१८ आश्विन २०७९, मंगलवार

Oct 4, 2022

बुटवल । लायन्स क्लव अफ बुटवल मणि उजेशले आफ्नो पदस्थापन तथा पद हस्तान्तरण कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । वर्ष सन् २०२०/२१ का अध्यक्ष सोनाल गरुङ्गले वर्ष सन् २०२१/२२ का अध्यक्ष प्रविना घिमिरेलाई पद हस्तान्तरण गरेका हुन् । लायन्स क्लव ईन्टरनेशन ३२५ बी टुका गर्भनर रामप्रसाद भट्टले मणि उजेशको नयाँ नेतृत्वलाई पदस्थापन गराउँदै बधाई तथा शुभकामना दिएका थिए।

Advertisement

उनले समाज रुपान्तरणका लागि सचेतना महत्वपुर्ण कडि भएको उल्लेख गर्दै गर्भनर भट्टले समाजिक तथा सामुदायिक सचेतनाको क्षेत्रमा कृयाशिल हुन र नेतृत्व विकास गर्न लायन्स सदस्यहरुलाई आग्रह गरे ।

मणि उजेश २०२०÷२१ का अध्यक्ष सोनाली गुरुङ्गको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा सेकेन्ड डिष्ट्रिक गर्भनर नवराज न्यौपाने, पाष्ट गर्भनर अरुणप्रताप राणा, महेन्द्रनारायण श्रेष्ठ, सुनिल वझा, डिष्ट्रिक चिफ एड्भाईजर उमंग देवकोटा, सन्दिप कसौधन, मणि उजेशका पुर्व अध्यक्ष सृष्टि गुरुङ्ग, नेहा अग्रवाल, मणि कार्यक्रम संयोजक रितु गुरुङ्ग लगायतले नव निर्वाचित मणि उजेशका पदाधिकारी तथा सदस्यहरुलाई बधाई तथा शुभकामना दिएका थिए।

सचिव शान्ता शर्माको संचालनमा भएको कार्यक्रममा क्लवलाई सामाजिक, आर्थिक तथा विभिन्न माध्यमबाट सहयोग गर्ने ब्यक्ति तथा संघसंस्थाहरुलाई धन्यवाद ज्ञापन सँगै सम्मान समेत गरिएको थियो । यस्तै सोही कार्यक्रमको अवसर पारेर लायन्स क्लव अफ बुटवल फ्लोरेन्सको चार्टड प्रिजेन्टेशन कार्यक्रम समेत गरिएको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङमा पौडि खेल्ने क्रममा डुबेर दुई बालकको मृत्यु दशैंमा किन घुम्ने कर्णाली ? जित सुनिश्चित नदेखेपछि प्रचण्ड चितवन छाडेर गोरखा जाने ! जेलमा भएको दङ्गामा कम्तीमा पन्ध्रको मृत्यु जुवाको खालबाट वडाध्यक्ष सहित १९ जना पक्राउ बेपत्ता भएको ३८ दिनपछि वडा सदस्यको शव भेटियो कोरोना महामारीपछि पर्यटन क्षेत्रमा सुधार लुम्बिनीको बर्दियामा भ्यानको ठक्करबाट युवतीको मृत्यु दशैंमा धामीझाँक्रीद्वारा ब्रहमलुट, स्थानीय प्रशासन मौन प्रत्यक्षतर्फको उम्मेदवारी दर्ता २३ असोजमा घाँटीमा मासुको हड्डी अड्किएर ४५ वर्षीय पुरुषको मृत्यु पाल्पामा पञ्चबली लिएर मन्दिर हिँडेको जिप दुर्घटना : ४ जना घाइते, २ को अवस्था गम्भिर एसियन प्रोफेसनल अचिभमेन्ट अवार्ड दुवईमा सम्पन्न सिट बाँडफाट टुंगो लगाउन बैठक ३ बजे बस्ने दशैंमा रुकुमका बादी बस्तीलाई छैन कुनै रौनक दशैमा यसरी बनाउनुहोस मटन ग्रेभी, चिकेन रोस्ट र पनिर ग्रेभी खोला किनारमा गाडी राखेर नुहाउन गएका बाबुछोरा बेपत्ता न्यून आय भएका परिवारका लागि सरकारले दुई हजार घर निर्माण गर्ने उत्तर कोरियाद्वारा जापानतर्फ ब्यालेस्टिक क्षेप्यास्त्र प्रहार पत्रकार उपचार कोषमा ६० लाख, करोड लक्ष्य