१७ मंसिर २०७८, शुक्रबार

Dec 3, 2021

बुटवल । कोरोना महामारीका कारण २ वर्षदेखि ठप्प रहेका सिनेमा हल अहिले सञ्चालनमा आए पनि पुरानो लयमा फर्किन सकेका छैनन्। हल खुलेसँगै हिन्दी फिल्मको प्रदर्शन थालिएपनि नेपाली फिल्मले प्रदर्शन थालेका छैनन् ।

Advertisement

लामोसमय गतिविधि शून्य भएपछि अन्यौलमा रहेका कलाकार, निर्माता तथा सिनेमा हलका सञ्चालकहरुमा पछिल्लो समय हिन्दी फिल्म ‘सूर्यवंशी’ ले पाएको हाउसफूल दर्शकले आशा पलाएको बताउने गरेका छन् । रुपन्देहीको बुटवलमा रहेको क्यूएफएक्सले सिङ्गल स्क्रिनमा हिन्दी फिल्म ‘सूर्यवंशी’ मा दर्शकको राम्रौ साथ पाउन सफल भएको छ ।

‘लामो सयमसम्म सिनेमा हल पूर्ण रुपमा बन्द रहेको अवस्थामा धेरै दर्शकको साथ होला भन्ने लागेको थिएन् ।’ क्यूएफएक्स बुटवलका म्यानेजर महेश गिरीले भने ‘सुरुमा नै दर्शकको साथ पाउँदा नेपाली फिल्मी बजार पुरानौ अवस्थामा छिट्टै फर्किने आशा छ ।’ यस्तै बिहीबारदेखि प्रदर्शनमा आएको अभिनेता जोन अब्राहमद्वारा अभिनित ’सत्यमेव जयते’ लाई पनि दर्शकले मन पराएको क्यूएफएक्स नेपालका म्यानेजर शुशील मानधरले बताए ।

शुक्रबारबाट सलमान खानद्वारा अभिनित ’अन्तिम’ ले पनि राम्रौ दर्शकको साथ पाउने अपेक्षा रहेको मानन्धरले बताए ।‘दर्शकहरु दिनप्रति दिन बढ्दै जानु भएको छ । ‘सूर्यवंशी’ ले जस्तै ’सत्यमेव जयते’ र ‘अन्तिम’ लाई दर्शकहरुले मन पराउनु हुने आशा छ ।’–उनले भने ।

‘सूर्यवंशी’ लाई दर्शकहरुले धेरै मन पराएकाले दर्शकले मन पराउनसम्म प्रर्दशन भइरहने म्यानेजर मानधरले बताए । ‘५ तारिकबाट क्यूएफएक्समा ‘सूर्यवंशी’ प्रर्दशनमा आएको होे । दर्शकले अहिलेसम्म पनि उत्तिकै मन पराउनु भएको छ । यसकारण यो फिल्म दर्शकले मन पराउनसम्म चलाउँछौँ ।’–उनले भने।

दर्शकलाई फिल्म हलमा ल्याउन निरन्तरता दिनका लागि हिन्दी चलचित्र अन्तिमबाट पनि साथ हुने फिल्म हलावालाको विश्वास रहेको छ । उक्त चलचित्र नेपालमा भोलि शुक्रबारदेखि प्रदर्शनमा आउँदैछ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

घरेलु टोलिले जित्यो आत्मानन्द गोल्डकपको उपाधि नेकपा एमाले वैचारिक कार्यदिशाबाट विचलित बन्यो: नारायणकाजी श्रेष्ठ बुटवल उपमहानगरका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत रेग्मीको विदाई, भारतीलाई स्वागत ‘ओमिक्रोन’बाट जोगिन तत्काल सावधानी अपनाउन आवश्यक : राष्ट्रपति लुम्बिनीसँग जोडिएका ऐतिहासिक तथा पर्यटकीय क्षेत्रको प्रवर्द्धनका लागि साइकल यात्रा आगलागीबाट ७० लाख बराबरको क्षति कांग्रेस बाग्मती प्रदेश सभापतिमा बानियाँ, केसी र प्रधानले दिए उम्मेदवारी ६ करोड बढी लागतमा बुटवलमा गार्डेन मार्ट डिपार्टमेण्ट स्टोर ! कांग्रेस सुदूरपश्चिम प्रदेश सभापतिमा बलायर र मिश्र भिड्दै सुदूरपश्चिम प्रदेश : आन्तरिक मामिला मन्त्रालय तीन महिनादेखि सचिवविहीन, आर्थिक कारोबार बन्दले सेवा प्रवाहमा समस्या राप्रपा महाधिवेशन : नेताहरूलाई भोट माग्न भ्याइनभ्याइ हिमपातले हुम्लामा दुई दिनदेखि हवाई सेवा बन्द विवेकशील साझाले शनिबार ललितपुरमा बृहत आमसभा गर्दै काँग्रेस महाधिवेशनः लुम्बिनीमा शाह र पुनले प्यानलसहित गरे उम्मेदवारी दर्ता पानीमा डुबेर डेढ वर्षिया बालिकाको मृत्यु ४४ लिटर रक्तचन्दनको तेल सहित २ जना पक्राउ अग्रता जोगाउन नसक्दा फ्रेन्ड्सले थ्री स्टारसँग अंक बाँड्याे नायिका करिश्मा र गायिका रचना पनि कक्षा १२ उत्तीर्ण कार दुर्घटना हुँदा अस्पतालका ५ कर्मचारीको मृत्यु रेडपाण्डाको जस्तो देखिने छाला सहित २ जना पक्राउ