५ माघ २०७८, बुधबार

Jan 19, 2022

बुटवल । नेपाली कांग्रेसको १४ औ महाधिवेशन अन्तर्गत रुपन्देही क्षेत्र नं २ को मतगणना स्थल कुटवलमा कुटीएका उम्मेदवार कुमार केसीलाई थप उपचारका लागि काठमाण्डौ पठाइएको छ ।

Advertisement

सोमवार सम्पन्न निर्वाचनको मतगणना भैरहेको अवस्थामा अचानक बिवाद भएपछि महाधिवेशन प्रतिनिधीका उम्मेदवार दीर्घ बहादुर केसी ‘कुमार’ लाई गृहमन्त्री खाँण समूहका व्यक्तिहरुले कुटेका थिए । उनी पौडेल समुहबाट उम्मेदवारी दिएका थिए । देउवा समुहका कार्यकर्ताको आक्रमणबाट केसीको मुखमा र टाउकोमा गम्भिर चोट लागेको बताईएको छ ।

केसीको लुम्विनी प्रादेशिक अस्पतालको आकस्मीक उपचार कक्षमा उपचारका लागि लगिएकोमा चिकित्सकहरुको सल्लाह बमोजिम थप उपचारका लागि काठमाण्डौ पठाइएको हो । चिकित्सकहरुले प्राथमिक उपचारका क्रममा टाउकोमा असर गरेको पाईएपछि थप उपचारका लागि काठमाण्डौ लैजाने सल्लाह दिएकोले काठमाण्डौ पठाईएको बताइएको छ ।

केसी कुटीएसंगै बुटवलको बालमन्दिरमा भैरहेको मतगणना स्थगित भएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

संक्रमण मुक्त भएपछि मात्र काममा नवलपुर जेसीजको पदहस्तान्तरण,‘महिला सवल र सक्षम छन्’ पशुपतिसहितका मठमन्दिरमा आजदेखि नित्य पूजा मात्र कवाड पसलको नाममा प्रतिवन्धित जडिबुटी कारोबार : प्रहरीको छापा, ठूलो परिमाणमा बरामद दर्शकले महोत्सवको स्टेज भत्काए, गाडीमा आगजनीपछि प्रहरीद्वारा अश्रु ग्याँस प्रहार ४२ तोला अवैध सुनसहित दुई जना पक्राउ ३ मितेरी गाउँपालिका बीच ४ वर्षको अनुभव साटा-साट प्रेस युनियन सुनसरीले सञ्चारकर्मीको ७ लाखको दुर्घटना बीमा गर्ने १० करोड मानिसमा कोभिडको दीर्धकालिन लक्षण सर्लाहीमा बस दुर्घटना, १७ जना घाइते गड्यौली मलको व्यवसायिक उत्पादनतर्फ सैनामैनाका कृषक समावेशी अर्थतन्त्र वाम पक्षधरहरु एक ठाउँमा होउ ! बुटवलकाे बुद्धनगर खानेपानी संस्थाद्वारा रक्तदान सैनामैनामा बुधवारदेखि एन्टिजेन परीक्षण, कुन वडामा कहिले ? जानकारीसहित प्रधानमन्त्री कपको फाइनलमा एपीएफ र पुलिस भिड्ने प्रदेशको नाम मधेस राखेको विरोधमा जनकपुरमा पुत्ला दहन काठमाडौं उपत्यकामा माघ मसान्तसम्म आमसभा, जुलुसमा रोक, सरकार भन्छ- लकडाउन हुन्न एकैदिन १० हजार २५८ जनामा कोरोना संक्रमण १८ माघसम्म सेवा संकुचन गर्ने सर्वाेच्च फुलकोर्टको निर्णय