२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

असोज २८,

Advertisement

ग्लोबल आवाज
तिलोत्तमा । रुपन्देहीको तिलोत्तमा नगरपालिकामा जारी सर्बोत्तम सिमेन्ट तिलोत्तमा प्रिमियर लिगको चौथो दिन आजको पहिलो खेलमा तिनाउ टाइटन्स् विजयी भएको छ । टाइटन्स्ले लुम्बिनी शाक्यान्लाई पराजीत गरेको हो । प्रतियोगिताको दोस्रो खेलमा मणिग्राम किंगस् र पाल्पाली लिजेन्डस् प्रतिस्पर्धा गरिरहेका छन् । टस जितेर पहिले व्याटिङ रोजेको मणिग्राम किंगस्ले यो समाचार तयार पार्दासम्म ५ ओभर खेल्दै ४ विकेटको क्षतिमा १४ रन मात्रै जम्मा गर्न सफल भएको छ । पाल्पाली लिजेन्डस्को धारितलो बालिङको सामु मणिग्रामको फितलो र कम्जोर प्रस्तुति देखिएको छ ।

सोमबार भएको खेलमा मणिग्राम किंगस्ले एक्सपर्ट रोएल शंकरनगरलाई ६७ रनको फाराकिलो अन्तरले पराजित गरेको थियो । टस जितेर ब्याटिङ्ग गरेको मणिग्रामले निर्धारित ओभरमा १ सय ३६ रन बनाएको थियो । १ सय ३७ रनको बिजय लक्ष्यका साथ ब्याटिडमा आएका शंकरनगर १७ दशमलब ३ ओभरमा सबै विकेट गुमाएर ६९ रनमा समेटिएको थियो । सोमबार नै भएको पहिलो खेलमा रुपन्देही पल्टन्स्ले लुम्बिनि साक्यान्लाई ५६ रनको फराकिलो अन्तरले पराजित गरेका थियो । टस जितेर ब्याटिङ्ग रोजेको रुपन्देही पल्टन्स्ले निर्धारित २० ओभरमा २ विकेटको क्षतीमा १ सय ९६ रनको योगफल तयार पारेको थियो । लक्ष्य पक्षाउन जवाफि ब्याटिङ्ग गरेको लुम्बिनि शाक्यानले १८ दशमलव १ ओभर खेल्दै अल आउट हुँदा १ सय ४० रनमा समेटियो ।

प्रदेश स्तरको सबैभन्दा ठुलो धनराशी पुरस्कार रहेको प्रतियोगितामा प्रदेश ५ का राष्ट्रिय खेलाडिहरु सम्मिलित १० टिमले सहभागिता जनाएका छन । तिलोत्तमा नगरपालिका वडा नम्बर ६ स्थित नवजिवन क्लवको खेल मैदान नयाँमिल १० नम्बरमा जारी प्रतियोगितामा प्रथम हुने टिमले नगद ४ लाख प्राप्त गर्नेछ भने उप बिजेता हुने टिमले नगद २ लाख प्राप्त गर्नेछ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मामाघर जाँदा खोलाले बगाएका बालकको शव फेला निरन्तर वर्षा हुन थालेपछि किसान चिन्तामा प्रचण्डले चितवन–३ छाडे, गोरखा–२ बाट निर्वाचन लड्ने एमाले लुम्बिनीमा ११ जिल्लाका उम्मेद्वारको टुङ्गो, यस्तो छ नामावली पश्चिम नवलपरासीमा निर्वाचन अधिकृतको कार्यालय एमाले दाङमा तीन मध्ये दुई महिला उम्मेदवार बाढी र पहिरोले गुल्मीमा ६ घरका २० जना विस्थापित प्युठानमा पहिरोले घर बगाउँदा ६ जना बेपत्ता राप्ती नदीको सतह उच्च, सुरक्षित स्थान जान आग्रह एमाले उम्मेदवार धमाधम सार्वजनिक हुँदै खोलामा बगेर महिला वेपत्ता यस्त छन् उम्मेद्वारले गर्नुपर्ने स्वघोषणा लेक लागेर श्रीमान्‌को मृत्यु, श्रीमती बेपत्ता महिला एसिया कप : पाकिस्तानद्वारा भारत पराजित ‘सम्भावना खाडीमा होइन, झाडीमा’ यस वर्षको नोबेल शान्ति पुरस्कार एक व्यक्ति र दुई संस्थालाई निरन्तर वर्षा, बाढी र पहिरो : सतर्क बनौं, सुरक्षित हौं फिफा वरीयतामा नेपालको सुधार गाउँघरमा सुनिन छाड्यो नगराको धुन भेरी नदीमा खतराको तह पार