२० माघ २०७९, शुक्रबार

Feb 3, 2023

भैरहवा । स्वर्गीय यदु सिलवालमा प्रथम स्मृति दिवसमा नेपाल नियमित रक्तदाता संघ सिद्धार्थनगरले खुल्ला रक्तदान गरेको छ । नेपाल नियमित रक्तदाता संघ सिद्धार्थनगरका अध्यक्ष संगम न्यौपानेले कार्यक्रमबाट ५१ प्वाईन्ट रगत संकलन भएको जनाए ।

यस क्षेत्रमा रगतको अभाव हुन नदिन रक्तदान कार्यक्रम आयोजना गरिएको न्यौपानेले जानकारी दिए । उनले रक्तदान बारे सचेतना जगाउन पनि नियमित रक्तदान कार्यक्रमहरुको आयोजना गरिदै आएको बताए । नेपाल नियमित रक्तदाता संघ सिद्धार्थनगरका अध्यक्ष संगम न्यौपानेको अध्यक्षता, समाजसेवी नारायण प्रसाद अग्रवालको प्रमुख आतिथ्यतामा कार्यक्रम भएको थियो ।

संघका कोषाध्यक्ष सरीता रानाको स्वागत र सचिव वाई पि आचार्यको सञ्चालनमा कार्यक्रम भएको थियो । कार्यक्रमको संयोजन संघका उपाध्यक्ष उर्मिला सिलवालले गरेकी थिईन ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लुम्बिनीमा हुने राम कथा ३ दिन पछि सर्यो : माघ २४ देखि प्रवचन, २१ गतेदेखि नै भण्डारा विरगाथाका सदस्यलाई सहकारी शिक्षा शहकारी सञ्चालकको मनपरीले बचतकर्ताको रकम जोखिममा वाट्सएपमा ‘नेपाली केटी’ एपको प्रयोग गरी लाखौ रकम ठगी गर्ने ८ जना पक्राउ माधव नेपाललाई भेट्न नारायणकाजी श्रेष्ठ एकीकृत समाजवादीको कार्यालयमा देशको अर्थतन्त्रमा सुधारको संकेत देखिएको छ : प्रधानमन्त्री लुम्बिनीबाट कुशिनगरसम्म बौद्धपरिपथ साईकल यात्रा शुरु बढ्दैछन् लागूऔषध दुर्व्यसनी शनिबार रुपन्देहीको तिलोत्तमामा रोटरीका सदस्य बीच ब्याडमिन्टन नेपाल एयरलाइन्सका टिकट अनलाइनबाटै काट्न सकिने शिक्षामा सुधारमार्फत् समृद्धिको जग बसाल्छौँ : प्रधानमन्त्री श्रममन्त्री अर्याल र मलेसियाका गृहमन्त्री नासुसनबीच भेटवार्ता गण्डकी प्रदेशसभाबाट दुईवटा अध्यादेश पारित पठान सफल हुँदा आमिर खान विस्थापित ! बैंकको चर्को ब्याजले बिस्थापित हुने अवस्थामा पुगेको ईट्टा व्यवसायीको चिन्ता कपिलवस्तुमा २१ लाखसहित तीन जना पक्राउ गाडी चलाउँदा चलाउँदै घनश्याम भुसाल बेहोस, सिभिल अस्पतालमा भर्ना सन्दीप लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा कैफियत प्रतिवेदन झिकाउन सर्वाेच्चको आदेश हेमन्त कान्छाको पिरतीमा विजय, निशा र चाहना सन्दिप लामिछानेलाई राष्ट्रिय टिममा राखेको विरोधमा सामाजिक सञ्जालमा