१३ आश्विन २०७९, बिहीबार

Sep 29, 2022

बुटवल । जनता समाजवादीका संघीय परिषद् अध्यक्ष एवं पूर्वप्रधानमन्त्री डा. बाबुराम भट्टराई प्रचण्ड र माधव नेपाल नेतृत्वको पार्टीसँग एकताको पक्षमा उभिएका छन् । मुलुकका लागि वैकल्पिक शक्तिको खाँचो औल्याउँदै उनले ढिला चाँडो एक ठाउँ हुने बताए । प्रचण्ड नेतृत्वको नेकपा माओवादी केन्द्र , माधव नेपाल नेतृत्वको नेकपा समाजवादीसँग पार्टी एकता गरेर जानुपर्ने आसय व्यक्त गर्दै उनले तत्काल सम्भव नभए गठबन्धन गरेरै भएपनि अघि बढ्नुपर्ने बताए ।

जनता समाजवादीले आइतबार बुटवलमा आयोजना गरेको पत्रकार भेटघाट कार्यक्रममा बोल्दै भट्टराईले हाल सरकारको नेतृत्व गरिरहेको गठबन्धन दल नेपाली काँग्रेसबाट रुपान्तरणको अपेक्षा गर्न नसकिने बताए ।

देश गम्भीर संकटमा रहेको उल्लेख गर्दै उनले मुलुकमा राष्ट्रिय एकताको खाँचो औंल्याएका हुन् । लुम्बिनी प्रदेशको ४ दिने भ्रमण अन्तर्गत बुटवल आएका भट्टराईले पछिल्लो समय विभिन्न दलहरुमा नेतृत्व चयनमा देखिएको गतिविधि तथा सर्वोच्च अदालतमा देखिएको हर्कतले मुलुक प्रतिगमनतिर गएको बुझ्न सकिने उल्लेख गरे ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कबीर अटो मोबाइल्सको चाड–पर्व अफर : ‘स्वदेशी उत्पादन प्रयोग गरौं, नगद सस्तोमा किनौं’ यु-१७ पुरुष फुटबल टिम घोषणा लुम्बिनीसम्मको धम्म यात्राले रामग्रामबासी हर्षित बुटल बजारको मुख्य समस्या पार्किङ, खस्किँदै ब्यापार बुटवलमा डेङ्गु संक्रमण बढ्दै गएपछि रगत अभाव रोक्न रक्तदान पैदल यात्राकाे सुरक्षा महानगरकाे जिम्मेवारी हो, फुटपाथ व्यापारीमाथि लचिलो हुँदैनौं: बालेन देउवाप्रति गोकुल बास्कोटाको कटाक्ष– सरकार चलाउन सिकाउनेलाई देउवाले उल्टै तोरीको फूल देखाई दिए नवौं राष्ट्रिय खेलकुदको समापनमा प्रमुख अतिथि बन्न प्रधानमन्त्री देउवालाई निम्तो प्रहरी सहायता कक्षकै अगाडि यात्रुको तानातान लुम्बिनीका विद्युतीय बस सूचारु, चाड पर्वको अवधिभर नि:शुल्क दसैं लागेसँगै हरेक दिन एक लाखले छाड्दैछन् काठमाडौं रामग्राम नगरपालिकाले सुरु गर्यो वडाबाटै सामाजिक सुरक्षा भत्ता वितरण दुई महिनामा ५११ केजी सुन नेपाल भित्रियो, साढे तीन अर्ब बढी रकम बाहिरियो आज कति छ सुनचाँदीको मूल्य ? गठबन्धनको भागबन्डा टुंगियो, कुन दलले कुन क्षेत्र पाए ? (सूचीसहित) त्रिभुवन विमानस्थल वरपर चङ्गा उडाए कारबाही हुने रेस्टुरेन्टमा आगलागी हुँदा कम्तीमा १७ जनाको मृत्यु एमाले सचिवालय बैठक बस्दै, उम्मेदवार टुंग्याउने चटारो दसैंको मुखमा चामल बिक्री बन्द भारतमा पनि आईफोन १४ उत्पादन सुरु