२१ माघ २०७९, शनिबार

Feb 4, 2023

दाङ । दाङ तुलसीपुर प्रहरीले एक घरमा छापा मारि करिब २० ग्राम ब्राउन सुगरसहित आमा छोरालाई पक्राउ गरेको छ । शनिबार साँझ साढे ५ बजेतिर तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नंं. ५ स्थित ३८ वर्षीया शुशीला श्रेष्ठको माईती घरमा छापा मार्दा सानो पुडिया ९९ थान र ठूलो पुडिया १ गरि १९ ग्राम ७१० मिलग्राम ब्राउन सुगरसहित शुशीला र उनका छोरा रोहन श्रेष्ठलाई पक्राउ गरिएको हो ।

ईलाका प्रहरी कार्यालय तुलसीपुरका प्रहरी नायब उपरीक्षक श्यामु अर्यालका अनुसार उनीहरुले ब्राउन सुगर विक्री वितरणकालागि पुडिया बनाउदै गरेको अबस्थामा फेला पारिएको हो । शुशीलाको घर तुलसीपुर उपमहानगरपालिका- ६ स्थित विद्युत कार्यालयदेखि पछाडी रहेपनि हाल तुलसीपुर ५ मा बस्दै आएकी छन् । प्रहरीका अनुसार आमा छोरा नै ब्राउनसुगर कारोबारी हुन् । यो कारोबारमा उनका श्रीमान बसन्त श्रेष्ठको पनि संलग्नता रहेको भन्दै भन्दै अनुसन्धानकालागि खोजी कार्य जारी रहेको प्रमुख अर्यालले बताए ।

तुलसीपुरमै ठूलो परिमाणमा ब्राउन सुगर बरामद गरिएको हो । उनीहरुलाई पक्राउ गर्नुभन्दा पहिले तुलसीपुर बसपार्कबाट दुईजनालाई पक्राउ गरिएको थियो । ब्राउनसुगरको कारोबार भइरहेको सुचनाका आधारमा चेकजाँच गर्दा तुलसीपुर ५ बसपार्क निवासी २५ वर्षीय धिरज बुढाथोकीको साथबाट ५४० मिलिग्राम र बबई गाउँपालिका- ४ घर भई हाल तुलसीपुर ६ बरुवागाउँमा डेरा गरि बस्दै आएका प्रख्यात शाहको साथबाट २६० मिलिग्राम ब्राउनसुगर बरामद भएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

संघीयताको मर्म अनुसार काम गर्छु: मुख्यमन्त्री गिरी गुल्मी जिल्ला समाज युकेद्वारा अपाङ्ग असहायहरुलाई सहयोग बुटवलमा उपमहानगरहरुको राष्ट्रिय सम्मेलनको तयारी पुरा अर्थमन्त्री पौडेललाई नगर प्रमुख यादवको ध्यानाकर्षण, रामग्राम स्तुपको गुरुयोजना कार्यान्वयनमा ल्याउने प्रतिवद्धता सामुदायिक विद्यालयमा विद्यार्थी उपस्थिती बढाउन प्रति विद्यार्थी दैनिक दश रुपैयाँ रास्वपालाई गृह मन्त्रालय दिने नदिने वारेमा माओवादीले निर्णय लिदैँ गठबन्धनमा समस्या पछि बिपक्षी दल बोल्न थाले, माधव नेपालले प्रचण्ड सरकारको भविश्यमा प्रश्न उठाए राष्ट्रिय सहमतिबाट मात्र चुनौतीपूर्ण अवस्थालाई अवसरमा बदल्न सकिन्छः प्रधानमन्त्री बिपक्षी दलवाट राष्ट्रियसभा उपाध्यक्ष उम्मेदवार टुंगो लागेन, बैठक भोली पनि बस्ने जनताले महसुस गर्नेगरी स्वास्थ्य क्षेत्रमा सुधार हुनेछः स्वास्थ्य मन्त्री पाल्पामा सडक दुर्घटनामा परी आमा छोराको मृत्यु राष्ट्रियसभा उपाध्यक्ष चयनः बिपक्षी दलको बैठकवाट माधव नेपाल निस्किए प्रधानमन्त्री र एमाले अध्यक्ष ओलीबिच भेटवार्ता, उच्चस्तरीय संयन्त्रको बैठक अझै अनिर्णित लहिया, आइसीपी निर्माणको काम छिटो अगाडि बढाउने अर्थमन्त्री पौडेलको भनाई किसानले तरकारी फालेको घटनाप्रति प्रधानमन्त्रीको ध्यानाकर्षण एक दिन एउटा प्रकाशसँग अर्को दिन अर्को प्रकाशसँग विवाह भएपछि… वडाले जग्गा लिजमा लिएर किसानलाई दिने लुम्बिनी प्रदेश सभाको छैठौं स्थापना दिवस आज मनाइँदै रुपन्देहीमा पूर्वाधार निर्माणसँगै दुर्घटना पनि बढ्यो, तिलोत्तमा सडकमा बढी दुर्घटना पटक-पटक स्थगित दुँदै आएको माओवादी स्थायी समिति बैठक अपरान्ह १ बजे बस्दै