२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

बुटवल । लायन्स क्लब अफ बुटवल लोटसले यहि मंसिर १० गते शुक्रबार बालबालिकालाई पोषण सम्बन्धी सचेतना कार्यक्रम गरेको छ । सो अवसरमा रुपन्देहकिो तिलोत्तमा नगरपालिका सिमानगरमा रहेको श्री हाम्रो सगरमाथा आधारभुत विद्यालयका विद्यार्थीहरुलाई खाद्यान्न तथा फ्लेक सिड वितरण पनि गरिएको थियो।

कार्यक्रम लायन्स क्लब अफ बुटवलका अध्यक्ष सुशिला आचार्यको अध्यक्षता, सेकेन्ड भाइस डिष्ट्रिक्ट गभर्नर पिएमजेएफ नवराज न्यौपानेको विशिष्ट आतिथ्यमा सम्पन्न कार्यक्रममा एक्स्टेन्सन चियर पर्सन तथा को–एडभाइजर द्वारिका प्रसाद श्रेष्ठ तथा विद्यालयका प्रधानाध्यापक घनश्याम घिमिरे लगाएतले आफ्ना भनाई राखेका थिए ।

यसैगरी कार्यक्रम संयोजक लायन्स शिक्षा पराजुलीले विद्यार्थीहरुलाई पोषण सम्बन्धी तालिम दिएकी थिइन् । कार्यक्रमको सञ्चालन सचिव सुशिला ज्ञवालीले गरेकी थिइन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

एमाले दाङमा तीन मध्ये दुई महिला उम्मेदवार बाढी र पहिरोले गुल्मीमा ६ घरका २० जना विस्थापित प्युठानमा पहिरोले घर बगाउँदा ६ जना बेपत्ता राप्ती नदीको सतह उच्च, सुरक्षित स्थान जान आग्रह एमाले उम्मेदवार धमाधम सार्वजनिक हुँदै खोलामा बगेर महिला वेपत्ता यस्त छन् उम्मेद्वारले गर्नुपर्ने स्वघोषणा लेक लागेर श्रीमान्‌को मृत्यु, श्रीमती बेपत्ता महिला एसिया कप : पाकिस्तानद्वारा भारत पराजित ‘सम्भावना खाडीमा होइन, झाडीमा’ यस वर्षको नोबेल शान्ति पुरस्कार एक व्यक्ति र दुई संस्थालाई निरन्तर वर्षा, बाढी र पहिरो : सतर्क बनौं, सुरक्षित हौं फिफा वरीयतामा नेपालको सुधार गाउँघरमा सुनिन छाड्यो नगराको धुन भेरी नदीमा खतराको तह पार उम्मेदवारी दर्ता गराउनु पर्ने भन्दै कांग्रेसको चियापान स्थगित झाडापखाला, हैंजा र डेंगुबाट बच्न आग्रह नारायणी नदीको बाढी सुस्ता बस्तीमा पस्न सुरु नेपाल प्रहरीका असई भारतीय भूमिमा मृत फेला बारा बस दुर्घटनाः मृतकको संख्या १८ पुग्यो, सबैको सनाखत