१३ आश्विन २०७९, बिहीबार

Sep 29, 2022


असोज २८,

Advertisement

ग्लोबल आवाज
बुटवल । प्रदेश स्तरीय क्रिकेट प्रतियोगिता सर्बोत्तम तिलोत्तमा प्रिमियर लिगको आज सम्पन्न खेलमा मणिग्राम किङ्गस र तिनाउ टाइटन्स् बिजयी भएका छन् । प्रतियोगिताको आज सम्पन्न पहिलो खेलमा तिनाउ टाइटन्स्ले लुम्बिनी शाक्यान्लाई ७ विकेटले पराजित गरेको छ । पहिले ब्याटिङ्ग गरेको लुम्बिनी शाक्यान्ले १ सय ३ रनको योगफल तयार गरेको थियो । १ सय ४ रनको बिजय लक्ष्य सहित ब्याटिङ्गमा उत्रेको तिनाउको जितका लागि रोशन थामीले ३३ र अजय कोसिल्याले ३८ रनको योदान गरेका थिए । शाक्यान्लाई झिनो रनमा रोक्ने क्रममा तिनाउका सुदन श्रेष्ठ र संदिप जोराले २/२ विकेट लिएकाथिए ।

प्रतियोगितामा तिनाउ टाइटन्स्का संदिप जोराले म्यानअफ द म्याच म्याच भए भने तिनाउकै अजय कौसल्या मष्ट भ्यालुएवल प्लेयर बने । प्रतियोगिता अन्तर्गत आजै सम्पन्न दोस्रो खेलमा मणिग्राम किङ्गस ४ रनको झिनो अन्तरले विजयी भएको छ । मणिग्राम किंङ्गसले दिएको १ सय ३३ रनको लक्ष्य पच्छाएको पाल्पाली लिजेण्ड १ सय २८ रनमा समेटिए पछि मणिग्राम किङ्गसको जित सुनिष्चित भएको हो । मणिग्राम किङ्गसका लागि सुनिल भण्डारीले नटआउट ६८ रनको योगदान गरेका थिए । पाल्पाली लिजेन्डसलाई पराजित गर्नका लागि मणिग्रामका कृष्ण कार्कीले ४ ओभर बलिङ्ग गर्दै १२ रन खर्चेर ४ विकेट लिएका थिए ।

प्रतियोगितामा मणिग्रामका कृष्ण कार्की म्यान अफ द म्याच बने भने सुनिल भण्डारी मष्टभ्यालुएबल प्लेयर भए । प्रतियोगितामा राष्ट्रिय खेलाडीहरु सम्मिलित १० टिमले सहभागिता जनाएकाछन् । तिलोत्तमा नगरपालिका वडा नम्बर ६ स्थित नवजीवन क्लवको खेल मैदान नयाँमिल–१० नम्बरमा जारी प्रतियोगितामा विजेता हुने टिमले उपाधि सहित नगद ४ लाख प्राप्त गर्नेछ भने उपबिजेताले नगद २ लाख प्राप्त गर्नेछ । प्रतियोगिता अन्तर्गत भोलि बुधबार रुपन्देही पल्टन्स र ज्ञानोदय गोल्डस् बीच पहिलो र पाल्पाली लिजेन्डस् र रोयल शंकरनगर बीच दोस्रो खेल हुने प्रतियोगिताका संयोजक दिपक भुर्तेलले जानकारी दिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

यु-१७ पुरुष फुटबल टिम घोषणा लुम्बिनीसम्मको धम्म यात्राले रामग्रामबासी हर्षित बुटल बजारको मुख्य समस्या पार्किङ, खस्किँदै ब्यापार बुटवलमा डेङ्गु संक्रमण बढ्दै गएपछि रगत अभाव रोक्न रक्तदान पैदल यात्राकाे सुरक्षा महानगरकाे जिम्मेवारी हो, फुटपाथ व्यापारीमाथि लचिलो हुँदैनौं: बालेन देउवाप्रति गोकुल बास्कोटाको कटाक्ष– सरकार चलाउन सिकाउनेलाई देउवाले उल्टै तोरीको फूल देखाई दिए नवौं राष्ट्रिय खेलकुदको समापनमा प्रमुख अतिथि बन्न प्रधानमन्त्री देउवालाई निम्तो प्रहरी सहायता कक्षकै अगाडि यात्रुको तानातान लुम्बिनीका विद्युतीय बस सूचारु, चाड पर्वको अवधिभर नि:शुल्क दसैं लागेसँगै हरेक दिन एक लाखले छाड्दैछन् काठमाडौं रामग्राम नगरपालिकाले सुरु गर्यो वडाबाटै सामाजिक सुरक्षा भत्ता वितरण दुई महिनामा ५११ केजी सुन नेपाल भित्रियो, साढे तीन अर्ब बढी रकम बाहिरियो आज कति छ सुनचाँदीको मूल्य ? गठबन्धनको भागबन्डा टुंगियो, कुन दलले कुन क्षेत्र पाए ? (सूचीसहित) त्रिभुवन विमानस्थल वरपर चङ्गा उडाए कारबाही हुने रेस्टुरेन्टमा आगलागी हुँदा कम्तीमा १७ जनाको मृत्यु एमाले सचिवालय बैठक बस्दै, उम्मेदवार टुंग्याउने चटारो दसैंको मुखमा चामल बिक्री बन्द भारतमा पनि आईफोन १४ उत्पादन सुरु आज नवरात्रको चौथो दिन : कुष्माण्डा देवीको उपासना गरिँदै