१३ आश्विन २०७९, बिहीबार

Sep 29, 2022

बुटवल। खाजा तथा घरेलु उपभोग्य बस्तुको अनलाईन मार्केटिङ्ग गर्दै आएको भोज अनलाईनले आफ्ना भाग्यमानी ग्राहकका लागि स्कुटर उपहार दिएको छ । रुपन्देही तिलोत्तमा ड्राईभरटोलका सुयोग आचार्यले भोजको भाग्यमानी ग्राहक स्कुटर उपहार प्राप्त गरेका हुन्। आचार्यले भोजको भाग्यमानी ग्राहक स्कूटर उपहार ‘भोजको साथ मोज’ अन्तरगत भेस्पा स्कुटर उपहार प्राप्त गरेका छन् ।

Advertisement

एक हजार रुपैया भन्दाबढीको खाजा तथा घरेलु उपभोग्य बस्तु खरिद गर्ने ग्राहकहरुलाई गोलाप्रथाद्वारा स्कुटर उपहार दिने योजना अन्तरगत आचार्यले भोजबाट भेस्पाको स्कुटर उपहार पाउनु भएको सुरपभाईजर अमन भण्डारीले जानकारी दिए । ‘भोजको साथ मोज’ अन्तरगत आचार्यले दुई लाख ८० हजारको स्कुटर प्राप्त गरेका हुन्।

भोजले काठमाण्डौ, भक्तपुर, बुटवल र भैरहवाका लगभग ७ सय होटल तथा रेष्टुरेन्टहरुसँग समन्वय गरेर खाना, खाजा र घरायसी उपभोग्य बस्तु अनलाईन वितरण गर्दै आएको बुटवलका प्रवन्ध निर्देशक नेहा अग्रवालले जानकारी दिइन् । उनले ग्राहकलाई सहज र सजिलो सेवासँगै समयसमयमा ग्राहकको खुशीका लागि उपहार योजना ल्याउने र सो लाई वितरण गर्ने योजना अन्तरगत हाल भेस्पा स्कुटर वितरणको योजना ल्याइएको बताइन् ।

भोजले बुटवलमा स्थानीय ५० रेष्टुरेन्टबाट २५ जनाभन्दाबढी कर्मचारीबाट सेवा दिई रहेको छ । भोजले ग्राहक उपहार अन्तरगत बन्जी जम्प लगायतका उपहार कार्यक्रम पनि राखेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

यु-१७ पुरुष फुटबल टिम घोषणा लुम्बिनीसम्मको धम्म यात्राले रामग्रामबासी हर्षित बुटल बजारको मुख्य समस्या पार्किङ, खस्किँदै ब्यापार बुटवलमा डेङ्गु संक्रमण बढ्दै गएपछि रगत अभाव रोक्न रक्तदान पैदल यात्राकाे सुरक्षा महानगरकाे जिम्मेवारी हो, फुटपाथ व्यापारीमाथि लचिलो हुँदैनौं: बालेन देउवाप्रति गोकुल बास्कोटाको कटाक्ष– सरकार चलाउन सिकाउनेलाई देउवाले उल्टै तोरीको फूल देखाई दिए नवौं राष्ट्रिय खेलकुदको समापनमा प्रमुख अतिथि बन्न प्रधानमन्त्री देउवालाई निम्तो प्रहरी सहायता कक्षकै अगाडि यात्रुको तानातान लुम्बिनीका विद्युतीय बस सूचारु, चाड पर्वको अवधिभर नि:शुल्क दसैं लागेसँगै हरेक दिन एक लाखले छाड्दैछन् काठमाडौं रामग्राम नगरपालिकाले सुरु गर्यो वडाबाटै सामाजिक सुरक्षा भत्ता वितरण दुई महिनामा ५११ केजी सुन नेपाल भित्रियो, साढे तीन अर्ब बढी रकम बाहिरियो आज कति छ सुनचाँदीको मूल्य ? गठबन्धनको भागबन्डा टुंगियो, कुन दलले कुन क्षेत्र पाए ? (सूचीसहित) त्रिभुवन विमानस्थल वरपर चङ्गा उडाए कारबाही हुने रेस्टुरेन्टमा आगलागी हुँदा कम्तीमा १७ जनाको मृत्यु एमाले सचिवालय बैठक बस्दै, उम्मेदवार टुंग्याउने चटारो दसैंको मुखमा चामल बिक्री बन्द भारतमा पनि आईफोन १४ उत्पादन सुरु आज नवरात्रको चौथो दिन : कुष्माण्डा देवीको उपासना गरिँदै