहरु अजय कुमार लुनियाले २३, मान बहादुर थापाले १६, राजु शाहनीले १५, प्रकाश के सिले १४ र अर्जुन गिरीले १० रन बनाएका थिए ।

तिनाउलाई सस्तैमा समेट्नका लागि बुटवलका महिद्धिन खानले ४ ओभरमा २३ खर्चिएर तथा राहुल प्रजापतिले समान ४ ओभरको खेलमा २० रन खर्चिएर ३/तीन बिकेट लिए । अर्का बलर सुसान भारीले ४ ओभरमा २२ रन खर्चिदै २ बिकेट लिएका थिए । तिलोत्तमा नगरपालिका वडा नं. ६ मा जारी प्रतियोगिता अन्तरगत आजको दोस्रो खेलमा रोयल शंकरनगर र सुपर–११ भैरहवाका बीच प्रतिस्पर्धा भइरहेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

निर्वाचन आचारसंहिता बुधबारदेखि लागू हुने सिलौटाले छातीमा प्रहार गरी श्रीमतीको हत्या वैकल्पिक राजनीतिक बारेको बहस ! आबेको अन्त्येष्टिअघि हजारौँ प्रदर्शनकारी विरोधमा उत्रिए अमेरिकी सहायकमन्त्री एलिजाबेथ भोलि नेपाल आउँदै लुम्बिनी प्रदेशमा पर्यटन प्रर्वद्धनका आधारहरु तीन घण्टादेखि बालुवाटारमा गठबन्धनको बैठक, सिट बाँडफाँट टुंग्याउने प्रयास दक्षिण कोरियाको असैनिकृत क्षेत्रको भ्रमण गर्दै ह्यारिस आश्रममै दशैँ राष्ट्रसंघमा परराष्ट्र सचिवले राखे युक्रेन, अफगानिस्तान, म्यानमार, लिबिया, सिरिया, प्यालेस्टाइन र यमनका विषयमा नेपालको स्पष्ट धारणा हरिकृष्ण कार्की बने कामु प्रधानन्यायाधीश ट्रयाक्टरबाट खसेर एकको मृत्यु मनास्लु हिमपहिराेः एक जनाको मृत्यु, १० को सकुशल उद्धार बेलहिया नाकामा ५ पर्यटकको भब्य स्वागत सिक्लेस हाइड्रोपावरको आईपीओ बाँडफाँट रवीन्द्र मिश्र भोलि राप्रपा प्रवेश गर्ने, वरिष्ठ उपाध्यक्ष पद पाउने लुम्बिनी शिक्षा निकेतनको अध्यक्षमा पुनः गोविन्द ज्ञवाली बंगलादेशमा डुंगा दुर्घटनाः मृत्यु हुने ५१ पुगे ‘माटोका सामग्रीलाई प्लाष्टिकले विस्थापित गरिदियो’ इतिहासकै उच्च अमेरिकी डलरको भाउ