२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

कपिलवस्तु । १४ मङ्सिर सवारी दुर्घटनामा वालिका मृत्युको विषयलाई लिएर प्रहरी र स्थानीय बिच झडप हुँदा ९ प्रहरी घाइते भएका छन् । जिल्लाको यशोधरा गाउँपालिका ६ सुठौली कार्यालय नजिकै लु ३ त ७६ नम्बरको ट्याक्टरले १२ वर्षीय बालिका सुमन यादवलाई ठक्कर दिएको थियो ।

मृत्युको विषयलाई लिएर सवारी साधन तोडफोड गर्न खोजे पछि स्थानीय बासी र प्रहरी बिच झडप भएको थियो । स्थिति नियन्त्रणमा ल्याउन नेपाल प्रहरीले ५ राउण्ड र सशस्त्र प्रहरीले ६ राउण्ड अश्रु ग्यास फायर गरेको थियो । झडपमा परी प्रहरी निरीक्षक विजय सिंह, प्रहरी सहायक निरीक्षक पराग यादव, प्रहरी हवलदार कैलासकोटी चौधरी, प्रहरी जवान भुवन घर्ती, बाल गोविन्द कुर्मी, अनिल थारु, राज कुमार तेली, विवेक खत्री र कमल थापा घाइते भएका छन् ।

घाइते प्रहरी मध्ये असई यादव र हवलदार चौधरीको अवस्था मध्यम रहेको छ । सोमवार साँझ ५ः३० बजे घटनालाई लिएर करिब ३ घण्टा स्थिति तनाव पूर्ण बनेको थियो । २ सय बढी आक्रोशित स्थानीयको भिडले सुठौली भन्सार कार्यालय अगाडी जाँच पासका लागि बसेका सवारी साधनमा तोड फोड, आगजनी गर्ने प्रयास गर्न खोज्दा झडप भएको प्रहरी प्रवक्ता धर्मराज भण्डारीले बताए । अश्रु ग्यास प्रहार पछि प्रहरीले भिड नियन्त्रणमा लिएको थियो । हाल घटना स्थल सामान्य रहेको बताइएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मामाघर जाँदा खोलाले बगाएका बालकको शव फेला निरन्तर वर्षा हुन थालेपछि किसान चिन्तामा प्रचण्डले चितवन–३ छाडे, गोरखा–२ बाट निर्वाचन लड्ने एमाले लुम्बिनीमा ११ जिल्लाका उम्मेद्वारको टुङ्गो, यस्तो छ नामावली पश्चिम नवलपरासीमा निर्वाचन अधिकृतको कार्यालय एमाले दाङमा तीन मध्ये दुई महिला उम्मेदवार बाढी र पहिरोले गुल्मीमा ६ घरका २० जना विस्थापित प्युठानमा पहिरोले घर बगाउँदा ६ जना बेपत्ता राप्ती नदीको सतह उच्च, सुरक्षित स्थान जान आग्रह एमाले उम्मेदवार धमाधम सार्वजनिक हुँदै खोलामा बगेर महिला वेपत्ता यस्त छन् उम्मेद्वारले गर्नुपर्ने स्वघोषणा लेक लागेर श्रीमान्‌को मृत्यु, श्रीमती बेपत्ता महिला एसिया कप : पाकिस्तानद्वारा भारत पराजित ‘सम्भावना खाडीमा होइन, झाडीमा’ यस वर्षको नोबेल शान्ति पुरस्कार एक व्यक्ति र दुई संस्थालाई निरन्तर वर्षा, बाढी र पहिरो : सतर्क बनौं, सुरक्षित हौं फिफा वरीयतामा नेपालको सुधार गाउँघरमा सुनिन छाड्यो नगराको धुन भेरी नदीमा खतराको तह पार