१७ मंसिर २०७८, शुक्रबार

Dec 3, 2021

परासी । बर्दघाट नगरपालिका वडा नम्बर ४ मा भर्खरै मात्र स्थापना भएको गौ संरक्षण तथा अनुसंधान केद्रले बुधबार बाट आधिकारिक रुपमा आफ्नो मुख्य कार्यालयको उद्घाटन गरेको छ। बर्दघाट नगरपालिकाकि उपप्रमुख मायादेवी पौडेलले एक कार्यक्रमका बिच कार्यालयको उद्घाटन गरेकी हुन्।कार्यक्रममा बोल्दै उपप्रमुख पौडेलले सस्थाले बोकेको योजना अनुरुप नै सस्था दीर्घकालीन रुपमा अगाडि बढ्नु पर्ने बताएकी छिन्।

त्यसै गरि कार्यक्रममा आफ्नो धारणा राख्दै बर्दघाट–४ का वडा अध्यक्ष रबिन्द्र बिक्रम हमालले गौ संरक्षण राष्ट्रिय समस्या भएकाले छाडा चौपायाको संरक्षण को बिषय जटिल रहेको बताए।सस्थाले मुलभुत रुपमा आफ्नो दीर्घकालीन कार्यदिशा बनाएर अघि बढ्न सुझाव दिदै सकारात्मक कार्यका लागि आफ्नो साथ र समर्थन रहने बताए।

सस्थाले मुख्यतःछाडा चौपाया मुक्त सडक बनाउने ,छाडा चौपायाको उचित ब्यवस्थापन गर्ने र यस सम्बन्धि सबैमा चेतना अविबृद्धी गर्ने नै मुख्य उदेश्य रहेको सस्थाका अध्यक्ष भुपराज भुर्तेलले पत्रकार सम्मेलन मार्फत जानकारी दिए। साथै सस्थाले यहि २६ गतेदेखी पुष ५ गते सम्म बर्दघाट बर्द्घाट ४–हरियाली नगर (बन क्षेत्र)मा धनधान्यान्चल महायज्ञ आयोजना गर्ने र प्रमुख बाचकको रुपमा भावगत बाचक परशुराम शास्त्री आउने पत्रकार सम्मेलन मार्फत जानकारी गराईएको छ।यसमा सबै दाता, संघ सस्था, सामाजिक ब्यक्तित्व सबैलाई सहयोगका लागि सस्थाले अपिल समेत गरेको छ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

घरेलु टोलिले जित्यो आत्मानन्द गोल्डकपको उपाधि नेकपा एमाले वैचारिक कार्यदिशाबाट विचलित बन्यो: नारायणकाजी श्रेष्ठ बुटवल उपमहानगरका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत रेग्मीको विदाई, भारतीलाई स्वागत ‘ओमिक्रोन’बाट जोगिन तत्काल सावधानी अपनाउन आवश्यक : राष्ट्रपति लुम्बिनीसँग जोडिएका ऐतिहासिक तथा पर्यटकीय क्षेत्रको प्रवर्द्धनका लागि साइकल यात्रा आगलागीबाट ७० लाख बराबरको क्षति कांग्रेस बाग्मती प्रदेश सभापतिमा बानियाँ, केसी र प्रधानले दिए उम्मेदवारी ६ करोड बढी लागतमा बुटवलमा गार्डेन मार्ट डिपार्टमेण्ट स्टोर ! कांग्रेस सुदूरपश्चिम प्रदेश सभापतिमा बलायर र मिश्र भिड्दै सुदूरपश्चिम प्रदेश : आन्तरिक मामिला मन्त्रालय तीन महिनादेखि सचिवविहीन, आर्थिक कारोबार बन्दले सेवा प्रवाहमा समस्या राप्रपा महाधिवेशन : नेताहरूलाई भोट माग्न भ्याइनभ्याइ हिमपातले हुम्लामा दुई दिनदेखि हवाई सेवा बन्द विवेकशील साझाले शनिबार ललितपुरमा बृहत आमसभा गर्दै काँग्रेस महाधिवेशनः लुम्बिनीमा शाह र पुनले प्यानलसहित गरे उम्मेदवारी दर्ता पानीमा डुबेर डेढ वर्षिया बालिकाको मृत्यु ४४ लिटर रक्तचन्दनको तेल सहित २ जना पक्राउ अग्रता जोगाउन नसक्दा फ्रेन्ड्सले थ्री स्टारसँग अंक बाँड्याे नायिका करिश्मा र गायिका रचना पनि कक्षा १२ उत्तीर्ण कार दुर्घटना हुँदा अस्पतालका ५ कर्मचारीको मृत्यु रेडपाण्डाको जस्तो देखिने छाला सहित २ जना पक्राउ