२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

बुटवल । मेची-महाकाली यात्रामा निस्किएका बुबाछोरा साईकिलेलाई बुटवलमा स्वागत तथा सम्मान गरिएको छ । बुबा दिपकराज भट्ट र ११ वर्षीय छोरा रमित भट्ट र सहयोगी विवेक लामालाई हौसला बढाउन बुटवलका साईक्लिङ क्लबहरुका पदाधिकारी, सदस्यहरुले खादा लगाएर स्वागत सम्मान गरेका हुन ।

महेन्द्रनगर बेलौरी नगरपालिका वडा नं ६ कंचलपुर स्थाई घर भएका दिपकराज भट्ट र उनको छोराले मंसिर ४ गते मेची पुलबाट यात्रा शुरु गरेका हुन् । करीब १ हजार २४ किलोमिटर दुरीको लक्ष्य रहेको यात्रामध्ये आईतबारसम्म ६ सय ८० किलोमिटर पुरा गरेको उनले बताए । महेन्द्रनगर महाकाली पुलमा समापन गर्ने उनले बताए ।

शनिबार दिउसो बुटवल आईपुगेका उनिहरुलाई जिल्ला साईक्लिङ संघका उपाध्यक्ष अभिषेक भारी, बुटवल युनाईटेड साईक्लिङ क्लबका अध्यक्ष उत्तम श्रेष्ठ, सचिव राजु तिवारी, सदस्यहरु दिपक कार्की, रेशम रेग्मी, गोबिन्द ओली, उत्कृष्ट श्रेष्ठ, ह्याप्पीका उपाध्यक्ष किरण श्रेष्ठ, मछिन्द्र श्रेष्ठ, सागर पौडेल, मनिक श्रेष्ठले यात्राको सफलताको शुभकामना दिएका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

गाउँघरमा सुनिन छाड्यो नगराको धुन भेरी नदीमा खतराको तह पार उम्मेदवारी दर्ता गराउनु पर्ने भन्दै कांग्रेसको चियापान स्थगित झाडापखाला, हैंजा र डेंगुबाट बच्न आग्रह नारायणी नदीको बाढी सुस्ता बस्तीमा पस्न सुरु नेपाल प्रहरीका असई भारतीय भूमिमा मृत फेला बारा बस दुर्घटनाः मृतकको संख्या १८ पुग्यो, सबैको सनाखत दशैं मनाउन बुटवल लगाएतबाट गएका गाउँमै रोकिए वर्षाले दाङमा घर भत्कियो अब चन्द्रमामा बिरुवा उब्जनी गर्ने बुटवल-पाल्पा सडक अवरुद्ध, पुर्व-पश्चिम राजमार्ग विद्युत पोल ढलेर रोकियो काठमाडौंको चन्द्रागिरिमा पहिरो : एकै परिवारका तीनजनाको मृत्यु आज पनि लुम्बिनीसहित चार प्रदेशमा भारी वर्षा अम्बानी परिवारलाई मार्ने धम्की दिने व्यक्ति पक्राउ राप्तीको बाढीले तीन सयभन्दा बढी घर डुबायो अक्षर चिन्दै आमाहरु, अब कसैको सहारा लिनु पर्दैैन १६ जनाको मृत्यु , ३३ घाइते भएको बारा बस दुर्घटना: बसको ब्रेक फेल भएपछि चालक हाम फालेका थिए बलात्कार आरोपी प्रहरी निरीक्षकलाई छुटाउन भरत शाहसहित कांग्रेस नेता सक्रिय बारा बस दुर्घटना : मृतक १६ मध्ये १४ को पहिचान खुल्यो (नामावलीसहित) ४० प्रतिशत हिस्सा दिनु पर्ने कोइराला समुहको ठहर