११ आश्विन २०७९, मंगलवार

Sep 27, 2022

कार्तिक ३ ,
ग्लोबल आवाज

तिलोत्तमा । रुपन्देहीको तिलोत्तमामा जारी सर्वोत्तम सिमेन्ट प्रिमियर लिग क्रिकेट प्रतियोगिता अन्तर्गत आज भएको पहिलो खेलमा टस जितेर पहिले व्याटिङ्ग गरेको बुटवल युनाइटेडले १ सय ४२ रनको लक्ष्य प्रस्तुत गरेको छ । युनाइटेडले निर्धारित २० ओभरमा ७ विकेट गुमाएर १ सय ४१ रनको योगफल तयार पारेको हो । बुटवल युनाइटेडलाई मध्यम स्कोरमा समेट्नका लागि बलिङ्गतर्फ तिनाउ टाइटन्स्का सुवास बिकले उत्कृष्ट बलिङ्ग गर्दै ४ ओभरमा १३ रन खर्चेर १ मेडन ओभर खेल्दै ३ विकेट लिए ।

तिनाउका लागि अर्जुन गिरि र सन्दिप जोराले समान १/१ विकेट लिएका थिए । उत्कृष्ट फिल्डिङ गर्दै प्रकास केसी र राजु शाहानीले बुटवल युनाईटेडका सुसन भारी र मृनल गुरुङ्गलाई पेभिलियन फर्काएका थिए । ब्याटिङ्गतर्फ बुटवलका मृनल गुरुङ्ग, प्रनित थापा मगर, मैनुद्धिन खान र अभित तामाङ बाहेक अन्यले दोहोरो अंकजोड्न सकेनन् । टिमका लागि मृनलले ४५, मैनुद्धिनले ३० र अमितले ११ र प्रजितले १० रनको योगदान गरे । १ सय ४२ रनको लक्ष्य सहित अहिले तिनाउ टाइटन्सले ब्याटिङ्ग गरिरहेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रोटरी डाउनटाउनको डेगु रोकथाम र सचेतना अभियान समानुपातिक बन्दसूचीमा भएका त्रुटिहरु परिमार्जन गरिनेछ : कांग्रेस कार्यकाल सकिँयाे तर सरकारी सम्पतिमाथिकाे सांसदकाे रजाँई अझै सकिएन नेप्सेमा १५ अंकको वृद्धि बसको ठक्करबाट २१ महिने बालकको मृत्यु डेंगु बिरामीको संख्या साढे २५ हजार नाघ्यो, हालसम्म ३२ जनाको मृत्यु निर्वाचन आचारसंहिता बुधबारदेखि लागू हुने सिलौटाले छातीमा प्रहार गरी श्रीमतीको हत्या वैकल्पिक राजनीतिक बारेको बहस ! आबेको अन्त्येष्टिअघि हजारौँ प्रदर्शनकारी विरोधमा उत्रिए अमेरिकी सहायकमन्त्री एलिजाबेथ भोलि नेपाल आउँदै लुम्बिनी प्रदेशमा पर्यटन प्रर्वद्धनका आधारहरु तीन घण्टादेखि बालुवाटारमा गठबन्धनको बैठक, सिट बाँडफाँट टुंग्याउने प्रयास दक्षिण कोरियाको असैनिकृत क्षेत्रको भ्रमण गर्दै ह्यारिस आश्रममै दशैँ राष्ट्रसंघमा परराष्ट्र सचिवले राखे युक्रेन, अफगानिस्तान, म्यानमार, लिबिया, सिरिया, प्यालेस्टाइन र यमनका विषयमा नेपालको स्पष्ट धारणा हरिकृष्ण कार्की बने कामु प्रधानन्यायाधीश ट्रयाक्टरबाट खसेर एकको मृत्यु मनास्लु हिमपहिराेः एक जनाको मृत्यु, १० को सकुशल उद्धार बेलहिया नाकामा ५ पर्यटकको भब्य स्वागत