१३ आश्विन २०७९, बिहीबार

Sep 29, 2022

बुटवल । नेपाल पत्रकार महासंघ लुम्बिनीका अध्यक्ष बसन्त गिरी माओवादी केन्द्र बुद्वभूमि नगर कमिटी कपिलवस्तुको अध्यक्ष भएका छन् । यही मंसिर ५ गते पत्रकार महासंघका महासचिव रोशन पुरीले महासंघको जिम्मेवारीमा रहेका कोही पनि दलीय जिम्मेवारीमा नरहन निर्देशन गरेका थिए ।

उनै पुरीको संगठनका नेता गिरी महासंघको प्रदेश अध्यक्ष भएपनि केन्द्रीय महासचिवको निर्देशन विपरीत नगर अध्यक्ष भएका छन् । कपिलवस्तुमै रहेका महासंघका प्रदेश सदस्य चिन्ता परियार माओवादी केन्द्रको शिवराज नगर कमिटीको उपाध्यक्ष निर्वाचित भएका छन् । उनीहरूलाई प्रेस सेन्टर तथा माओवादीका नेताहरूले धमाधम सामाजिक सन्जालमा बधाई दिइरहेका छन् । प्रेस सेन्टरका सचिव माधव बेल्वासेले उनीहरूलाई बधाई सामाजिक सन्जालमा राखेका छन् ।

महासंघका महासचिव रोशन पुरीले आफ्नै संगठनका व्यक्तिले निर्देशन उल्लंघन गर्दा के गर्छन् हेर्न बाँकी नै छ । सामाजिक सञ्चाल लगायतका माध्यमबाट आलोचना आउन थालेपछि माओवादी केन्द्रको उक्त पदबाट राजीनामा दिएको गिरीले सामाजिक सञ्चाल फेसबुकमा व्यक्त गरेका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कबीर अटो मोबाइल्सको चाड–पर्व अफर : ‘स्वदेशी उत्पादन प्रयोग गरौं, नगद सस्तोमा किनौं’ यु-१७ पुरुष फुटबल टिम घोषणा लुम्बिनीसम्मको धम्म यात्राले रामग्रामबासी हर्षित बुटल बजारको मुख्य समस्या पार्किङ, खस्किँदै ब्यापार बुटवलमा डेङ्गु संक्रमण बढ्दै गएपछि रगत अभाव रोक्न रक्तदान पैदल यात्राकाे सुरक्षा महानगरकाे जिम्मेवारी हो, फुटपाथ व्यापारीमाथि लचिलो हुँदैनौं: बालेन देउवाप्रति गोकुल बास्कोटाको कटाक्ष– सरकार चलाउन सिकाउनेलाई देउवाले उल्टै तोरीको फूल देखाई दिए नवौं राष्ट्रिय खेलकुदको समापनमा प्रमुख अतिथि बन्न प्रधानमन्त्री देउवालाई निम्तो प्रहरी सहायता कक्षकै अगाडि यात्रुको तानातान लुम्बिनीका विद्युतीय बस सूचारु, चाड पर्वको अवधिभर नि:शुल्क दसैं लागेसँगै हरेक दिन एक लाखले छाड्दैछन् काठमाडौं रामग्राम नगरपालिकाले सुरु गर्यो वडाबाटै सामाजिक सुरक्षा भत्ता वितरण दुई महिनामा ५११ केजी सुन नेपाल भित्रियो, साढे तीन अर्ब बढी रकम बाहिरियो आज कति छ सुनचाँदीको मूल्य ? गठबन्धनको भागबन्डा टुंगियो, कुन दलले कुन क्षेत्र पाए ? (सूचीसहित) त्रिभुवन विमानस्थल वरपर चङ्गा उडाए कारबाही हुने रेस्टुरेन्टमा आगलागी हुँदा कम्तीमा १७ जनाको मृत्यु एमाले सचिवालय बैठक बस्दै, उम्मेदवार टुंग्याउने चटारो दसैंको मुखमा चामल बिक्री बन्द भारतमा पनि आईफोन १४ उत्पादन सुरु