९ आश्विन २०७९, आईतवार

Sep 25, 2022

कार्तिक १,
बुटवल । लायन्स क्लवअफभलवारी सिटीले निशुल्क स्वास्थ्यशिविरका संचालनका गर्न रकम संकलनका लागि सांगितिक कार्यक्रम गर्ने भएको छ । मधुमेह र आँखारोग सम्बन्धि शिविर संचालनका लागिल क्लवले लायन्स नाईटको आयोजना गरेको हो । हिन्दुहरुको दोस्रो ठुलो चार्ड दिपावलीको अबसर पारेर कार्तिक ८ गते सो कार्यक्रम गर्न लागेको क्लवका अध्यक्ष शर्वणकुमार थापा खाम्चाले जानकारी दिए ।

रुपन्देहीको तिलोत्तमा नगरपालिका ७ मंगलापुर स्थित बोधीविल्लामा हुने कार्यक्रममा नृत्य र गायनका बिभिन्न कलाकार र ब्याण्डहरुको प्रस्तुति रहने खाम्चाले जानकारी दिए । कार्यक्रममा गायिका एञ्जिला रेग्मी, अलिब्रदर्श, वाइल्ड रिपर्ज, नेपाल आइडलका अफ्सर अली र शाहीर अलि लगायतको प्रस्तुती रहने कार्यक्रमका सह संयोजक रेमन ढुंगानाले जानकारी दिए । साथै तिलोत्तमा डान्सिङ्ग स्टार शुसिला सिंजाली र अन्य स्थानिय कलाकारहरुको पनि प्रस्तुति रहने क्वलले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

‘प्रेम गीत-३’ हिन्दी भर्सन सोमबारदेखि क्यूएफएक्ससहित देशभरका हलमा प्रदर्शन हुने बुटवलको देविनगरस्थित नवदुर्गा मन्दिरमा भागवत महापुराण महायज्ञ हुने खोलामा डुबेर एक बालकको मृत्यु चाडपर्वमा महङ्गी र कालोबजारी, अनुगमन गर्न माग चोरी आरोपमा वडासदस्य पक्राउ माइल्स इन्टरनेशनल कन्सल्टेन्सीको दाङमा पहिलो सेमिनार, डेढ सय बढी सहभागी मोबाइलको लतले पढाइमा विद्यार्थीको रुची घट्दै, शिक्षक र अभिभावक चिन्तामा आयोगलाई आचारसंहिता व्यवहारिक बनाउन दलहरूको सुझाव उत्साहित भएर नगरबासीकाे सेवा प्रवाह लाग्न कर्मचारीलाई नगर प्रमुख पाण्डेयको आग्रह रुपन्देहीमा ६ लाख ३२ हजार मतदाता, कुन निर्वाचन क्षेत्रमा कति ? व्याकुल माइलालाई अब सरकारले प्रत्येक महिना ५० हजार भत्ता दिने भारतबाट दुई महिनामा ४१ अर्बभन्दा बढीको डिजेल, पेट्रोल र ग्यास नेपाल भित्रियो माओवादी केन्द्र धनकुटाद्वारा सामुहिक राजीनामा रुपन्देहीको देवदह नगरपालिकाले ८२ फुट भित्रका ठेला र अबैध संरचना हटाउने यस्तो छ रुपन्देही प्रहरीको चाडपर्व लक्षित सुरक्षा योजना दुई महिनामा १२१ बढी देशसँग वैदेशिक व्यापारः ११६ देशसँग घाटामा गाविस सविचसहित दुई जनाविरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा पशुपालनमा केन्द्रित हुँदै दाङका किसान चोयाका पोशाक लगाउने भरीबहादुर भैरहवा अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल टर्मिनल भवन व्यवस्थापनमा आवेदन परेन