२० आश्विन २०७९, बिहीबार

Oct 6, 2022

जारी प्रतियोगितामा रेन्बो ज्ञानोदय गोल्ड्सका खेलाडीहरु व्याटिङमा तस्विर : विष्णु घिमिरे

कार्तिक १ ,
ग्लोबल आवाज

तिलोत्तमा । रुपन्देहीको तिलोत्तमा नगरपालिकामा जारी सर्बोत्तम सिमेन्ट तिलोत्तमा प्रिमियर लिगको सातौं दिन अन्तर्गत आजको पहिलो खेल रेन्बो ज्ञानोदय गोल्ड्स र बुटवल युनाइटेड बीच हुँदैछ । प्रतिष्पर्धाका लागि रेन्बो गोल्डस्ले टस जितेर व्याटिङ गरिरहेको हो । सुरुवातदेखि नै लयमा रहेको रेन्बोले ६ विकेटको क्षतिमा सबै ओभर खेल्दै १४४ रनको योगफल तयार गरेको छ । हिजो मात्र पहिलो खेल जितेर आज दोस्रो खेलको सामना गरेको बुटवल यूनाइटेडले आज १४५ रनको चूनौतीको सामना गर्दैछ ।आजको दोस्रो खेल अन्तर्गत मध्यान्हमा सियारी राइनोज र रोयल शंकरनगर बीच हुने आयोजक संस्था तिलोत्तमा क्रिकेट विकास समितिका प्रेस सल्लाहकार बाबुराम गैरेले बताए ।

प्रदेश स्तरको सबैभन्दा ठूूलो धनराशी पुरस्कार रहेको प्रतियोगितामा प्रदेश ५ का राष्ट्रिय खेलाडिहरु सम्मिलित १० टिमले सहभागिता जनाएका छन । तिलोत्तमा नगरपालिका वडा नम्बर ६ स्थित नवजिवन क्लवको खेल मैदान नयाँमिल १० नम्बरमा जारी प्रतियोगितामा प्रथम हुने टिमले नगद ४ लाख प्राप्त गर्नेछ भने उप बिजेता हुने टिमले नगद २ लाख प्राप्त गर्ने प्रतियोगिताका संयोजक दिपक भुर्तेलले जानकारी गराए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

आज पनि टीका लगाइँदै आजको मौसम: सुदूरपश्चिम, कर्णाली, लुम्बिनी र गण्डकी प्रदेशमा धेरै वर्षा हुने सन्दीप लामिछाने आज बिहान १० बजे काठमाडौँ आइपुग्ने रुपन्देहीकी युवा नेतृ २१ वर्षीया झरना चौधरीको दुर्घटनामा मृत्यु गुल्मीको मुसीकोटस्थित दरबार कोटको मेला (तस्वीरमा ) राम बन्न डराएका थिए प्रभास दशैं मनाउन मामाघर हिँडेका अर्घाखाँचीका १० वर्षीय समिरलाई खोलाले बगायो इन्टरनेट जडान गर्ने क्रममा २४ वर्षीय निलमको मृत्यु जीपको ठक्करबाट श्रीमानको मृत्यु, श्रीमती घाइते नेपाल थाइल्यान्डसंग पराजित तीन वर्षपछि टीका लगाउन पाउँदा कैदीबन्दी खुसी राष्ट्रपतिले लगाइदिइन् सर्वसाधारणलाई टीका आधुनिक घट्टले खुड्खुडीमा फेरियाे दैनिकी मिसाइल प्रक्षेपण असफल भएकोमा दक्षिण कोरियाले माग्यो माफी हिमपहिरोमा परी चार जनाको मृत्यु जसपाका केन्द्रदेखि नगरसम्मका नेताले गरे सामुहिक राजीनामा मांसाहारीबाट शाकाहारी बनेका यी हुन् बलिउड अभिनेता-अभिनेत्री नातिनीको स्याहार पाउने १०१ वर्षीय भाग्यमानी बाजे ! मधेशमा महिला हिंसा : घटनाकाे ग्राफ बढे पनि उजुरी बढेन भगवती मन्दिरमा चढाइयो ६ सय ६९ राँगाको बलि