१३ आश्विन २०७९, बिहीबार

Sep 29, 2022

कार्तिक २,
ग्लोबल आवाज

Advertisement

तिलोत्तमा । रुपन्देहीको तिलोत्तमामा जारी सर्वोतम सिमेन्ट तिलोत्तमा प्रिमियर लिग क्रिकेट प्रतियोगिता अन्तरगत आजको पहिलो खेलमा रुपन्देही पल्टनले जित दर्ता गरेको छ । रुपन्देहीले र तिनाउ टाइटनलाई ४६ रनले पराजित गरेको होे । जितका लागि रुपन्देहीले निधार्रित २० मा ६ विकेट गुमाएर १७२ रनको योगफल तयार पारेको थियो । रुपन्देहीका लागि विराज भटट्राई ५० बलको सामान गर्दै ६१ रनको योगदान गरेका थिए । ४१ बलको सामान गरेका कुशल भुत्तेलले ५९ रनको योगदान गरेका थिए भने दिपेन्द« सिंह ऐरीले १३ बलमा २१ रन बनाएका थिए । रुपन्देहीका लागि अन्य व्याटसम्यानहरु विक्रम भुषालले ९ , दिनेश मगर ३ तथा रुपेश कुर्मीले २ रन बनाएका थिए ।

तिनाउ टाइटनसको तर्फबाट सुबाश बिकेले सर्वाधिक ३ विकेट लिएका थिए । उनले ४ ओभरको खेलमा २१ रन खर्चिएका थिए । अजय कुमार लुनियाले ४ ओभरमा ३१ रन खर्चिदै २ विकेट लिएका थिए भने सुसान श्रेष्ठले २ ओभरमा २१ रन खर्चिएर १ विकेट लिए । १७३ रनको बिजय लक्ष्य पाएको टाइटनले निधार्रित २० ओभरमा सबै विकेट गुमाएर १२६ रनमा समेटिएको थियो । तिनाउका लागि मान बहादुर थापाले ३० बलको सामान गर्दै ५३ रन बनाएका थिए । प्रकाश केसीले २५ , जयसिर आलमले १८ रोशन थामी १४ बाहेक अन्य व्याटसम्यानले दोहोरो अकं बटुलन नसक्दा तिनाउने हार ब्यहोर्नु परेको हो । तिनाउलाई रोक्ने क्रममा रुपन्देहीका रुपेश कुर्मीले ४ ओभरमा १८ रन खर्चिदै सर्वाधिक ४ विकेट लिएका थिए । कृष्ण पराजुलीले ४ ओभरमा २१ रन खर्चिदै ३ विकेट लिए भने विक्रम भुषाल र दिलिप कुर्मीले समान १ एक विकेट लिएका थिए । प्रतियोगितामा रुपन्देहीका विराज भण्डारी म्यान अफ दि म्याच घोषित भएका छन भन्ने कुशल भुत्तेल मस्ट भ्यालुएवल प्लेयर घोषित भए । यसैबिच आज नै हुने दा्रसो खेलमा सियारी राइनो र सुपर इलाभेन भैरहवा बिच खेल हुने छ ।

१७३ रनको बिजय लक्ष्य पाएको टाइटनले निधार्रित २० ओभरमा सबै विकेट गुमाएर १२६ रनमा समेटिएको थियो । तिनाउका लागि मान बहादुर थापाले ३० बलको सामान गर्दै ५३ रन बनाएका थिए । प्रकाश केसीले २५ , जयसिर आलमले १८ रोशन थामी १४ बाहेक अन्य व्याटसम्यानले दोहोरो अकं बटुलन नसक्दा तिनाउने हार ब्यहोर्नु परेको हो । तिनाउलाई रोक्ने क्रममा रुपन्देहीका रुपेश कुर्मीले ४ ओभरमा १८ रन खर्चिदै सर्वाधिक ४ विकेट लिएका थिए । कृष्ण पराजुलीले ४ ओभरमा २१ रन खर्चिदै ३ विकेट लिए भने विक्रम भुषाल र दिलिप कुर्मीले समान १ एक विकेट लिएका थिए । प्रतियोगितामा रुपन्देहीका विराज भण्डारी म्यान अफ दि म्याच घोषित भएका छन भन्ने कुशल भुत्तेल मस्ट भ्यालुएवल प्लेयर घोषित भए । यसैबिच आज नै हुने दोस्रो खेल सियारी राइनो र सुपर इलाभेन भैरहवा बिच खेल हुने छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

यु-१७ पुरुष फुटबल टिम घोषणा लुम्बिनीसम्मको धम्म यात्राले रामग्रामबासी हर्षित बुटल बजारको मुख्य समस्या पार्किङ, खस्किँदै ब्यापार बुटवलमा डेङ्गु संक्रमण बढ्दै गएपछि रगत अभाव रोक्न रक्तदान पैदल यात्राकाे सुरक्षा महानगरकाे जिम्मेवारी हो, फुटपाथ व्यापारीमाथि लचिलो हुँदैनौं: बालेन देउवाप्रति गोकुल बास्कोटाको कटाक्ष– सरकार चलाउन सिकाउनेलाई देउवाले उल्टै तोरीको फूल देखाई दिए नवौं राष्ट्रिय खेलकुदको समापनमा प्रमुख अतिथि बन्न प्रधानमन्त्री देउवालाई निम्तो प्रहरी सहायता कक्षकै अगाडि यात्रुको तानातान लुम्बिनीका विद्युतीय बस सूचारु, चाड पर्वको अवधिभर नि:शुल्क दसैं लागेसँगै हरेक दिन एक लाखले छाड्दैछन् काठमाडौं रामग्राम नगरपालिकाले सुरु गर्यो वडाबाटै सामाजिक सुरक्षा भत्ता वितरण दुई महिनामा ५११ केजी सुन नेपाल भित्रियो, साढे तीन अर्ब बढी रकम बाहिरियो आज कति छ सुनचाँदीको मूल्य ? गठबन्धनको भागबन्डा टुंगियो, कुन दलले कुन क्षेत्र पाए ? (सूचीसहित) त्रिभुवन विमानस्थल वरपर चङ्गा उडाए कारबाही हुने रेस्टुरेन्टमा आगलागी हुँदा कम्तीमा १७ जनाको मृत्यु एमाले सचिवालय बैठक बस्दै, उम्मेदवार टुंग्याउने चटारो दसैंको मुखमा चामल बिक्री बन्द भारतमा पनि आईफोन १४ उत्पादन सुरु आज नवरात्रको चौथो दिन : कुष्माण्डा देवीको उपासना गरिँदै