१४ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Sep 30, 2022


कार्तिक १,
ग्लोबल आवाज
तिलोत्तमा । रुपन्देहीको तिलोत्तमा नगरपालिकामा जारी सर्बोत्तम सिमेन्ट तिलोत्तमा प्रिमियर लिग अन्तर्गत आज सम्पन्न दोस्रो खेलमा सियारी राइनोज् बिजयी भएको छ । सियारिले शंकरनगरलाई ७ विकेटले पराजित गरेको हो । रोयल शंकरनगरले दिएको ४५ रनको झिनो बिजयी लक्ष्यलाई सियारी राइनोज्ले ५ ओभर चल्दै गर्दा ३ विकेटको क्षतीमा पूरा गरेको हो । बर्षाका कारण ढिलो गरि शुरु भएको खेल ८ ओभरमा भएको थियो । प्रतियोगितामा यम क्षेत्रीले म्यान अफ द म्याच र बिकाश श्रेष्ठले मष्ट भ्यालुएवल प्लेयरको उपाधि प्राप्त गरे ।

त्यस्तै आजै भएको पहिलो खेलमा रेन्बो ज्ञानोदय गोल्ड्स ४७ रनले बिजय भएको छ । टस जितेर व्याटिङ गरेको रेन्बोले ६ बिकेटको क्षतिमा १४४ रन बनाएको थियो । १४५ रनको लक्ष्य पाएको बुटवल यूनाइटेट १४ दशमलब ३ बलमा ९७ ९७ रनमा समेटिएको थियो । जितसँगै रेन्वो सेमिफाइनलको बलियो दाबेदार बनेको छ । रेन्बो ज्ञानोदयले लिगमा खेलेका सबै खेलमा जित निकालेको छ ।

प्रतियोगिताअन्तर्गत भोलीको पहिलो खेल रुपन्देही पल्टन्स् र तिनाउ टाइटन्स् बीच हुनेछ भने दोस्रो खेल सियारी राइनोज् र शुपर ११ भैरहवा बीच हुनेछ । प्रदेश स्तरको सबैभन्दा ठूूलो धनराशी पुरस्कार रहेको प्रतियोगितामा प्रदेश ५ का राष्ट्रिय खेलाडिहरु सम्मिलित १० टिमले सहभागिता जनाएका छन । तिलोत्तमा नगरपालिका वडा नम्बर ६ स्थित नवजिवन क्लवको खेल मैदान नयाँमिल १० नम्बरमा जारी प्रतियोगितामा प्रथम हुने टिमले नगद ४ लाख प्राप्त गर्नेछ भने उप बिजेता हुने टिमले नगद २ लाख प्राप्त गर्ने प्रतियोगिताका संयोजक दिपक भुर्तेलले जानकारी गराए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रवीन्द्र मिश्रले गरे काठमाडौं-१ बाट उम्मेदवारी घोषणा नवौं राष्ट्रिय खेलकुद: महिला क्रिकेटको खेल तालिका सार्वजनिक नगरवासीका गुनासो सुन्न ‘हेल्लो तिलोत्तमा’ गुल्मीको ‘लितुङ्गकोट’ भाकलसँगै लाहुरेहरुको गाउँ ‘फोक्सिङ्ग’ सातै प्रदेशका नीति आयाेगका उपाध्यक्षको सरकारलाई आग्रहः आयोग चलाउने छुट्टै ऐन चाहियो मेलम्ची र इन्द्रावतीमा अस्थायी पुल नक्कली नोटसहित पक्राउ जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा पक्राउ पोखरामा बेच्न राखिएका भेडाच्यांग्रामा पीपीआर, स्वस्थ छानेर किन्न पशु विज्ञको सुझाव पत्रकारप्रति जनप्रतिनिधिको व्यबहार ‘अपमानजनक’, दृष्टिकोण परिवर्तन गर्न आवश्यक फोहर फाल्ने स्थान पहिचान गर्दै काठमाडौं महानगर फेरि बढ्यो सुनको मूल्य पार्टीभित्र विद्रोह गर्नुपर्ने बेला आएको छ: गगन थापा खाद्यले माग्यो विभिन्न पदमा १०६ कर्मचारी नेप्सेमा नेपाल ल्यूव आयलको शेयरमूल्य समायोजन मोटरसाइकल अनियन्त्रित भई खसेका व्यक्तिलाई ट्रकले कुल्चिदा घटनास्थलमै मृत्यु एक किमीको भाडा २५ रुपैयाँ! गोठाटार गोलीकाण्डः एक महिलासहित ३ जना पक्राउ कर्णालीमा पाँच सय ४१ जनालाई डेङ्गु पश्चिम नवलपरासीमा चाडपर्वसँगै बजार अनुगमन तिब्र