१३ आश्विन २०७९, बिहीबार

Sep 29, 2022

असोज २९ ,

Advertisement

काठमाडौं । काठमाडौंमा जारी गैर-आवासीय नेपालीको नवौं सम्मेलनले ११ जनालाई निर्विरोध निर्वाचित गरेको छ । राजधानी काठमाडौंमा जारी गैरआवासीय नेपाली संघ (एनआरएन) को सम्मेलनले आगामी २ वर्षका लागि ११ वटा पदमा विभिन्न व्यक्तिलाई निर्विरोध निर्वाचित गरेको हो । निर्विरोध निर्वाचित हुनेमा क्षेत्रीय संयोजक, उपसंयोजक, महिला र युवा संययोजक रहेका छन् । सम्बन्धित पदमा धेरै उम्मेदवारी नपरेपछि उनीहरू निर्विरोध निर्वाचित भएका हुन्।

निर्विरोध निर्वाचित हुने व्यक्तिको नामावली :

१. टंककुमार ठाकुर, क्षेत्रीय युवा संयोजक (युरोप)

२. योगिता कुमारी थापा, क्षेत्रीय महिला संयोजक (युरोप)

३.जानकी पौडेल, क्षेत्रीय युवा संयोजक (ओसेनिया)

४.राजु रेग्मी, क्षेत्रीय युवा संयोजक (मध्यपूर्व)

५. सुमित्रादेवी पौडेल, क्षेत्रीय महिला संयोजक (मध्यपूर्व)

६. प्रविन गुरुङ, क्षेत्रीय संयोजक (मध्यपूर्व)

७. राजेन्द्र अर्याल, क्षेत्रीय उपसंयोजक (मध्यपूर्व)

८. मनोजकुमार श्रेष्ठ, क्षेत्रीय उपसंयोजक (मध्यपूर्व)

९. बिमल सापकोटा, क्षेत्रीय युवा संयोजक (अमेरिका)

१०. मनकला विष्ट, क्षेत्रीय महिला संयोजक (अफ्रिका)

११. रोशन थापा, क्षेत्रीय संयोजक (अफ्रिका)

सम्मेलनले ११ पदमा निर्विरोध निर्वाचित गरेपछि बाँकी ३० पदका लागि मात्रै निर्वाचन हुने भएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कबीर अटो मोबाइल्सको चाड–पर्व अफर : ‘स्वदेशी उत्पादन प्रयोग गरौं, नगद सस्तोमा किनौं’ यु-१७ पुरुष फुटबल टिम घोषणा लुम्बिनीसम्मको धम्म यात्राले रामग्रामबासी हर्षित बुटल बजारको मुख्य समस्या पार्किङ, खस्किँदै ब्यापार बुटवलमा डेङ्गु संक्रमण बढ्दै गएपछि रगत अभाव रोक्न रक्तदान पैदल यात्राकाे सुरक्षा महानगरकाे जिम्मेवारी हो, फुटपाथ व्यापारीमाथि लचिलो हुँदैनौं: बालेन देउवाप्रति गोकुल बास्कोटाको कटाक्ष– सरकार चलाउन सिकाउनेलाई देउवाले उल्टै तोरीको फूल देखाई दिए नवौं राष्ट्रिय खेलकुदको समापनमा प्रमुख अतिथि बन्न प्रधानमन्त्री देउवालाई निम्तो प्रहरी सहायता कक्षकै अगाडि यात्रुको तानातान लुम्बिनीका विद्युतीय बस सूचारु, चाड पर्वको अवधिभर नि:शुल्क दसैं लागेसँगै हरेक दिन एक लाखले छाड्दैछन् काठमाडौं रामग्राम नगरपालिकाले सुरु गर्यो वडाबाटै सामाजिक सुरक्षा भत्ता वितरण दुई महिनामा ५११ केजी सुन नेपाल भित्रियो, साढे तीन अर्ब बढी रकम बाहिरियो आज कति छ सुनचाँदीको मूल्य ? गठबन्धनको भागबन्डा टुंगियो, कुन दलले कुन क्षेत्र पाए ? (सूचीसहित) त्रिभुवन विमानस्थल वरपर चङ्गा उडाए कारबाही हुने रेस्टुरेन्टमा आगलागी हुँदा कम्तीमा १७ जनाको मृत्यु एमाले सचिवालय बैठक बस्दै, उम्मेदवार टुंग्याउने चटारो दसैंको मुखमा चामल बिक्री बन्द भारतमा पनि आईफोन १४ उत्पादन सुरु