१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023

बुटवल। भारतीय फर्निचर कम्पनी ‘डिलाइट हाइटेक’ को शो रुम नेपालमा पनि खुलेको छ । डिलाइट हाइटेक फर्निचरको नेपालको लागि आधिकरिक विक्रेता डिलाइट नेपाल हाइटेक प्रा.लि.ले उक्त शो रुम स्थापना गरेको हो । भारतमा चर्चित मानिने डिलाइट फर्निचरको शो रुम नेपालको संघीय राजधानी काठमाण्डौंमा शुभारम्भ भएको छ । काठमाण्डौं बबरमहल रोड,माइतीघरमा स्थापित शो रुमको शनिबार एक समारोहका बीच प्रसिद्ध योग गुरु स्वामी रामदेव र आयूर्वेद शिरोमणी आचार्य बालकृष्णले संयुक्त रुपमा उद्घाटन गरेका छन्।

उद्घाटन अवसरमा बोल्दै स्वामी रामदेवले भारतीय उत्पादनले नेपालमा सजिलै मन जित्ने र बजार पाउने गरेको बताउँदै डिलाइटका उत्पादन पनि नेपालमा चाँडै नै लोकप्रिय बन्ने विश्वास व्यक्त गरे । सन् १९५७ देखि भारतीय बजारमा डिलाइट हाइ टेकका सामग्री उत्पादन तथा बिक्री–वितरण हुँदै आएका छन् । नेपालमा पनि बढ्दो फर्निचरको मागलाई मध्यनजर गर्दै हाइटेक डिलाइटका उत्पादनलाई भित्राइएको कम्पनीका अध्यक्ष दालप्रसाद श्रेष्ठले बताए ।

उनले डिलाइट हाइटेक उत्कृष्ट फर्निचर ब्राण्ड रहेको दाबी गर्दैे नेपाली बजारमा यो ब्राण्ड धेरैको रोजाइमा पर्ने आशा व्यक्त गरे। डिलाइट हाइटेकका फर्निचर सामान्य घर,कार्यालयदेखि उच्च स्तरका सबै किसिमका स्थान तथा क्षेत्रहरुका लागि प्रभावकारी हुने र जुनसुकै क्षेत्रका लागि आफूहरु सेवा प्रदान गर्न तत्पर रहेको कम्पनीका प्रबन्ध निर्देशक राजेन्द्र खनालले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रवि लामिछानेले प्रधानमन्त्रीसमक्ष बुझाए राजीनामा सर्वोच्चको फैसलालाई स्वीकार्दै रविले भने : म अनागरिक भए ठेकेदारको ढिला सुस्ती विरुद्ध सोच्नै पर्ने भयो : गोकर्ण बिष्ट रवि लामिछानेको सांसद पद खारेज लमजुङमा बालबालिकाले विद्यालयमै च्याउ उत्पादन गरे राष्ट्रपतिमा राष्ट्रिय सहमतिको पहल गर्ने माओवादीको निर्णय बुटवलको इन्टलेक्चुअल स्कुलमा खेलकुदको पुरस्कार वितरण बुटवलमा अक्सिजन सुविधासहितका दुई स्वास्थ्य केन्द्रको निर्माण शुरु निर्वाचन समिक्षा प्रतिवेदन बुझाउन कांग्रेस रुपन्देहीको परिपत्र सर्वोच्च परिसरमा सुरक्षा बढाइयो रवि लामिछानेको नागरिकता विवाद- न्यायाधीशहरु फैसलाको तयारीमा जुटे केपी ओली कप फुटबल प्रतियोगिता हुने, विजेताले १० लाख रुपैयाँ पाउने लुम्बिनी प्रदेशका ४ सहित १६ जिल्लामा कुष्ठरोगीहरुको संख्या उच्च बेलहिया माविमा आधुनिक बाल कक्षा अनिवार्य मार्जिन र आयातमा प्रतिबन्ध लगाउँदा राजश्व संकलनमा असर दिप बोर्डिङमा खाना महोत्सब पर्दामा फर्कंदै मुन्नाभाइ र सर्किटको जोडी नरेन्द्र मोदीलाई ग्रेटर नेपालको ज्ञापनपत्र- गुन्जी नेपालको हो, गतिविधि अन्त्य गर्नू रवि लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा बहस सकियो पठानले राखेका यी १० रेकर्ड