१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023

बुटवल । नेपाली कांग्रेसको १४ औं अधिवेशन अन्तरगत रुपन्देहीमा आज क्षेत्रीय प्रतिनिधिका निर्वाचन भइरहेको छ । प्रतिनिधि चयनका लागि रुपन्देहीको क्षेत्र नम्बर २ मा अहिले मतदान सुरु भएको छ ।

प्रतिनिधीका लागि शेर बहादुर देउवा पक्ष र रामचन्द्र पौडेल पक्ष चुनावी प्रतिस्पर्धामा रहेका छन् । देउवा पक्षबाट काजीमान श्रेष्ठ र पौडेल समूहबाट हरि लम्सालको नेतृत्वमा चुवानी प्रतिस्पर्धामा होमिएका छन् ।

(यस अघि निर्वाचन क्षेत्रमा अन्यथा भएकोमा सच्चाइएको छ ।-सम्पादक

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रवि लामिछानेले प्रधानमन्त्रीसमक्ष बुझाए राजीनामा सर्वोच्चको फैसलालाई स्वीकार्दै रविले भने : म अनागरिक भए ठेकेदारको ढिला सुस्ती विरुद्ध सोच्नै पर्ने भयो : गोकर्ण बिष्ट रवि लामिछानेको सांसद पद खारेज लमजुङमा बालबालिकाले विद्यालयमै च्याउ उत्पादन गरे राष्ट्रपतिमा राष्ट्रिय सहमतिको पहल गर्ने माओवादीको निर्णय बुटवलको इन्टलेक्चुअल स्कुलमा खेलकुदको पुरस्कार वितरण बुटवलमा अक्सिजन सुविधासहितका दुई स्वास्थ्य केन्द्रको निर्माण शुरु निर्वाचन समिक्षा प्रतिवेदन बुझाउन कांग्रेस रुपन्देहीको परिपत्र सर्वोच्च परिसरमा सुरक्षा बढाइयो रवि लामिछानेको नागरिकता विवाद- न्यायाधीशहरु फैसलाको तयारीमा जुटे केपी ओली कप फुटबल प्रतियोगिता हुने, विजेताले १० लाख रुपैयाँ पाउने लुम्बिनी प्रदेशका ४ सहित १६ जिल्लामा कुष्ठरोगीहरुको संख्या उच्च बेलहिया माविमा आधुनिक बाल कक्षा अनिवार्य मार्जिन र आयातमा प्रतिबन्ध लगाउँदा राजश्व संकलनमा असर दिप बोर्डिङमा खाना महोत्सब पर्दामा फर्कंदै मुन्नाभाइ र सर्किटको जोडी नरेन्द्र मोदीलाई ग्रेटर नेपालको ज्ञापनपत्र- गुन्जी नेपालको हो, गतिविधि अन्त्य गर्नू रवि लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा बहस सकियो पठानले राखेका यी १० रेकर्ड